Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Juče zvao da ih nešto pitam, rekli su mi da je akcija NEO produžena do kraja NOVEMBRA! toliko od VIP-a
 
Ma šta vam smeta ko se na šta peca, mnogo o tome razmišljate, umesto da koristite to što plaćate.
 
Koja li će im biti onda akcija za Novogodišnje praznike, obično uvek bude nešto? Dobro bi došla opet ona akcija 3gb lifetime, pa da se prebacim sa mts-a [emoji4]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Samo da javim da sam od jula u VIPu i da mogu da uzmem slusalice na 24 rate.

Koristim Neo2 tarifu bez uredjaja.

Sent from my SM-C115 using Tapatalk
 
Koja li će im biti onda akcija za Novogodišnje praznike, obično uvek bude nešto? Dobro bi došla opet ona akcija 3gb lifetime, pa da se prebacim sa mts-a [emoji4]
Nesto mi kaze da ce ovog puta dati opciju neke vece kvote neta ala Tln/MTS opcija za produzetak/novu UO, samo sto nece dati na isti nacin naravno (da ne izgleda providno da je oligopol).
Jer popust na telefone ili Neo nece davati (dalje od trenutnih "popusta" naspram uzimanja bez telefona), to direktno smanjuje profit :)
 
ja ne vidim interes na "nize pakete" uzimati tel.. jedino garancija.. moze li kod Vipa na rate kao u MTS?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
ja ne vidim interes na "nize pakete" uzimati tel.. jedino garancija.. moze li kod Vipa na rate kao u MTS?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Dovoljno je i najnizi paket da uzmeš trenutno NEO2 i vec su neki telefoni mnogo pristupačniji nego da ih uzimas u radnjama ali i kod svercera. 100e lagano mozes da ustedis plus dobijes rate, garanciju itd...
 
JEftiniji nego kod svercera? Npr. koji? Ja sam gledao skuplje uglavnom, ne da nisu jeftiniji nego su i po 2x skuplji.
Rate kostaju 11%. Tj. dobijas 10% popusta na cenu telefona uz paket, ako placas kes/karticom, bez rata.
 
JEftiniji nego kod svercera? Npr. koji? Ja sam gledao skuplje uglavnom, ne da nisu jeftiniji nego su i po 2x skuplji.
Rate kostaju 11%. Tj. dobijas 10% popusta na cenu telefona uz paket, ako placas kes/karticom, bez rata.

+1

100e lagano mozes da ustedis plus dobijes rate, garanciju itd.

Hajd bas neki primer ?
 
Dovoljno je i najnizi paket da uzmeš trenutno NEO2 i vec su neki telefoni mnogo pristupačniji nego da ih uzimas u radnjama ali i kod svercera. 100e lagano mozes da ustedis plus dobijes rate, garanciju itd...

Druze najverovatnije nisi video neku nulu, salim se ali stvarno daj neki primer posto ja na kp uvek nadjem mnogo jeftinije nego kod operatora.
 
Honor 9 i HTC u11 meni licno najzanimljiviji trenutno. U Vipu uz NEO2.
Sad gledam i ja opet i izgleda je narasla cena...
Prosle nedelje nisu bile ovakve cene... Bio u poslovnici raspitivao se gledao na netu :/
 
Poslednja izmena:
3879fa23c9cf104237f8ce3bd3c3f118.png

5084f944bfbe8f969f1a1855b0777f67.png


Još ko je u Société Generale banci (kao npr ja) dobije se popust od 5000 što nije malo.

Znači preko vipa 200e, na oglasima 400e.

Na sve to, može na rate, ne moraš da pljusnes odmah toliki keš.

Kirin 960 je najjači njihov procesor stavljen u flagship P10/P10+. U klasi je sa SD835, kako nije bolji?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Dobro, ti njima za 2 godine das 24 * 2400 + 29400 ? = 87000
AKo kupis bez uredjaja 24 * 1400 = 33600 znaci ostaje ti 53400 za neki uredjaj ??

Ispravi me ako gresim .. sta sve moze da se kupi za 53400 ?

Kirin 960 je najjači njihov procesor stavljen u flagship P10/P10+. U klasi je sa SD835, kako nije bolji?

