Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

I VIP postaje A1 ove godine, samo je pitanje kog datuma tačno.
 
Ima li najave da će biti novih postpaid paketa?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
To je app koju su razvijali za pčelare, prate učinak pčela.

Nije A1 od ponedeljka. Sve zemlje grupe rade, svuda je downtime, nije samo kod nas.
I vi sada pitate "što A1 onda" ? Pa Turk je CEO A1 Slovenije.
Gde može da se nađe ta aplikacija?

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Bolje da su ulozili još u koju baznu stanicu, videli smo kako funkcionišu servisi samo pre par nedelja kad je bilo zagusenje. Svaki drugi dan prekid interneta.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Fali im par stotina 3G baznih stanica da bi mreza radila kako treba.
 
Ima li neko da se javi sa predlogom šta su mu ponudili prilikom obnove uo za Vip postpaid internet?
Juče dobih poziv, neka cura izdiktirala ponudu sa sajta pa pazi sad, kao eto samo za mene specijalno uz produženje uonmože 1 mifi uređaj free, koji inače novi korisnici uz uo i dobijaju za 1 RSD. Ili 12 meseci usluga net za 5 (deljenje gb na 5 postpaid brojeva besplatno). Baš su našli koga da farbaju, dođe mi da iz inata podnesem zahtev za gašenje broja pa da potpiše neko umesto mene novi. Kakva je to specijalna ponuda?
Telenor za takve pakete - internet postpaid daje ili 50% manju cenu ili veći paket po ceni tog koji imaš ko obnavljas uo. A ovi ukinuli sve tarife i ostavili 1 - Vip online tarifa joj je naziv, ima 20 gb, i bez tableta cena iznosi 799 RSD uz uo na 24 meseca. Imao sam do sada online 19, 19gb 1199 dinara sa tabletom za 1 RSD, što je bila promocija tada, tarifa inače toliko košta bez uređaja.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Meni ističe UO u avgustu, a u maju mi istekao popust 50% i promocija od pre 2 godine Neo Roaming.
Nude: ništa :) Pre toga poslali poruku da "uz naknadu" produžim ugovor. Droga krokodil :)
Čekam istek UO, osim ako se pre toga ne pojavi neka povoljna Samsung promocija. Ovo trenutno mi ne deluje nešto povoljno sa sve 20% popusta za keš.
 
Imam Neo 2 i Kucni net M.
UO istice sledeceg meseca i nudili su mi produzenje 24 meseca UO za 2200din u paketu Neo 3 bez uredjaja i Kucni net M...

Imam drugih opcija, pa odbio, ali eto neko mozda moze da proba da iscenjka tako sitan neki popust.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Telenor za takve pakete - internet postpaid daje ili 50% manju cenu ili veći paket po ceni tog koji imaš ko obnavljas uo.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Pošto sam dosta dobro upoznat sa situacijom kod Telenora do sada nisam čuo slučaj da je neko dobio 50% na pospaid internet paket.

Što se tiče vipa, online tarifa 20GB za 799 din je sasvim korektna ponuda, da sam je čak i ja uzeo.
 
Pošto sam dosta dobro upoznat sa situacijom kod Telenora do sada nisam čuo slučaj da je neko dobio 50% na pospaid internet paket.

Što se tiče vipa, online tarifa 20GB za 799 din je sasvim korektna ponuda, da sam je čak i ja uzeo.

Moze kod telenora popust 50% na Surf+ pakete, ne i na kucni net tarife.
 
Ovo nisam znao, 30GB neta ispadne 850 din. Onda ste u pravu, Telenor ispade povoljniji.
 
Ovo nisam znao, 30GB neta ispadne 850 din. Onda ste u pravu, Telenor ispade povoljniji.

To je za stare korisnike. Plus ako imate voice broj, aktivacijom Telenor vise dobija se jos po 50% vise sadrzaja u oba paketa. Recimo Surf + 30, jos 15gb sto je 45gb i npr prenesi 500 sa 10gb jos 5gb sto je 15gb. Ukupno 60gb dostupa na oba broja.
 
Zar nije lakse uzeti "kucni net 100" za 1200 din i ubaciti u telefon i mirna glava po pitanju interneta,a dobijas vise neta za manje novca?
 
Kućni net je samo na jednoj lokaciji ful brzina interneta.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Vip vratio NEO 2 u ponudu. Dostupan samo bez uređaja za 999 dinara. Uz online kupovinu ide i dodatni 1 GB.
 
Vip izgleda zeli da otera sve pretplatnike - suzili su ponudu na kikiriki.
Samo jedna NEO tarifa bez uredjaja NEO3 (danas vratili i NEO2), samo jedna Postpaid Internet tarifa - ONLINE 20GB.
Imam 4 broja kod njih (2 telefona i 2 postpaid interneta) i posto vise nemaju u ponudi postpaid Internet od 49GB odoh u Telenor. 20GB (ili 30GB sa dodatnih 10GB) mi jednostavno nije dovoljno.
Nudili mi popust od 100dinara za ONLINE, hvala na ponudi ali drugi put.
 
U slučaju da hoćeš da dodaš uređaj naknadno, možeš da se prebaciš na jači NEO.
Za sada, samo NEO 3 i 2 bez uređaja..
 
Poslednja izmena:
Verovatno moze uz punu cenu paketa. Popust bez uredjaja valjda samo uz UO.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Zar nije lakse uzeti "kucni net 100" za 1200 din i ubaciti u telefon i mirna glava po pitanju interneta,a dobijas vise neta za manje novca?
Kućni net ne odgovara. Zahteva kupovinu dual sim telefona za korisnike sa kojima delim ove gb nakon potrošenih gb iz paketa a i više para.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Vip izgleda zeli da otera sve pretplatnike - suzili su ponudu na kikiriki.

Nudili mi popust od 100dinara za ONLINE, hvala na ponudi ali drugi put.

Isto, i uslovljavali me ili 100 dinara popust 12 meseci ili da dobijete uz novu uo novi modem.
Videcemo kakva ponuda ce biti kada se podnese zahtev za gasenje broja.


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno