Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

^
Samo ako je veći račun od 2500. Ja platnih pre neki dan 2300, prc..

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Meni bio racun 2482 dinara. :D

Kliknuo sam ono za odlaganje placanja, dosao drugi racun i platio sve skupa, dobio kod.

Deo sajta sa kodom flesira bas bas dosta. Desava se da je link u meniju linkovan na dev sajt. Kad nabodes trenutak da radi, uneses kod i dobijes poruku kako je doslo do greske. Nakon nekog vremena se GB sami pojave na nalogu.
Ne znam kako mogu da puste nesto live bez prethodnog testa..

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ma ne treba mi uopšte taj bonus od 3 GB. Ustvari eto, mogo sam da ih poklonim nekome, kako to ide?.. prebacim ih bilo kom Vip korisniku, jel ima ograničenja tipa postpaid, prepaid, fizičko, pravno lice itd..?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pretpostavljam da je dovoljno samo proslediti kod. Ne znam da li postoje ogranicenja za prepaid korisnike.

@satell200 ce odgovoriti preciznije. :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Jel ima neki povoljan net dodatak u Vip? Da bar ima 10tak gb?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Ima 24m 9gb za oko 700 valjda ;) online9 i 110 za NetZa5 :)
 
Pretpostavljam da je dovoljno samo proslediti kod. Ne znam da li postoje ogranicenja za prepaid korisnike.

@satell200 ce odgovoriti preciznije. :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Samo ga prosledis...ta osoba ukuca u moj vip ...bilo telefon ili web opcija..i njemu se dodele...ja sam postpaid broju dodelio..
 
Ok, tnx.. Da znam za naredni mesec.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ako nemate dovoljan racun, uplatice ovog meseca dopunu nekome na prepaid, sa vaseg postpaida :)
 
Interesantna ova nova tarifa, dosta neta za male pare.
3d5cdfd4dcd25dd363e3007d0073fd36.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I meni je interesantna,ugovor u mts-u mi je istekao a najviše mi treba internet.
 
Pripazite samo, pomenuto je vec, nema SMS poruka u tarifi! Ako kucate vise od 16 poruka mesecno (5.9 bese SMS, van paketa/dodatka?), bolje da racunate da je tarifa min. 1100 (100 din za najmanji paket SMSova).
 
Nije tačno.
Postoji dodatak za 60 dinara - 100sms mesečno...


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Uplatio sam onaj paket 1gb za roming, na moru sam. Koristio net nakon što je paket aktiviran, ali avaj, zemlja u kojoj sam nije na listi od 30 zemalja u kojima važi ovaj paket. Račun 16k.

Ima li neka fora da se žalim, nešto da uradim?
Btw, 1mb je oko 1000RSD!!!!!!
21. vek!

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Poslao sam im mejl u petak i objasnio sve sta i kako, danas me zvali i rekli da ce mi skinuti 90% GPRS potrosnje, dakle platicu samo 10%. Ona rece 10% potrosnje cu da platim, ne 10% racuna, ali treba da izadje na isto, zar ne? Mislim, manje-vise, zaokruzivanje ide na 100 ili 200kb cini mi se.
Kaze u cilju nastavka saradnje spremni su da mi izadju u susret :D
Uhvatio sam negde Tursku mrezu, ili je telefon zapamtio od ranije dok sam leteo, pa mi je zbog toga stigla poruka koja je izazvala nesporazum. Takodje kaze da joj je jasno da nisam mogao da proverim o kojih se 30 zemalja radi, jer mi za to treba internet.
Odmah su mi i omogucili odlazni saobracaj.

Sto se mene tice, skroz korektno od njih.
 
Prijatno sam iznenadjen
 
Apsolutno veliki plus, po meni.
 
Meni se i dalje cini da je pripejd povoljniji od svih ovih "srednjih" tarifa.. Ali promocija se zavrsava 30.11.

Ti mislim na ove "manje" NEOve i ovu novu IN tarifu.

Uplacujes nedeljno Zabalesku (1200 te izadje tako), dobijes 12GB, neograniceno pricu u VIPu, aplikacije aktivne 3 meseca cini mi se, i 1200 "smartova" po 3 din. minut/SMS (400minuta ili SMSova pa biraj), jos nemas UO..

Nisam se zaletao u UO, ne treba mi aparat, ne vidim sto bih... Posle 10 godina presao na pripejd, lako cu na postpejd preci opet kad ponude nesto BAS povoljno..
 
Poslednja izmena:
Ti nedeljni paketi jedino ako imas povezanu karticu (za SMS dopune) ili ti ne smeta da uplacujes svake nedelje preko neta. Ovako da kupujes dopune tacno na nedelju dana negde je smor.
A da uplatis vise NIKAKO (istrosices sigurno ponekad vise nego sto promocija daje, pa ti ode kredit).

Nije to poredivo. Da pricamo o ustedi, onda vec gledas da te izadje manje nego 1000din ili koliko bi vec bila neka manja tarifa, ili da znas da neces svake nedelje trositi, i koliko je to konkretno - nema tu neki smisao prepaid inace :(

Ja gledam sada, ako VIP ili MTS daju preko firme da se uzmu one najosnovnije tarife (ima i za 290din!), matorcima je i vise nego dovoljno, NEMA prekoraccenja neta (ni u VIPu, na biznis tarifama), pa cak i meni nije losa opcija :)


Nego... za ono sto vecinu zanima sigurno: Da li postoji neka obaveza za sadasnji NEO ugovor, ako se doda jos jedan broj iz druge mreze ili uzme novi broj zbog ove promocije 6 meseci po dinar?
 
