Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Da li je neko bio u situaciji da se pozove na dodatno osiguranje uredjaja kod VIP-a? Ubio sam telefon načisto na moru (morska voda, nema sušenja). Plaćam osiguranje i tamo piše da šteta nastala vlagom je pokrivena tim osiguranjem, pa rekoh da vidim da li je neko aktivirao tu uslugu i da li je sve prošlo kako treba?
 
Imam sigurica paket koji mi ističe za 4 meseca. Dobio sam od VIP-a ponudu da predjem na intarifu za 750 dinara mesečno. Broj se vodi na mene, a koristi ćerka. Mislio sam da prebacim broj na nju i da uzmem intarifu 18/26, ali mora da se plate 4 meseca sigurice pa da se prebaci.
Može li ova intarifa da se ograniči, da ne može više od 300 minuta?
Isplati li se to za 750 dinara ili da uzmem novi broj i da ona uzme Intarifu 18/26,a ovu siguricu da trošim do kraja?
 
Nisam u toku, da li su ukinuli Neo 2 sto je bio za 1000 din?
 
Ako neko moze da mi odgovori u vezi sa garancije u VIP-u. Naime, sestra ima ugovor u VIP-u i crkao je ekran na A 50 koji je uzela uz paket preko njih. Odobrena joj je zamena, ali problem je u tome sto joj nude drugi telefon jer nemaju vise A 50. E sad ponudili su joj da bira izmedju A 31 i Huawei P40 lite, sto je ona odbila. Znam da kad nesto reklamiras u prodavnici, imas pravo na isti uredjaj ili zamenski koji tebi odgovara ili povracaj novca koji si platio. Sad mene zanima, ako VIP nastavi da joj nudi telefone koje ona ne zeli, da li postoji varijanta povracaja novca koji VIP uracunao u njenu pretplatu?

Sto se tice zamenskih telefona, ja sam je savetovao da iz VIP-ove ponude, prihvati A 51 ili Huawei Nova 5t. Sve ostalo bi bilo bezobrazluk, bilo sa njene, bilo sa VIP-ove strane.
 
Povraćaj novca ne može dobiti, jedino telefon u istoj vrednosti kao reklamirani.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Da li je neko bio u situaciji da se pozove na dodatno osiguranje uredjaja kod VIP-a? Ubio sam telefon načisto na moru (morska voda, nema sušenja). Plaćam osiguranje i tamo piše da šteta nastala vlagom je pokrivena tim osiguranjem, pa rekoh da vidim da li je neko aktivirao tu uslugu i da li je sve prošlo kako treba?

Javi šta šinu radio, pošto ja plaćam to osiguranje više od godinu dana i kad mi stigne račun, uvek se setim da je potrebno da ga otkažem, ali onda platim račun I zaboravim narednih mesec dana. Naravno uvek se setim uveče ili ovako vikendom, pa ne mogu odmah da ga otkažem.
 
Jutros sam se vratio u SRB i zvao odmah, ali kažu zbog korone ne rade vikendom. Tako da zovem u ponedeljak ujutru. Javiću kako sam prošao.
 
Ako neko moze da mi odgovori u vezi sa garancije u VIP-u. Naime, sestra ima ugovor u VIP-u i crkao je ekran na A 50 koji je uzela uz paket preko njih. Odobrena joj je zamena, ali problem je u tome sto joj nude drugi telefon jer nemaju vise A 50. E sad ponudili su joj da bira izmedju A 31 i Huawei P40 lite, sto je ona odbila. Znam da kad nesto reklamiras u prodavnici, imas pravo na isti uredjaj ili zamenski koji tebi odgovara ili povracaj novca koji si platio. Sad mene zanima, ako VIP nastavi da joj nudi telefone koje ona ne zeli, da li postoji varijanta povracaja novca koji VIP uracunao u njenu pretplatu?

