Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Zahvaljujem se članu 'markigi' na SK kodu koji mi je poslao na PM.

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Ajde i ja da zamolim još jednom, sutra bi trebalo da devojka potpiše ugovor pa ako neko ima kod neka pošalje na pm. Hvala... [emoji846]
 
Evo i ja da se prijavim za kod ako neko ima viška i ne treba mu, 11/07 mi ističe ugovor kod MTS-a i sve su prilike da ću preći u VIP, sem ako se ovi ne isprse sa nekom ponudom, mada čisto sumnjam u to. Pritom još ako naleti kod, onda skoro pa i da nema razmišljanja...
 
mts pokusava da zadrzi korisnike tako sto ponudi kopiju VIP paketa. Npr, meni su ponudili Omorika 1 za 1.200 dinara, sto je manje vise isto sto i NEO3, samo sto je za neo3 to redovna cena. Cak su iskopirali i ono +1GB, ali i dodali mtel minute, sto meni npr znaci koliko mMars minuti, ali za nekoga je mozda znacajno.

Kod dobijaju ljudi koji imaju SuperKarticu, ali ga je moguce i pokloniti bilo kome, a ova SK/VIP promocija zvanicno traje do 31.07. Mozda je produze, ali za sada pise ovako.
 
Evo opet pitao u VIPu, kod ne dobijaju svi koji imaju SK. Valjda samo oni koji je cesto upotrebljavaju itd... odnosno ne mora da znaci da imas SK i da ces dobiti popust (moj slucaj).
Slicno kao kolegi gore, stigla ponuda iz MTS sa skoro istom ponudom kao u VIPu. Jedina razlika sto mora UO na 24 meseca i imas SMS u paketu. 300 min 300sms 10gb za 1 crvenu.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Evo opet pitao u VIPu, kod ne dobijaju svi koji imaju SK. Valjda samo oni koji je cesto upotrebljavaju itd... odnosno ne mora da znaci da imas SK i da ces dobiti popust (moj slucaj).
Nema veze sa kolicinom trosenja, imam suprotno iskustvo bas.

Slicno kao kolegi gore, stigla ponuda iz MTS sa skoro istom ponudom kao u VIPu. Jedina razlika sto mora UO na 24 meseca i imas SMS u paketu. 300 min 300sms 10gb za 1 crvenu.
Jedna bitna stvar u MTSu je da moze da se zabrani potrosnja van paketa.
 
Realno, kad dobijes 10 GB u paketu to i nije toliko bitno :d
Mada se slazem da bi bilo lepo da i drugi omoguce tu opciju nakon potrosenih GB iz paketa (ili potpuno iskljucenje ili smanjene brzine).
 
@alfaunits
U pravu si sto se tice koda. Poslao upit na SK i kazu samo da odobrim saglasnost da dobijam povremene promocije itd... i da ce stici kod mailom. Zbog toga i nije stizalo nista na mail. Posle sat vremena i kod je stigao.

Ono gore sto sam napisao da samo pojedini vlasnici SK dobijaju popust je info iz VIP poslovnice. To je druga poslovnica koja me ubedjuje u nesto sto nije tacno. U prvoj da nema uopste mogucnosti za popustom za intarifu, a u drugoj ovo da samo pojedini dobijaju kod. U sustini svi isto igraju, pokusavaju da prodaju po punoj ceni pa APP.

E sad samo da vidimo da li bez UO ili sa kodom i povoljnostima na 24m :)

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Ja sam uzeo sa kodom Intarifa paket. Plus fon Moto One.
 
Evo opet pitao u VIPu, kod ne dobijaju svi koji imaju SK. Valjda samo oni koji je cesto upotrebljavaju itd... odnosno ne mora da znaci da imas SK i da ces dobiti popust (moj slucaj).
Slicno kao kolegi gore, stigla ponuda iz MTS sa skoro istom ponudom kao u VIPu. Jedina razlika sto mora UO na 24 meseca i imas SMS u paketu. 300 min 300sms 10gb za 1 crvenu.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
Izgleda da je do toga, ja SK imam od samog pocetka ali slabo je trosim i nisu mi poslali kod.
Tako da si u pravu, a ako ga slucajno dobijem dajem ga.
 
Ja sam uzeo sa kodom Intarifa paket. Plus fon Moto One.
Kada se uzme i telefon, jel opet besplatno 6 meseci na ceo iznos i paket i telefon? Nisam video da li je neko pisao da li moze i prelazak da pripejd na postpejd i da se ostvari popust?

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni su odgovorili da važi i za prelazak sa pripejda na postpejd, samo to još nisam testirao u praksi.
 
Мени су два пута одбили прелазак са припејда на постпеид уз СК код са образложењем да попуст могу остварити само у два случаја:прелазак из друге мреже и закључење уговора са новим бројем тј. нови корисник. Наводно, не може ако већ имам број у Вип-у. Љут сам и преговарам са Мтс-ом за мораву 2 и 10 гб нета (као што су неки већ добили).
 
^mts daje 10gb samo onima koji hoce da predju u drugu mrezu. Ali probaj pa nam napisi ovde iskustvo.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Жао ми је што сам изнервиран, избрисао е маил из Випа.. Морам сачекати још месец дана да прође 3 месеца од куповине картице, (погодио се леп број, иначе бих га бацио, закључио уговор са новим бројем и добио шест месеци гратис уз картицу који ми је великодушно послао Мики92) па ћу овде написати како се завршило преговарање са Мтс-ом. Верујем да ће Мтс бити разуман јер сам њихов корисник од почетка и сви остали у породици су у Мтс као и Бох и све картице су на моје име.
 
Ako nekom treba kod za super karticu neka se javi...

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
 
Ja rekoh samo meni poslali još jedan :) Kao podsećaju me da može da se iskoristi do kraja jula a ono poslali novi kod a ne opet isti kao prvi put. Pitao sam ih mogu oba da se iskoriste...
 
I ja sam dobio još jedan kod pa ako nekome treba može da se javi.
 
Ako nekome treba SK kod nek se javi pp...Brat dobio,,,[emoji3]

Nadam se da ce pocetkom iduce godine imati opet ovako po 6 meseci za dinar...tad nam isticu UO .

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Evo meni moze kod. Prvo sam ga dao a sad ispade da treba zeni.
 
Nazad
Vrh Dno