Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Čitaj malo, krastavac... Ne može, za Online tarifu mora novi broj/sim.
 
Ponavljaju se pitanja i odgovori na skoro svakoj strani :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Covek UOPSTE nije to pitao :D
Pitao je da li moze preci u VIP bez da ide u poslovnicu :)
Pozovi CC, ali mislim da ne, nisam nasao opciju kao kod MTSa.
 
U pravu si alfa (kao i uvek) [emoji23]
Nisam dobro shvatio prvu rečenicu. I da, mislim da se ne može online to odraditi.
 
Poslednja izmena:
Ni meni ne radi stanje... opet na kraju meseca. Mislim...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Xaxa sada vec ne izgleda naivno:)
 
Od kad do kad nije radila provera proslog meseca?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Mislim da je baš tako nekako nedelju dana pred presek sve puklo. Stvarno deluje namerno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da nazovemo ovo sad "ONI DANI U MESECU" :d
 
Tek sam novi, upoznajem se sa sistemom.
035e60be6f4108f13188cfdd60e28e47.jpg
54f14d182ae7d34053686be7f839db1a.jpg
88fb434494239a9b51b004cf3b2b11f7.jpg


Sent from my Redmi Note 3 Pro[kenzo] using Tapatalk
 
Meni se cini da 3 dana samo nije radilo ili negde od 27. juna. Ali nije radilo do 2-3. jula.
 
Ja sam dobio info inače sutra će da proradi, a treba inače ih nazvati i reći da vam izračunaju koliko minuta imate poruka, neta i sve to i u roku od sat vremena će vas nazvati.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazvaće za sat kad pozove 30 ljudi. A ako ih pozove samo 1% korisnika sa tim pitanjem?
 
Ja sam dobio info inače sutra će da proradi, a treba inače ih nazvati i reći da vam izračunaju koliko minuta imate poruka, neta i sve to i u roku od sat vremena će vas nazvati.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Me zajebavaš?! [emoji23][emoji23][emoji23] Ja bih ipak da mi stanje pošalju poštom. Papir je papir! [emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sinoć otkazah tu opciju preko mobilne aplikacije.

Sent from my Redmi Note 3 Pro[kenzo] using Tapatalk
 
Pre ne znam koliko sam imao prekoracenje racuna, posto nisam dobijao notifikacije o 50,80 i 100% potrosenog saobracaja. Rekose mi da redovno kontrolisem potrosnju preko aplikacije. Danas sam ih uredno podsetio na to kao i cinjenicu da vec 2 drugi put ne radi na kraju meseca, da ne stizu racuni...
 
Polako, imace i VIP sistem kao konkurencija, za godinu i koji mesec...
Pozdrav
 
Hajde da izazovemo Dejana Turka kojoj mreži pred kraj meseca radi provera stanja? :D Super je i brzina i sve to, ali je ipak bitna i provera stanja :D Screenshot_20170726-185713.png Ovaj kao da kaže trenutno je aktuelna neka promocija :D Ono i jeste, aktuelna promocija: Pred kraj meseca ne funkcioniše provera stanja :D
 
Poslednja izmena:
I to je opravdanje za ovo?! Konkurencija ima savršen sistem, a ovi ladno sebi dozvoljavaju da im po nekoliko dana ne radi stanje?! Ajde bre


Sent from my iPhone using Tapatalk

"...a ovi ladno sebi dozvoljavaju..." Hahaha

Oni to rade namerno da bi ljudi prekoracili minute i net iz paketa... Ko to ne razume zao mi ga je!
 
Ja sam dobio info inače sutra će da proradi, a treba inače ih nazvati i reći da vam izračunaju koliko minuta imate poruka, neta i sve to i u roku od sat vremena će vas nazvati.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

A koliko treba da budem naivan pa da poverujem u ovo?
 
Ako budem imao vremena ovih dana, pozabavi se malo ovim problemom. To što se dešava već drugi put, u skoro identičnom periodu u mesecu, nije moj problem kao korisnika, uskraćeno mi je pravo na informaciju koju plaćam.
Oni mene mogu da sankcionišu kada ne izmirujem obaveze prema njima. Šta se radi u obrnutom smeru?
 
"...a ovi ladno sebi dozvoljavaju..." Hahaha

Oni to rade namerno da bi ljudi prekoracili minute i net iz paketa... Ko to ne razume zao mi ga je!
Pa naravno kad su se zeznuli u racunu sa Neo tarifama, o tome sam pisao cim su predstavili neo tarife, da ce nesto morati da odrade da im se poveca profit jer su ovako u manjku.
I jesu, samo su odabrali ovim putem da ljudi par dana nemaju uvid u stanje i time da nadoknade manjak koliko toliko.
Da je narod pametan i da im to ne plati jer nije u obavezi jer mu je onemogucen uvid u stanje na bilo koji nacin.
Jel znate kad bi ovo proslo u EU?
Nikada, ali nikada.
Ma ni kod nas nece proci samo da neko odbije da plati prekoracenje i da ih tuzi.
No, druga i duga tema.
 
Nazad
Vrh Dno