Sto se tice zamenskih telefona, ja sam je savetovao da iz VIP-ove ponude, prihvati A 51 ili Huawei Nova 5t. Sve ostalo bi bilo bezobrazluk, bilo sa njene, bilo sa VIP-ove strane.
Preuzmi telefon ako si iz Bg-a i odnesi telefon u ProMobi. Zameniće ti ekran u roku od dana i rešio si problem.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Preuzmi telefon ako si iz Bg-a i odnesi telefon u ProMobi. Zameniće ti ekran u roku od dana i rešio si problem.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Ovo se dodatno zakomplikovalo. Elem, danas je sestra bila u lokalnoj poslovnici i ponudili su joj A 21s ili da doplati za P40 lite. Opasno je vuku za nos. Kao, A 50 nemaju, ali nude nesto u ''istom rangu". Onda je zvala nadleznu sluzbu koja joj je odgovorila da nema sanse da ce dobiti A 50 ili novac za isti ali da im nije jasno zasto joj nije ponudjen A 51. Receno joj je, posto je vikend, da ce sledece nedelje da odluce sta ce uciniti. Sestra se sad ukenjala da ne ostane praznih ruku, mada joj ja kazem da su oni duzni da izadju u susret njoj, a ne ona njima.
 
jel ovo nema vise neo 2 za 999?

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Stara vipova "prevara". Pre 100 godina su mi uvalili telefon za najniži paket kao zamenu za moj jer drugi nisu imali. To je bio poslednji put da uzimam telefon preko njih.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 
Pita nekoliko ljudi šta je sa Neo 2, tj. paketom od 999 din. Odgovor - nema ga više. Bio je ukinut još ranije, ali je preko leta vraćen kao vremenski ograničena ponuda. Sad ne postoji.

Meni ističe ugovor (baš Neo 2) u decembru. Čekam da vidim šta će ponuditi pred Novu godinu. Ako ne bude realnih promocija za neki Neo, uzeću Klasik+. Poslužiće mi, uklapa se u moju potrošnju. Ne dam im halapljivima preko 1000 mesečno, pa ni 1300 za Neo 3. Kvarno su ukinuli Neo 2 kako bi nas naterali da pređemo na skuplje tarife, ali kod mene su izazvali kontra efekat, preći ću na jeftiniju.
 
Koja je najbolja tarifa za penzionera koji koristi samo pozive? Sigurica ili klasik?
 
Ili ne vidim ili tarifa za starije od 65 nema internet u paketu (samo viber) ?
 
Podatak sa sajta:

Korišćenje internet saobraćaja koji obuhvata eksterne sadržaje van Viber servisa je onemogućeno i moguće je kupovinom internet dodataka.

Ako se naruci online, a ugovor potpise kad ga kurir donese na kucnu adresu, ima 1GB + neogranicen viber.
 
Koja je najbolja tarifa za penzionera koji koristi samo pozive? Sigurica ili klasik?

Klasik nikako, Sigurica je prilicno povoljna. moji roditelji su na sigurici - imaju 400 minuta poziva za 800 dinara - razmisljam da ih prebacim na 65plus tarifu (ali da online porucimo - kako bi imali taj 1GB + Viber).
 
Pise na sajtu da ima 1gb uz online narucivanje

Huawei P30
 
Ima li neko informaciju da li će intarifa 18/26 moći da se potpiše i u decembru?
 
Zavisno koji je pre paket koristio uz 65+ tarifu ima se i onih 3GB zavuk što su jednom davali uz neku staru tarifu pa je se imalo pravo na njih ako je se bar klasik plus pa naviše od tarifa uzimala u međuvremenu.
 
Ja trenutno imam neo 2 sa 5gb za 999 mesecno, ugovor mi ističe u januaru a vec su krenuli da bombarduju da se moze obnoviti ugovor. Kada sa ih pozvao da pitam sta nude, ova mi cita sa sajta neo 3 za 1300 a dodatne pakete za net ako je ovo malo ?!

Reko sestro, gde je tu logika, sad placam 5gb za 1000 a nudite 3gb za 1300. Izgleda da Vip vise ne trza na ponude niti nudi povoljnosti kod obnavljanja ugovora.

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Ne žuri sa obnavljanjem, jer ti ugovorna obaveza svejedno traje do januara. To o čemu pišeš je i meni strašno zasmetalo. Vratili su Neo2 da bi malo obnovili bazu korisnika (tako mi se čini), ali ga opet ukidaju. Sa Neo3 već postoji ozbiljna konkurencija kod druga dva operatera, dok je Neo 2 u toj kategoriji bio najpovoljniji. Ja ćerki plaćam Neo 2 sa 2+3+1 GB.
 
Verovatn onih 3GB zavuek što su bili promocija leta 2016 uz nova tarifu.
 
Nazad
Vrh Dno