Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

9mZPtiA.png
 
Ovo je skandalozno koliko je opao kvalitet signala na Home net 100..Katastrofa zadnjih 10 dana, od kako je krenulo hladnije i losije vreme..
 
Zanimljiva stvar, kad se postavi adguard za private dns onda ne može da se otvori vip aplikacija
 
Drug hoce da uzme xiaomi 10t pro ima biznis racun, i ne dobija dodatke koji lepo stoje na sajtu da se dobijaju (narukvica, slusalice i kamera), kazu to je samo za online porucivanje, i za privatne korisnike... Pa oni su hit. Tako su zreli za jednu kaznu za lazno reklamiranje.
Obaska sto je telefon znacajno skuplji za poslovne korisnike...

Huawei P30
 
Imenjace, @mrmilos pa jasno pise da se pokloni dobijaju za online, za poslovne korisnike sada sam pogledao i video na sajtu.
 
Poslovni korisnici ne mogu da poruce online samo preko svog agenta. To sam zaboravio da napomenem.

Huawei P30
 
Nešto sam ušao na sajt preko telefona, ovo je jezivo koliko je loš i nepregledan, bukvalno je tri puta gori nego ranije...
 
Sajt je toliko loš da više i ne ulazim na isti.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Da... Što se mene tiče, mogu i da je obrišem ali dns ne diram. Aplikacija je svakako krš i prava je sramota da jedna kompanija poput Vipa uopšte nudi nešto tako loše. Čak se i ne trude da je unaprede.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Po meni je brzina neta u vipu teška sramota. Ja ne znam da li se trude da poprave ali plaćam mesečno vikend net 3500,brzina mi je danima između 17 i 23h oko 0.25Mbps, dakle ne MBps nego Mbps. Sramota teška, uopšte mi nije jasno kako smeju da pružaju ovakvu uslugu
 
Ja sam to primetio zadnjih 15 dana, bas se srozala brzina kucnog neta.. Ne mogu da se nakajem sto sam u maju uzeo vip umesto telenor kucni net. Ne znam da li i telenor ima ovaj problem kao banda iz vipa.
 
Kod mene kući (širi centar Niša) Telenor internet je 10x brži od Vipovog. I download i upload, u bilo koje doba dana i noći. I tako već godinama unazad.
Oba na 4G+ pun signal.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Sve zavisi od lokacije. Nemojmo generalizovati mrežu zbog odredjeni lokacije. Kod svih operatera ima razlike u kvalitetu signala na istoj lokaciji.
Zavisi od mnogo faktora

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Sve zavisi od lokacije. Nemojmo generalizovati mrežu zbog odredjeni lokacije. Kod svih operatera ima razlike u kvalitetu signala na istoj lokaciji.
Zavisi od mnogo faktora

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
Lokacija 200-300m od TC stadion, baš tu negde je i bazna stanica
 
Naravno da ih treba napljuvati najstrasnije. Nije to da se znalo pre uzimanja paketa da su poznate lokacije koje imaju los signal. Radilo do skoro sve normalno i odjednom kao na prekidac kod 90% korisnika los signal, na svim lokacijama i tamo gde je bio dobar.. Ko je zasluzan za to nego propali VIP operater!
 
Uskoro neograničen internet u Vip-u.
Okačili na društvenim mrežama.
 
Obzirom kako im radi u poslednje vreme, mnogi njihovi korisnici već imaju "neograničen" internet. Ne mogu da potroše ni ovo malo što imaju... ;)
Pozdrav
 
Naravno da ih treba napljuvati najstrasnije. Nije to da se znalo pre uzimanja paketa da su poznate lokacije koje imaju los signal. Radilo do skoro sve normalno i odjednom kao na prekidac kod 90% korisnika los signal, na svim lokacijama i tamo gde je bio dobar.. Ko je zasluzan za to nego propali VIP operater!
Tako je bilo kod mene. Brzine bile odlične. Samo je posle nekog nevremena počeo da zeza net. Sad se stabilizovalo, nije baš to to ali nije ni za žaljenje. Opet bolje od raspalog telekoma na mojoj lokaciji. Na telenoru lošije brzine.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 
Za plakati, hvala bogu te u januaru posle 8 godina bezim iz Vipa.
Oni neograniceno samo nerviranje mogu da ponude.
 
Tako je bilo kod mene. Brzine bile odlične. Samo je posle nekog nevremena počeo da zeza net. Sad se stabilizovalo, nije baš to to ali nije ni za žaljenje. Opet bolje od raspalog telekoma na mojoj lokaciji. Na telenoru lošije brzine.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
Tako je @bojilice,ako se dobro secam komentarisali smo bas o istoj problematici pre nekoliko meseci..I tad je bio pad kvaliteta signala, posle toga se popravio preko leta i evo sad zadnjih 15 dana kad je krenulo lose vreme ponovo krece uzas.. Na primer kad torrentujem neku seriju, normalna brzina je bila oko 1mb,tu se negde kretalo.. Sad je 250-300kb nema sanse da prebaci vise..
 
Sad sam merio brzinu. Ne može da pređe 2mbps.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Meni varira od 100 down do 25 up. Jeste malo manje nego pre kad sam vrteo 150 down i 60-70 up, ali okej mi ovo.

3a3d9f638299cc72bd588c4dc6679723.png
4d0d636e4536bf46fb1ae3b26387eca5.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Gde to izvlacis u Ns? Zena mi skoro nigde nema signal a ne da ima te brzine[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako ja dobro čitam između redova šta pišu po Fejsbuku, neograničen net kod Vipa će biti zaista neograničen za razliku od Telenora:
photo_2020-11-27_21-26-13.jpg
 
Gde to izvlacis u Ns? Zena mi skoro nigde nema signal a ne da ima te brzine[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam na Telepu, ali ono i u centru i u ostalim delovima grada. Sta znam premium broj, premium korisnik :d
 
Nazad
Vrh Dno