Ja gledam sada, ako VIP ili MTS daju preko firme da se uzmu one najosnovnije tarife (ima i za 290din!), matorcima je i vise nego dovoljno, NEMA prekoraccenja neta (ni u VIPu, na biznis tarifama), pa cak i meni nije losa opcija :)

Za matorce najbolja je bila kontrola troškova 500, sa 50% popusta. Taman sam ćaletu objasnio da mu je bolje da isključi fiksni i pređe na ovo, oni ukinuše popust od 50%,
 
Bili bi na KT, da je ostalo 50% :(
 
Hbg sad ce ispasti da opet pisem o PRI na tredu za POSTpejd, ali ja to bas zbog poredjenja upravo sa recimo tom novom INtarifom, koja je kao skockana za ljude kojima je bitniji net..

Tamo dobijes 10GB, 300 min KA SVIMA, nema SMSa sto ste vec lepo primetili, pa doplatis 60 dinzi za 100 SMSova.. A i to je ako ih uzmes visekratno, znaci na 24meseca, inace je 90 ;) (sta su ti sitna slovca)

Pa gde je smor placati nedeljno onda, kad dobijes VISE svega za malo vise para, jos nemas UO..?

Sidjem brte svaki dan da kupim lebac, sta mi problem da doplatim i kredit jednom nedeljno na istom mestu, nije da treba da se cimam negde posebno za to :D

Nego nek "skockaju" oni malo bolje INtarifu, to je i razlog sto pisem (a "oni" valda citaju), pa da se i obavezujem na 2 godine ondak ;)
 
Danima ne mogu da platim račun, ono direktno iz maila
 
Ja nisam znao ni da moze u VIPu tako?
 
Kako nisi znao :)

Radilo to sve super, sve do sad.
 
Pa ne dobijam eRacun odaaaavno :)
Ali.imam SMS placanja, pa who cares :)
 
Nego... za ono sto vecinu zanima sigurno: Da li postoji neka obaveza za sadasnji NEO ugovor, ako se doda jos jedan broj iz druge mreze ili uzme novi broj zbog ove promocije 6 meseci po dinar?

Ја сам ћеркин припејд пребацио на постпејд и везао на мене уговор. Нови уговор, нови број на моје име. Ништа не мења постојећи уговор који већ имам.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Meni se i dalje cini da je pripejd povoljniji od svih ovih "srednjih" tarifa.. Ali promocija se zavrsava 30.11.

Nemoj zezati da se završava 31.11? A taman sam mislila da ne produžavam ugovor u tnoru i da uplaćujem žabalesku na mesec dana. Lakše mi ići do trafike nego čekati u redu u poslovnici. E koji smor. I ta promocija bi mi baš odgovarala.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Uvek se produze te promocije ili nesto slicno dodje.
Pre toga je VIP ka Svima bio koju godinu produzavan
 
Ја сам ћеркин припејд пребацио на постпејд и везао на мене уговор. Нови уговор, нови број на моје име. Ништа не мења постојећи уговор који већ имам.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока

U sure? Nista ne pise u ugovoru za prethodni broj?
 
Hbg tako pise na sajtu... Sitna slova, naravno ;)

Samo ne znam sta to konkretno znaci..? Dal ko je "ukljucio" Zabu moze i dalje da koristi, hocel biti neke nove promocije.. Nista tu naravno nije jasno do kraja.. :D ali posto je ovo POSTpejd tema, da ne davimo sa time ;)

Pazi sad ovo:

Ja sam pre isteka proslog meseca raskinuo ugovore(ne obaveze) na dva broja, stigli poslednji racuni pre neki dan i sve lepo platio.

Jedan broj bio za fon, drugi za net, posto mi NET i dalje treba pitao da taj drugi samo prebace na KNET ako je tako lakse, kao moze rekli u petak ali bilo predvece, pa isao i u subotu u poslovnicu cekajuci odgovor na mejl koji je poslala radnica sa zahtevom "centrali", nema odgovora, da ne komplikujem samom sebi i da mi ne dupliraju racune ja na kraju oba "ugasio", a prvog uzeo KNET na novom broju.

Samim tim sam tek od prvog stekao mogucnost (i to samo zato sto su produzili akciju) da sada te "pripejd" brojeve, tj. jedan samo valjda, vezem OPET uz taj novi ugovor sto uzeh za KNET, i ostvarim pravo na tih 6meseci free uz NEO..
Mogu i dalje, posto produzishe akciju do kraja meseca, a prvo je pisalo samo do 15og.

Kakva gimnastika hbna i nepotrebna za stare korisnike da ostvare popust na "starom" broju, ali eto ipak moze na kraju, da ne bude da ih samo "kudim".. ;D

Imam za sta da ih kudim i za KNET i za PRIPEJD od jutros, nije strasno i nije neka cifra u pitanju, vise je stvar principa i digose mi pritisak ranom zorom, ali o tome na "odgovarajucim temama" ;)
 
Nazad
Vrh Dno