Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Vazi.
Interesantni su ovi Neo paketi. Cudno da su za firme dali neogranicene razgovore!

Zna li ko kako moze firma da uzme KlasikBiz tarife, koliki je minimalan broj linija?
 
Nemojte im uzimati te Biz pakete, zovite ih, kažite koliko vam treba brojeva i dobićete bolju ponudu, posebno ako je preko 10 brojeva.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sam hteo jedan, jer meni treba najjeftiniji moguci paket u VIPu od kraja godine (nebitno mi je i da nema nista u njemu od saobracaj).
Zbog Piraeus cashback-a. NAravno, ako opet ne nadjem 20% vaucer i dobijem 25% popusta uz telefon :)
 
2 dana je tek u ponudi, zato nisi video :)
 
Jel ovo u redu podešavanje za VIP mobilni internet? Imam problem sa BusPlus aplikacijom pa da utvrdim do čega je...

Ažurirao sam spisak stanica, radila mi je aplikacija neko vreme i opet ne radi pa da krenem redom da eliminisem faktore..
9b9c2b19ab1a6edcccd75102d5a13e4f.jpg


Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk
 
Da.

Zabaguje ponekad BusPlus, nikad se ne zna zbog cega :( Na jednom operateru radi, drugom ne, wifi ne, pa obratno ;)
 
Mislim da je s neo tarifama poceo kraj skupim razgovorima.Vip je ovde zacetnik i pokupice kajmak samo tako...TJ vec je pokupio.A mts samo ceka....e zato ga je trebalo prodati!
Vip racunica s neo tarifama je jako jednostavna....istina kod mene im se bas nesto i ne isplati ali ovakvih kao ja koji puno pricaju na tel nema mozda ni 5%...
 
Losa stvar sa NEO tarifama je sto oni kojima je telefon nepotreban sada subvencionisu one koji puno pricaju. U proseku SIGURNO nije dobro za korisnike, jer vise placaju (U PROSEKU).
 
Pošto telekom ne subvencionise one koji puno surfuju jel?

Sve je to poslovni paket. Svima je u interesu da se probiju paketi i uzmu veći u suprotnom bi Miks tarife imale više minuta i ne bj se prvo trošili minuti za sve mreže.

Tako da je operaterima U PROSEKU bitan profit. I realno gledano, mislim da su megabajti veći profit nego minuti.

Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk
 
Nije to bas isto :) Njih net generalno ne kosta (u stvari ne kosta ih NISTA dodatno preko cene opreme, dok razgovori van mreze kostaju).

Valjda plaćaju zakup satelita ili tako nešto, to je sigurno mizerno za njih tako da mogu da daju brdo neta ako imaju kapacitete (a na mestima gde nemaju bude još bolja računica pošto naplaćuju nešto što korisnik ne može da potroši).
 
Kakvog satelita? Misliš da net ide preko satelita !?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ljudi jel su odobrili nekome neo promociju po akcijskoj ceni bez telefona + telefon po akcijskoj ceni?
Blizi mi se kraj promocije pa bih da pokupim oba popusta ako moze.
 
Kako to mislis, paket s popustom (od 40-50%) i jos telefon? To niko nije dobio.
 
U subotu sam preko online prodavnice poručio jedan Neo 2, naravno zbog onih dodatnih 1GB. Danas stigao ugovor, međutim, ako sam ja ovo dobro shvatio ovaj paket počinje tek od 06.03.2018. pošto je 5 og presek, šta li. Moram da priznam da sam malo razočaran.

П10Л ТТ
 
Trebalo bi da pocne cim im se vrati ugovor, ali UGOVORNA obaveza (24m) bi trebalo da pocne 6.
 
Jel vam radi Vip sajt? Htedoh da platim racune nece ni iz jednog browsera da otvori sajt
 
Ne radi ni sajt, ne radi izgleda ni uplata kredita, ni provera kredita i stanja, neki se zale da su im nestali megabajti, a i kredit. Nesto se desava....
 
Desava se kraj meseca?:)
 
Danas sam zvao CC da proverim da li mi je prošao prenos broja i kažu da imaju neke probleme sa sistemom... Zvao sam u 11 i sad pre 5 min, oba puta odgovor je bio da ne radi sistem... Nikad ranije nisam imao problema u vip-u dok nisam uzeo da prenesem broj u MTS zbog 100gb interneta. Već mesec dana ne mogu da prenesem broj.
Prvi odbijen zato što su me u vipu prebacili na prepaid greškom.
Drugi i treći odbijeni pod izgovorom da su mi netačni JMBG, ime i prezime.
Barem sat vremena sam do sada proveo u razgovoru sa CC objašnjavajući im kako se zovem i koji mi je JMBG...
Četvrti ako odbiju poludeću.
 
Jel vam radi Vip sajt? Htedoh da platim racune nece ni iz jednog browsera da otvori sajt
Imaju problem sa IT infrastrukturom, nije dostupna vecina IT usluga, pa ni sajt, ni billing i ostali sistemi.
Pozdrav
@alfa: ovo konkretno nema veze sa krajem meseca, neki je problem sa IP mrezom...
 
Poslednja izmena:
Znam, nije sve kod VIPa 1.-1. u mesecu, nego se salim.

Nesto ozbiljno ili prosto veci problem gde rollover/redundancy ne pomaze?


EDIT: VIP: Nova promocija! Sve free svima :D
 
Poslednja izmena:
sve otvoreno u vipu pozivi internet rade i na isteklim pripejd karticama,haos
 
Poslednja izmena:
Potvrdili su mi na tviteru da su u problemu. Net, pozivi i poruke šljakaju. Za sad. [emoji51]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je zato što sam ja od danas u Vipu na Neo 2 tarifi. Izgleda da im je 2 much jedan ovako heavy user [emoji3] kao što sam ja.

П10Л ТТ
 
@alfa: nemam detalje, ali izgleda da je veci problem. Sta i zasto, nemam pojma...
 
Nazad
Vrh Dno