Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Jel' svima obracunski period 1.-1., kojima ne radi provera stanja?:)
 
Sta ti radis sa tolikim brojevima + MTS Tourist :)
 
OK, znaci nije slucajno samo nama pred kraj da ne daju stnaje :)
 
Ja sam pod ugovorom u Vipu. Je li istina da mogu da platim 3000 dinara i potpišem ugovor za neo? Ugovor mi ističe tek za 11 meseci, a uz njega sam uzeo i p9 lite.
 
Ne potpisujes novi ugovor, vec prelazis na Neo pakete. Bio je link i za cene prelaska, neki prelasci su cak besplatni. Prelazak Neo 2 je jedino sa Nova 1 besplatan, cini mi se, ako na to ciljas. Ne gledaj poredjenje cena paketa, vise vredi Neo 2 nego Nova 4.
 
Poslednja izmena:
Mozes uz novi broj i novi ugovor. Znaci da imas dva ugovora.
 
Ne možeš da uzmeš telefon ako samo menjaš paket. Takodje, plaćaćes pune cene paketa posto su već uzeo ugovor sa telefonom. Neo 2=1700, Neo4=2400 itd
 
VIP trenutno ne racuna Speedtest merenja ka svom i Telekom serveru sigurno (ne znam da li racuna ka drugim nemim, mislim da racuna ka Telenor serveru, i racuna ka stranim sigurno).

Je l' ovo proverena informacija? Računa li mts Speedtest merenja ka Telekomovom serveru?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Sta nudi Vip novim korisnicima za uzimanje telefona? Kakav je Vip kucni net kao zamena za Mtsov? Hvala unapred, pozdrav! :)
 
Pročitaj svoj nick [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Je l' ovo proverena informacija? Računa li mts Speedtest merenja ka Telekomovom serveru?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Nije zvanicna ali SKORO nikome ne racunaju. Na LTE. Na 3g meni barem racunaju valjda. Kazem valjda jer odavno nisam merio na 3g jer mi 3g znaci razgovor u toku :)
 
Ne skidaju ka vip serveru, Telekom Srbija serveru i telenor serveru. Ako se izabere MTS server SKIDA MB, dok ka Telekom Srbija serveru NE skida MB. Treba obratiti pažnju.
 
BTW, ovo vazi za postpaid i Online koje sam probao (a vidim da vazi i za Kucni Net u temi).

Za prepaid (konkretno VIP Sweet prepaid) NE VAZI, tj. skidao je MB.
 
Da li vama već danima ne radi provera stanja? Kad se šalje sms na 1260...

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Meni od 27og ne radi ni aplikacija kad hocu provera stanja, nema nista, druge stvari u aplikakciji rade (posalji kredit )
 
Aplikaciju ne koristim ali provera stanja mi ne radi od 26-27og...
Možda su preopterećeni zbog novih NEO tarifa? :)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ni meni ne radi par dana


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Mozda i duze ne radi, nisam proveravao par dana.
Ovo je dobra fora da zarade na prekoracenjima neta a i minuta kod Nova i ostalih tarifa koje nisu neo,, mada opusteno ne moras da platis jer ti nije bilo omoguceno da vidis trenutno zaduzenje.
Oni su duzni da ti omoguce uvid u trenutno stanje.
Moze da ne radi ali ovi je preko 72 sata nerada provere stanja, i ko ne zna a probije tarifu platice extra zaradu Vipu, oni koji znaju na njima ce biti u minusu Vip sa zaradom jer ne mogu da naplate nesto za sta nisu omogucili korisniku da ima uvid i proveri stanje.
Dobra fora, samo su nisko pali, izgleda se NEOgranicene tarife uskoro ukidaju ocigledno da su se preracunali sa tim tarifama.
Dakle ni putem sms ni putem app nije moguce da saznas stanje racuna, haos.
 
Poslednja izmena:
Ne moze ni na sajtu


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Ne mogu da nadjem nigde, da li u NEO tarifama daju besplatnu blokadu interneta nakon potrosenih MB iz paketa za mladje od 30 godina i dalje?
 
Nazad
Vrh Dno