Na brzaka sam procitao par stranica u poredjenju pa mi se mozda i potkrala neka greska, pardoniram mada meni licno to nis ne znaci, neki ladan Quad koji malo trosi mi dovoljan
 
Poslednja izmena:
I da isto košta ili za nijansu skuplje uvek se isplati na rate uzeti.... e sad ko ima keš to je druga priča.

Sent from my SM-J500F using Tapatalk
 
Ne mora da znači. Evo ti gore primer: 1225 rata za fon + 2400 tarifa, oko 30e ukupno, pa se onda treba preracunati da li je mnogo ili ne.
I ne mora da znači da nema 200-300-400-500e u kešu kod sebe, nego da da odjednom za fon, ima drugih stvari na koje taj keš može da se potroši...
 
Poslednja izmena:
3879fa23c9cf104237f8ce3bd3c3f118.png

5084f944bfbe8f969f1a1855b0777f67.png


Još ko je u Société Generale banci (kao npr ja) dobije se popust od 5000 što nije malo.

Znači preko vipa 200e, na oglasima 400e.

Na sve to, može na rate, ne moraš da pljusnes odmah toliki keš.

Kirin 960 je najjači njihov procesor stavljen u flagship P10/P10+. U klasi je sa SD835, kako nije bolji?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
To se isplati posto je samo 10% skuplje tako preko operatera, ali obicno je mnogo veca razlika.
 
@stopke, ja sam sve te opcije uzeo u obzir. Ako nemas u dzepu zajedno sa ostalim trenutnim troskovima, nemoj ga uzimati.

@antena, Djilkosh nije ukljucio razliku u cenu Neo paketa bez telefona.
 
Što se neo 2 tarife tiče, ne isplati se nikako uzeti telefon. Ponuda za dinar je loša i realno je da ti telefoni idu uz paket od 1000din a ne od 1699. Bar ti isti telefoni idu za cenovno manje pakete kod druga 2 operatera, čak i oni koji se doplaćuju su nerealni za taj paket.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
+1

Telefone ima smisla uzimati samo uz velike pakete... ono što se nudi za normalne pare uz male pakete je krš. U tom slučaju bolje kupiti telefon van paketa.
 
Poslednja izmena:
Eh, da je taj telefon 400e :) 64/4GB verzija Honor 9 Dual ima neotvorena za 355-360e na KP. Mozda je i VIP verzija ta, ali ona kosta 450e :)
To se firmama isplati, jer ima odbitak PDVa (sam trosak telefona i tarife moze da odbije i ovako).

VIP je izgleda odlucio da i oni ne budu prodavci telefona, jer od kako je dosao Neo, mnogo su skupi telefoni, sto i nije cudno kada i najniza tarifa ima neograniceno minuta.
VIPu telefoni cine preko trecinu prometa za proslu godinu (i to samo Ucesce, koji se prikazuje u izvestajima, a pretpostavljam da to dodje preko pola prometa kada se uracuna i deo tarife koja je skuplja kada se uzima sa uredjajem).


Celo trziste treba da dobije jeftinije telefone. Za cenu samog N8 (zvanicno, sto dodje uzjedno i tacan iznos koji se operaterima placa preko osnovne cene tarife za telefon) se moze dobiti N8 + 24 pretplate u nekoliko zemalja.
To je dodatni razlog zasto ne zelim da kupim telefon zvanicno kod nas - ne zelim da podrzavam takav lobi.
 
^^Pa dobro i ako je 360 opet se isplati, to je 20% na 2 godine. Ali samo kome treba taj paket. Ko uzima veci paket da bi povoljnije kupio telefon je buda1a[SUP]2[/SUP]
 
Poslednja izmena:
Ја сам узео Нокију 6 у мтс уз КТ2000, платићу 24*800 више плус 9.300 што је отприлике колико се нуди по огласима. На страну то што то плаћање пакета није баш трошак али да ме алфи не критикује ...
Вип то нуди за мало више пара, плус није дуалсим.
 
Poredimo cenu u VIPu (kod nas) i cenu na KPu.
 
Nazad
Vrh Dno