Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Telenor 4G prepaid mora da se aktivira, postpaid ne mora vise.
Kod MTSa ne aktiviras nista, vec se molis da su oni vec aktivirali, inace moras zvati call centar :D
 
Telenor 4G prepaid mora da se aktivira, postpaid ne mora vise.
Kod MTSa ne aktiviras nista, vec se molis da su oni vec aktivirali, inace moras zvati call centar :D
Postpaid je u pitanju, mislio sam d smo ozbiljni/odrasli ljudi, kakva dopuna kakvi bakraci, o postpaidu pricam.
Osim decurlije, ne znam da to iko od odraslih ljudi korisi, bar ne u mom blizem i daljem okruzenju.
Pa to i kazem za Mts, moras da ih zoves, ne aktiviras to sam doslovno vec oni.
 
6fb78390945d0360ac503b3d4164818d.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa to i kazem za Mts, moras da ih zoves, ne aktiviras to sam doslovno vec oni.
Ne mora uvek, oni bi to trebalo da urade cim dobijes karticu (i radnici obicno urade....). Medjutim mnogo cesto to ne proradi kako treba, pa treba zvati :) Tako da efektivno -da, mora :)
 
Ima vreme
16eb5eab486ad424fd66f28218f3f679.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Sta je uslov ili caka za ovu dodji i probaj tarifu? :)

Sta se desava nakon tih mesec dana a recimo ne daj boze da neces da predjes? :)

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uslov je da si nov korisnik, dakle da nisi na njihovom postpaid-u. Ako nećeš da predješ ne moraš, samo ti se gasi paket, sim kartica ostaje kod tebe, ništa im ne vraćaš ako to pitaš...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Drugim rečima, ispada jedna preplata gratis. Rešio VIP da me natera da predjem pa to ti je...

@alfaunits: od čega zavisi da li može više od 30 dana?
 
Koliko znam vise od 30 dana gratis ne mozes da dobijes (ako si na to mislio?).
 
Dobijaš jedan ceo obračunski period (a presek se pravi poslednjeg dana u mesecu). Ja sam potpisao 17.06. a važi do 01.08.
Ako hoćeš da ostaneš s tim brojem u Vip mreži, pre isteka tog roka (kod mene 01.08.) potpišeš Ugovor za željenu tarifu. Ako ništa ne potpišeš, od tog dana broj se gasi i kao da nikada nisi ništa ni potpisivao u Vipu (jedino te imaju u sistemu i ne možeš 365 dana da ponoviš "Dođi i probaj" promociju).
Nema nikakvih caka, sve je neograničeno i fraj, ja mu јebem kevu s potrošnjom (zanima me kada će da se bune) i za sada me niko ništa ne upozorava.
 
Sigurno nece dirati da preteras na toj tarifi, posto ne mozes zvati 0900 ili medjunardone, VAS i sl. gde bi oni placali za tebe :) (u stvari VALJDA ne mozes??)
Jer to je jedan mesec, neces im napraviti neki racun, a nadaju se da ces ostati. Pravi ozbiljan zapadni stav, a ne "balkanska posla".

Od datuma kada uzmes zavisi koliko je preko 30 dana. Dobijas ceo obraunski period (tj. 30 dana) i jos nesto do blizeg ciklusa, koji je izgleda 15. i 1. samo, iako imaju 5/6 ciklusa oni.
AKo uzmes 17 ili kasnije eto, imaces 43-45 dana (zavisi koliko dana ima taj mesec, kao i sledeci, najvise dobijas ako jula uzmes).
Ne znam konkretno kog dana je najbolje uzeti, video sam samo 4-5 primera, pa je sve osim "barem 30 dana" nagadjanje vise.
 
A da li bih mogao da prebacim broj iz mtsa i uzmem dodji i probaj tarifu?

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk
 
Jbt, dođi i probaj služi da probaš mrežu, da vidiš hoćeš li uopšte prebaciti broj.
 
Poslednja izmena:
Vidis upravo si mi dao drugu ideju. Jel neograniceni internet stvarno neogranicen u toj tarifi? Nema nekih sitnih slova da pise tipa "neogranicen do 6GB" i slicno?

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jeste, sve je neograničeno. Možda je FUP 100gb, recimo, još nisam toliko potrošio pa ne znam.
 
A da li bih mogao da prebacim broj iz mtsa i uzmem dodji i probaj tarifu?
Ne, mora novi broj za DiP.
Kazu nezvanicno da je FUP na 500GB za net, kao sto je bio za Flat Smart promo na 12 meseci (kada je VIP uveo LTE, dao je 12 meseci Flat LTE za nove ugovore, FUP je nezvanicno bio na 500GB, sto je skroz korektno za to vreme, pa i sada za mobilnu tarifu)/
 
Moze. Dodji i probaj tarifa traje dva obracunska perioda. U praksi moze da radi najvise 40-45 dana.
 
Može li kad istekne "dodji i probaj" da se nastavi taj broj kao prepaid?
 
Da li je neko koristio Gigatron popust,da li je to pravi popust ili neka navlakuša?
Za Neo2 popust je 13500 dinara,nije malo.
 
Poslednja izmena:
Nemas pravo na popust iz tarife onda - to je ta navlakusa.
 
Ако се узме Нео2 без уређаја, на две године изађе 16.800 мање него што би била тарифа са уређајем. Ако се узме Гигатрон попуст, оно што купиш за 13.500 платиш 16.800 што баш и није нека куповина. Једино што иде на кредит али је онда камата сасвим солидна.
Слично као и попуст у мтс-у, може да се узме уређај и за 1 динар али се онда плаћа пуна претплата која се лако урачуна у цену уређаја. Отприлике је ово као мтс акција са 40% попуста.
 
Na telefonu gledam vip sajt i samo mi izlazi Neo2 za 999 dinara.
Ako neću uređaj ,vipu plaćam 999 svaki mesec i imam popust u gigatronu od 13.500 dinara?
Poenta je da mi vipov uređaj nije potreban ali mi zato treba nešto iz Gigatrona.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno