Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

MTS i Telenor postavljaju antenu negde kod Vera, znam jer je moja zgrada imala ponudu, ali na žalost stanari se poslaše zračenja... Popraviće signal.

Јеси видео неке радове или само знаш да би требало? Пошто Теленор од септембра нигде ништа не поствља (бар колико ја знам примера, а знам прилично (да би требало а ништа се не дешава)), а Мтс је традиционално спор.
 
Što se tiče +1Gb uz prenos broja, ja sam u subotu podneo zahtev u poslovnici i potvrdili su mi da može. Kad mi prenesu broj treba da online podnesem zahtev za ugovor. Ako su me radnici u poslovnici slagali onda...
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Јеси видео неке радове или само знаш да би требало? Пошто Теленор од септембра нигде ништа не поствља (бар колико ја знам примера, а знам прилично (да би требало а ништа се не дешава)), а Мтс је традиционално спор.
Moja zgrada nije sklopila dogovor, sigurno su našli novu zgradu do sada, to je bilo pre par meseci.
 
Što se tiče +1Gb uz prenos broja, ja sam u subotu podneo zahtev u poslovnici i potvrdili su mi da može. Kad mi prenesu broj treba da online podnesem zahtev za ugovor. Ako su me radnici u poslovnici slagali onda...

Sa ili bez telefona?
 
Korisnički servis me obavestio da NEO traje do 30 novembra.. opet produžili akciju...
 
Cudno nesto ili...
Koliko sam samo puta rekao da ce produziti ovu "akciju".

TT
 
Vidi li još neko hijeroglife u VIP app kada izabere dodatke u pričalici?
Screenshot_20171115-140856.pngScreenshot_20171115-140914.png
 
Koji imaš telefon?
 
Hvala. Još neko i koji model?
 
J5 2016
6ca0ddf01b352d823ca16523942202c8.jpg
0730ec2c213665432c16658d170c1f1d.jpg
 
Meni ne radi widget za postpaid kad sam na vip-ovom internetu!!!Samo na wi-fi radi....ko je tu lud...
 
Hvala. Onda je do njih, prijavio sam im grešku. Ali njima radi na Huawei nekom modelu...
 
Da li možda neko ima informaciju šta će vip imati od novogodišnjih promocija?
 
Ner znam da li su stvarno nešto spustili cenu, ili samo zalepili etiketu:
 

Prilozi

  • 0.JPG
    0.JPG
    121.2 KB · Pregleda: 252
  • 1.JPG
    1.JPG
    59.7 KB · Pregleda: 229
  • 2.JPG
    2.JPG
    60.7 KB · Pregleda: 240
^Lg q6 je uz neo 2 bio 20000din, sada je 15600, p10lite isto 20000 a sada 13800, za ostale ne znam...
 
Poslednja izmena:
Pa i pise "Black Friday" :D
 
Dobio sam informaciju od korisničkog servisa da OD 1.12 VIŠE NEĆE POSTOJATI NEO TARIFE. Ja sam sada na dođi i probaj,i mislio sam da čekam 1.12 jer tad verovatno kreću novogodišnje promocije,i da tad uzmem NEO tarifu i potpišem ,,stalni,, ugovor. Sad ne znam šta mi je pametno činiti ?
 
OD 1.12 VIŠE NEĆE POSTOJATI NEO TARIFE - Apokalipsa...

Salim se malo...Ajde razmisli,Telenor ima svoje Play pakete,MTS ima svojih 100gb...a Vip ce ukinuti svoju zlatnu koku?
 
@mihailodj veruj mi da ukoliko pogledaš Eu i okolne zemlje npr Bugarsku, mnogo imaju povoljnije ponude nego mi, i polako hteli ne hteli moraće i naši da nude više a ne manje. Da ukinu neo niko neće preći u vip jer već i drugi operateri daju zanimljive ponude, vip može samo da izbaci neku ponudu sa više neta....
Ja mislim da će još malo pa kod sva 3 operatera razgovori biti neogranićeni, ali da će ponuda više biti okrenuta multimedijalnim servisima, internet, hbo, tv za poneti itd ne znam šta još.... sa širenjem kapaciteta mreže mogućnosti su velike.....

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Takvu sam informaciju dobio od korisničkog servisa.Takođe se iskreno nadam da ih neće ukinuti
 
Ističu mi ugovorne obaveze za 2 broja uskoro, u decembru i januaru, uzeo bih NEO 2 iz mesta samo da se ne može prekoračiti internet (brojeve koriste tinejdžeri pa bi 100% bilo probijanja). U poslovnici sam pitao i oni tamo ni na koji način ne mogu da ograniče internet, kako da dodjem do sluzbe za brigu o korisnicima da pitam njih da li mogu da mi izadju u susret, koji im je mail?
Mada, kad sam čekao do sad sačekaću još malo da vidim šta će ponuditi za NG. Stvarno idu na živce sa tom potrošnjom neta van paketa, tačno bih prebacio brojeve u telenor samo da ima nešto normalno za 1k dinara.
 
Ističu mi ugovorne obaveze za 2 broja uskoro, u decembru i januaru, uzeo bih NEO 2 iz mesta samo da se ne može prekoračiti internet (brojeve koriste tinejdžeri pa bi 100% bilo probijanja). U poslovnici sam pitao i oni tamo ni na koji način ne mogu da ograniče internet, kako da dodjem do sluzbe za brigu o korisnicima da pitam njih da li mogu da mi izadju u susret, koji im je mail?
Mada, kad sam čekao do sad sačekaću još malo da vidim šta će ponuditi za NG. Stvarno idu na živce sa tom potrošnjom neta van paketa, tačno bih prebacio brojeve u telenor samo da ima nešto normalno za 1k dinara.
Neznam zašto od ovoga pravite tragediju. Uzmeš telefon, otvoriš Podešavanja/Veze/Upotreba podataka/Upotreba mobilnih podataka... Tu podesiš ciklus plaćanja npr meni je od 22 do 21, ograničiš upotrebu podataka (ako ti je 3GB, stavi na 2,8GB) za svaki slučaj. I nemaš brige i probleme,telefon će sam da ograniči podatke.
 
Nije tragedija, ali ne vidim razlog zašto ne bi dozvolili da se ovo ograniči, valjda zato da nerviraju korisnike? Kako možeš da isključiš kod operatera upotrebu podataka u romingu? Napisao sam već da te brojeve koriste tinejdžeri, pa bih da isključim svaku mogućnost iznenadjenja.
 
Nazad
Vrh Dno