Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Vip ima sms obaveštenje o potrošnji megabajta iz neo paketa?
 
Ja iskreno ne vidim drugi nacin kako neko potrosi 2-4GB mesecno bez video streaminga ili nekog suludog downloada/uploada.
O itekako se potroši brdo neta bez problema. Fejs troši sve više od pojave brdo video klipova. Instagram je termit neta. Ja sa slabijom aktivnošću na toj mreži spucam već do pola meseca onih 2gb koje Telenor daje uz instagram digitalni dodatak. Dobro, koristim često i deezer, tu i tamo nešto na YT i opa ode 5-6 gb bez problema. I sve to je lako potrošiti na 4G.
Net sve brži, aplikacije sve funkcionalnije i još ako si lutalica kao ja, pa nisi u dometu wi fi, ode net ;)
 
Ne dao bog da iskljucis auto-preview za video klipove :)

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk
 
Vip ima sms obaveštenje o potrošnji megabajta iz neo paketa?
Nisam siguran, posto nemam Neo, ima na Nova. Pretpostavljam da ima i na Neo. Ali ne ocekuj nikakvu preciznost za net potrosnju! Dok ti se posalje SMS, ti vec mozes ceo GB spiskati.

Gde je to podešavanje???
Na Androidu imas u Settings, pa nesto tipa Data Usage, razlikuje se lokacija od telefona do telefona.
 
Zato stavis malo ispod da budes sigurniji, pa kad dodjes na 1.8 od 2, onda proveris sa operaterom kakva je situacija zaista.

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk
 
Vip ima sms obaveštenje o potrošnji megabajta iz neo paketa?
Ima, na 80% i 100%.
Trebalo bi da vazi za sve tipove data, nevezano od tarife.

Dragi korisnice, iskoristili ste 80% Vaseg internet sadrzaja. Vas Vip

Gde je to podešavanje???

Kad spustis quick toggle pa kliknes na mrezu ili settings > data usage. Zavisi i od roma, ali po defaultu je tako.

Screenshot

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam na NOVA 3 potrosio net za ovaj mesec i nije mi stiglo nikakvo SMS obavestenje na 80% i 100%.
 
Pitaj korisnicki.


Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ne mogu da provalim, za koga ovo važi i kako se kupuje?
https://www.vipmobile.rs/privatni/internet/postpaid
856b77c7228363c6f4faf8721a44e816.jpg
 
Čekaj, to je u stvari Vip Online 3?
 
greska
 
Poslednja izmena:
Sala ili ozbiljno? Presao si kolicinu iz paketa (nisi imao Bezbrizan Surf) ili prosto su umanjili?

Ozbiljno.
Nisam dobijao poruke, koje inace stizu za kolicinu saobracaja. Zvao cc agent mi potvrdio da nisam dobio poruke, napisao reklamaciju i dobio 4x25% popusta na pretplatu (celokupnu, bez popusta) i to je otprilike bilo manje vise toliko koliko mi je bilo prekoracenje racuna.
Krajnje fer sa njihove strane.
 
Fino je kad se ovo cuje, obicno ljudi precute kada je nesto dobro.
Ni ja nisam ocekivao da bi to uradili jer nisu stigle poruke.
 
Od sinoć mi ne funkcioniše provera stanja na vipu. Dešavalo se to i ranije na sat-dva, pa proradi. Kada uđem u aplikacijui kliknem na potrošnja stoji prazno, a kada odem na sajt tj portal moj vip dobijam sledeću poruku:

"Postovani korisnice, informacija o vasoj potrosnji ce uskoro biti dostupna. Pokusajte kasnije."
 
Ovo mi se na VIPu nije desavalo na kraju meseca, tj. obracunskog perioda vec 2.5 godine. Desi se retko pocetkom meseca, ali proradi kroz najvise sat vremena posle.

Ovo traje duze znaci.
 
Me nope, koristio od 6 jutros. Svugde ili negde samo?
 
Sta je GM, havijer? Cimnite ih na Twitteru sa konkretnom lokacijom i prijavite problem.
Vrlo brzo ce vam odgovoriti ako se nesto radi tamo vec, ili nije prijavljeno.

Radili su na nekoliko lokacija (prijavio sam ovih dana da mi ne radi net na nekim previse sitnim delovima, gde ima singala, bas mi je bilo nelogicno, za sve su bili radovi u pitanju tada, i stvarno danas/juce radi)

Mozda je kod vas nesto drugo, ovo je najlaksi nacin da se proveri. Moguce da rade isto sto i Telenor, pa cemo prekosutra videti "VIP pokrio 90% teritorije Srbije sa 3 nove BS" :D
 
Evo odgovora sa fb-a:
"Zdravo, Nemanja, vršimo optimizaciju sistema, pa je to trenutno, zamoliću te za malo strpljenja, uskoro će biti završeno. Hvala ti, što si nam se javio. "

Nešto im drugo traje ta optimizacija :D
 
Nazad
Vrh Dno