Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ako neko budeo imao problema sa kodom uz sk da napišem kako je meni prošlo. Uneo sam kod pri zadnjem koraku kod naručivanja ugovora online. Unese se u napomeni da kod ne prolazi na sajtu. Upiše se kod i to je to... Posle vas kontaktiraju iz korisničke službe i kažu da li je sve ok...
 
Sad su mi rekli iz korisnickog servisa da ne moze VIPov pripeid broj da se prebaci na postpeid uz kod od Super kartice.
Mora novi broj da se otvori u postpeid da bi vazio kod.

Koji su to prevaranti, na sajtu pise potpisivanjem novog ugovora, dakle potpisujem Nov ugovor, sa pripeida na postpeid i ide Novi ugovor, al sad odjednom ne moze kod Super kartice a lepo pise uz potpisivanje Novog ugovora, nigde nije napisano da ne moze sa pripeida na postpeid, sad cu da pisem i Ratelu i Organizaciji za zastitu potrosace.
U stavci 1 pise:
Za jedan pretplatnicki broj uz zakljucenje Novog pretplatnickog ugovora za taj broj......
Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

A ti verujes vipovom korisnickom servisu?
 
Verovao, ne verovao tako je, isti odgovor dobio i preko face.
Cist idiiotizam, ne razumem ih uopste, pravis novi ugovor i sa pripeid karticom i sa novim brojem.
68cf8581d16f5d3ddacdedd9705332bc.jpg


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Pa piše ti u trećoj rečenici promocije ko može da ostvari pogodnost.
Promocija važi prilikom prenosa broja u Vip ili potpisivanje ugovora za novi broj, uz ugovornu obavezu od 24 meseca.

Ne piše uopšte novi ugovor, nego novi broj. Tako da dramiš bzv. To što dole piše sitnim slovima to je samo dodatno objašnjenje za onaj gore deo oko prenosa broja ili novog broja.
Poenta cele priče mora nov broj koji nije korišćen u vip-u do sada. I to je to. Jasno su napisali. Možeš da pridodaš postojećem ugovoru ali mora opet nov broj.
 
Poslednja izmena:
Upravo sve vreme u temi se pominje prelazak sa drugog operatera u VIP, što je cilj akcije. Piše lepo što reče Joca.
 
Imam ja još jedan kod za prenos u VIP mrežu, pa kome treba neka se javi u inbox ili porukom na 063395858

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Takođe imam jedan vaučer za vip koji sam dobio uz superkarticu. Kontakt na privatnu poruku.
 
Da li bi mogao neko ukratko da mi kaže koje benefita bih mogao da ostvarim i kako ako bih preneo svoj broj u Vip uz kupovinu telefona kod njih? Hvala unapred.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
6 pretplata po dinar ako imas SuperKartica kod (ili uzmes od nekoga).
Telefon po standardnoj ceni uz tu tarifu (samo tarifa je 6m po dinar, telefon ide standradno!)
 
@varicak možeš verovatno i kod trenutnog provajdera da izboksuješ nešto povoljnije uslove. Kontaktiraj ih i reci da ti drugi nude bolje, da ako nemaju ništa za tebe, prenosiš broj.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Sad zvao SK i rekose me da bodove na SK dodeljuju tek u avgustu tj. da svi ugovori koji su potpisani u julu .. bodovi na sk se dodeljuju pocetkom avgusta. ;-)

Ako treba nekome kod za vip i sk promociju nek se javi.
 
Мали офтопик, како добити тај код са супер картице?
 
Najlakše? Pitas nekog u temi da ti posalje[emoji16]

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Da li se nekome desavalo da ga neko pozove a da mu telefon ne zvoni a osobi koja te poziva pokazuje da tebi zvoni tel. Telefon je nakacen na wifi internet, nije na mobilni pa da je bilo greske u prebacivanju sa 4G na 3G.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Svakako mora da odradi prebacivanje sa 4G na 3G da bi primio poziv, bez obzira što je zakačen na wifi
4647a2154660e4457b332025d015a490.jpg


Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Promaklo mi je da je Telenor pustio volte.
EDIT: ipak nije još.
 
Poslednja izmena:
Ako ima neko kod viška sa super kartice, može li da prosledi?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Nema kod nas još VoLTE. Mislim da će mts prvi pustiti. Znam da VIP radi na implementaciji VoLTE.

Sent from Note9
 
Prilikom podnošenja online zahteva za prenos broja u VIP, gde se ubacuje SK kod da bi se dobio popust?
 
Meni na Vipu piše Voice network type 4G pa nije aktivan VoLTE.
Pogledajte prilog 271992
Naravno jer ga jos nema. Samo je status takav, ali cim primi kartica poziv prebacuje se na 3G ili 2G zavisi od dostupne stanice na datoj lokaciji. Ukoliko (u ovom trenutku dok jos uvek nema VoLTE-a) se stavi na 4G only onaj koji vas poziva ce dobiti info da je pretplatnik nedostupan.
Tako da to je info da je i voice na 4G ali pozivi ne rade iz tehnickih razloga neimplementacije volte a nadam se da ce bar do kraja godine bar vip i telenor to implementirati, mts sto se mene licno tice ni ne mora.
 
Koliko sam skapirao uz taj kod Super Kartice se dobija 6 meseci paket besplatno npr. NEO 3 ukoliko se potpise ugovor na 24 meseca. Moze li se dobiti uz to i vaucer za kupovinu u Mi Store?
 
Nazad
Vrh Dno