Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Jel imate problema sa pozivima na Vip mrezi? Jako lose me cuju ljudi. Pre je isti problem bio, pa se resilo uz intervencije ali opet ne radi dobro.
 
Trenuno ne, mada se povremeno dešava ta "robotizacija" glasa na 2G mreži.
 
Ja ne, ali na Samsungu može 3G/4G only mode, i to rešava 99% problema.
 
+1

2G je horor kod svih operatera. Meni je godinama već 3G/4G mod.
 
Koja je fora sa ovim u vipu "(*) minimalni depozit: 21.000,00 RSD", traze mi toliko za NEO 3 paket za ugovor na 24 meseca? Moze li to da se zaobidje?
 
Kreditni biro ti nije kako treba da bude, ili imas neka dugovanja od ranije kod nekog ili si na PP ugovoru... To ne mozes ni u poslovnici da zaobidjes kad odes


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Koja je fora sa ovim u vipu "(*) minimalni depozit: 21.000,00 RSD", traze mi toliko za NEO 3 paket za ugovor na 24 meseca? Moze li to da se zaobidje?
Može, uzmi paket na nekog ko je čist u KB.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Када сам ја код њих проверавао за телефон уз постпејд уговор, пре годину дана, тражили су и мени неке износе авансно (висина зависно од цене телефона и изабране тарифе). Сада сам већ годину дана њихов корисник, и приликом поновне провере на њиховом сајту, сада ми не траже никакве авансне уплате чак ни за најскупље мобилне телефоне.

А у међувремену сам се и ''задужио'', имам кредит за телефон код Теленор Банке (Теленор) који редовно плаћам.
Овако немам никаква кашњења, дуговања и потраживања.

Како је могуће да пре годину дана у Вип-у, када нисам имао никакав кредит, они су ми тражили авансну уплату,
а сада када имам кредит код Т. Банке, испада да не морам ништа да им дајем унапред?

Нисам запослен, уколико је то битно. :)
 
Pa možda zato dok nisi imao kredit te nije ni bilo u KB pa nisu znali kakav si. Sad te ima u KB i vide da si redovan pa zbog toga ti daju.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Recite mi koliko obicno cekate na isporuku telefona/vaucera/novog ugovora kada narucujete online?

Prosle subote sam uradio obnovu ugovora (NEO5 + Xiaomi vaucer) i jos uvek nije doslo do isporuke. Od utorka na njihovom sajtu stoji da je porudzbina spakovana i spremna za dostavu, kontaktirao sam ih preko chat-a (x2), zvao njihovu korisnicku sluzbu i jos uvek cekam na povratnu informaciju (Beograd je u pitanju).

Nosim se mislju da zbog ovoga i promenim VIP (nakon 6 godina) i prenesem broj u Telenor, jer ja prakticno njih molim da ostanem njihov korisnik.
 
Pa svi ce da ti titraju dok ne predjes kod njih. Jednom kad predjes i postanes "stari" korisnik malo te sutnu u stranu. Nebitno da li se odnosi na mobilni, kablovsku itd... :)

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Ako nekome trebaju kodovi za Vip - Superkartica promociju nek se javi[emoji846]
 
Je ľ postojeći vip korisnici kojima ističe ugovorna obaveza ne mogu da pređu na ovu intarifu za 999 din mesečno? Ne mogu da nađem ništa konkretno.
 
Jao... ja sam skupio ponudu za SK kod i tvoje pitanje, da zelis da iskoristis i promociju ovu :)

Mozes preci na InTarifu. Mozda ne moze online, ali inace moze. Samo ne moze ako si poceo na NEO, jer su skuplji, to mozes kada se zavrsi UO>
 
@alfaunits

E hvala ti
Da, na neo 2 sam koji plaćam 999 din. Obaveza mi ističe sad 25. jula, ali pošto je sada najjeftiniji neo 3 1200 din, daje mi samo mogućnost da pređem na tu tarifu kod online obnove ugovora
Znači moram da odem u poslovnicu onda to da sredim
 
Da li UO istice ili je istekla? Do poslednjeg dana UO mozes samo da predjes na skuplje, a kad istekne UO onda mozes koju god zelis pa i prepaid ili drugog operatera...

Edit. Sad video da ti istice 25.07. Moras sacekati pa onda mozes.
 
Poslednja izmena:
Podneo sam online zahtev za prelazak iz MTS-a na intarifu, u napomenu stavio SK kod za 6 meseci besplatno. Danas stigao City Express, doneo zahtev za prenos broja da potpišem i valjda neki ugovor za privremeni broj ili šta već. Iz MTS-a se niko ne oglašava. U ovim papirima se nigde ne spominje SK akcija i 6 meseci po dinar, kapiram da to tek treba da usledi? Ima li nekoga da je prošao istu situaciju?
 
Ima li još SK kodova? Uzeo bih neki paket.
 
Da li je neko u skorije vreme dobio neke benefite tako sto je prvo podneo zahtev za prelazak kod drugog operatera. Supruzi isteko ugovor pre par dana i nista ne nude van standardne ponude.

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 pomoću Tapatoka
 
Jel zna neko kako radi Vip mreza u romingu u Crnoj Gori? Sutomore, Ostrog? Najvise me zanima internet. Vidim da imaju dodatak za pripaid za 1000 din na 30 dana, pa bi mi to resilo stvar, ali samo ako zaista mreza radi tamo.
 
Verovatno ce mi ovih dana trebati kod da prebacim broj u VIP (od ćaleta broj pa da mu prvo objasnim zasto to radim :sceptic: ) dok je ova akcija pa ako neko ima viska neka salje
 
Jel zna neko kako radi Vip mreza u romingu u Crnoj Gori? Sutomore, Ostrog? Najvise me zanima internet. Vidim da imaju dodatak za pripaid za 1000 din na 30 dana, pa bi mi to resilo stvar, ali samo ako zaista mreza radi tamo.

Moja keva se sada vratila iz CG i non stop smo pricali video poziv preko vibera, radilo bez greske, plus sve ostalo.
 
Nazad
Vrh Dno