Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Vip besplatan dodatak za čet.
b6ad3a2114a17db3e445643d7504fff8.jpg


Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Kod mene ne radi preko moj vip aplikacije, ne ucitava stranicu za placanje od novembra prosle godine.
Stigne do ovde.
Pa bi bilo dobro da to proradi u 2020.godini.
b6a0fcb2c038ba25ce25a647da3ececb.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока

Da, čini mi se da u aplikaciji nešto zeza. Iz web browsera, tj. na Vipovom sajtu radi bez greške.
 
Ja sam pre par dana prvi put platio iz aplikacije i radilo bez problema. Ne sećam se sad, ali čini mi se kad se klikne nastavi plaćanje, redirektuje na browser i tamo se završi kucanje brojeva sa kartice.
 
Dakle, danas sam podneo zahtev za raskid ugovora, i sad posto mi ugovor traje 10 dana posle poseldnjeg obracunskog perioda, imao sam izbor ili da se nastavi do narednog, ili da se raskine po poslednjem uz naplatu razlike.

Medjutim, cifra koju su mi rekli za tu razliku je meni nekako prevelika, jer maltene za tih 10 dana posle poslednjeg obracunskog perioda dodatna cifra je skoro 2/3 racuna...

Da li sam ja tu nesto pogresno cuo, izracunao ili oni fazon imaju neku svoju matematikui?
 
Ako mesec ima 30 dana, a 10 dana je ostalo, ti placas 20 dana

20/30 ili ti 2/3.
 
3G mi je bolji nego 4g, ovo vidim prvi put u životu na lokaciji gde živim
dc353142a92b6140fe49e83607740dc8.jpg


Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
#OstaniKodKuće

Bravo za VIP

Valhda ce malo motivisati korisnike da ovaj virus nije šala
99a86e410311fe7319e032df1dd61e47.jpg


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Kako penzioneri koji ne izlaze da plate racun za postpaid? Ima li nesto od VIPa po ovom pitanju..
 
Kako mi što nemamo primanja nikakva a nismo penzioneri da plaćamo račune?

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Kako mi što nemamo primanja nikakva a nismo penzioneri da plaćamo račune?

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока

Nadji nekoga ko ti veuje pa plati njegovom karticom,a posle mu daj kes ili kako god se dogovorite.
 
Vip & Covid-19 - Briga o korisnicima:

Znamo koliko je u ovakvoj situaciji važno biti dostupan i u kontaktu sa svima, zato smo svim našim korisnicima omogucili besplatno korišcenje Viber-a , Facebook-a, Facebook Messenger-a i WhatsApp-a slanjem besplatne poruke sa tekstom DA na 123470.

Svim Vip korisnicima omoguceno je besplatno pracenje sajtova RTS Planeta https://rtsplaneta.rs/, COVID-19 https://covid19.rs/, besplatno pozivanje brojeva telefona epidemioloških službi 064/89 45 235 i 011 26 84 566 kao i pozivanje Nacionalnog kontakt centra Covid 19 na 19819 i 19920.
 
U VIP-u akcija do 23.4.2020: 5.000 dinara popusta na sve telefone uz bilo koji NEO paket, iskljucivo onlajn kupovina, cena se umanjuje na kraju procesa kupovine.
 
Ne radi internet u Beogradu, Karađorđeva, Savski trg, Slavija... Prolazi samo text na WhatsApp-u. Ostalo puklo.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Takođe na novom Bgd.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Takođe Zaječar. Ne radi mi kućni VIP net, ne radi ni mobilni. Samo prolazi FB Messenger.
A kod moje žene na istoj kućnoj mreži radi i Chrome (Viber i Instagram ne). Samo kod nje radi, moj fon i PC ništa. Ne znam kako i zašto. Evo pišem preko njenog telefona.
 
Kucni net u Pirotu isto ne radi, ali radi konekcija ka serverima nekih igara bez problema.

Do njih je dakle.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ne rade DNS serveri vipa, promenite rucno na kompu na 1.1.1.1 ili 8.8.8.8 pa probajte.

Zeznuto je sto na Androidu i iOSu za mobilni broadband nije moguce podesiti posebno DNS (za wifi moze).
 
Poslednja izmena:
meni radi fb,viber i mesendžer,tako da bih rekao da je ovo namerno.ono što je sigurno da menjam sutra karticu,ne zanima me kompanija koja nije u stanju da održi vezu a nema ni 20 posto udela,tako da tužnu pričauo opterećenju neka pričaju nekom drugom...
 
Pančevo ne radi net satima već.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Ni kod nas ne funkcioniše VIP net preko mreže celo popodne (okolina KG) kako vidim cela mreža internet VIP više ne funkcioniše....

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
 
Na tviteru su obavestili da su imali problem u celoj zemlji i da je rešen.
 
Мени на Мој Вип апликацији пише непознат број:)
 
Meni na novom bgd radi

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Radi i meni sad, izgleda da je bilo kratko.

Ipak zeza nesto.
 
Poslednja izmena:
U ovakvim situacijama se vidi kakva je koja mreza. Turku je uvek bilo bitnije da se sprda po fb/tviteru, da postavlja snimke zatvorenih poslovnica konkurencije (uz krajnje **** komentare i ''nasladjivanje''), da ulaze u trash-marketing nebuloze umesto u razvoj same mreze i poboljsanje kvaliteta usluga.
 
Poslednja izmena:
Pukao je net barem 5x danas, i to sve na kratko.

Telenor radi super.
 
Nazad
Vrh Dno