Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ljudi jel vam radi vip mreza? Ne mogu da zovem, automatski mi gasi pozive. Sve uredno placeno, nemam nikakvih dugova ili slicno naravno.

edit: lol evo sad vidim post iznad... haos koja komedija...

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sve 3 mreže imaju problema sa Voice saobraćajem.
Niko nije predvidio ovakvu situaciju, dosta ljudi sad pravi više i duže pozive.
Čak i Skype poslednjih dana ima problema, širom sveta, zbog povećanja rada od kuće.
Pozdrav
 
Pa da, ali sta ako ja moram hitno da zovem pomoc? Imam penzionera, imam dete u kuci... Sta oni misle? Ja nemam smetnje, ja ne mogu da zovem uopste telefonom!?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Šta da ti neko sad odgovori na ovo pitanje? Sam si birao mrežu, tj. operatera, sam se snalazi ako treba...
Budi uporan, koristi fiksni ako imaš,...
Pozdrav
 
Sve 3 mreže imaju problema sa Voice saobraćajem.
Moguce ma da koliko vidim po kolegama samo imaju problem VIP korisnici. Meni Telenor radi ok, izuzev ako zovem VIP korisnika, a i kolegi koji koristi MTS isto normalno radi. Problem sa VIP'om smo primetili kad nije on mogao da dobije sina, a onda smo videli da nam ne rade ni sluzbeni brojevi preko VIP'a.
 
Serrem im se u infrastrukturu, u kuci 6 broja u VIPu jedva poziv obavis.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Iz ličnog iskustva: i Telenor ima problem. A iz iskustva firme (imamo brojeve iz sve 3 mreže), i VIP i MTS imaju problema.
Nije neočekivano, s obzirom da se poslednjih godina strategija razvoja mreža bazirala na smanjenju Voice i eksploziji Data saobraćaja. Na žalost, ovu situaciju niko nije predvideo, a uvodjenje Neo paketa (hvala VIP-u :) ) samo je pogoršalo situaciju.
Pozdrav
 
Koja je svrha e računa kada im ne radi online plaćanje na sajtu već 3 meseca?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Ja nemam problema sa tim sve moje racune placam online i tako je vec godinama...placao i visa i master karticama razlicitih banaka...cesto platim i za nekoliko meseci sve uredno proknjize taj avans

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Kako si se osramotili sada. Data ne radi, voice ne radi.... Axaaxaxaxxaaaa i to baš kad najviše treba, kad treba da pokažu. stabilnost svoje mreže.
Evo nas nekoliko testiramo, najviše VIP baguje. Ne mogu decu da nazovem ni glasovno no viberom, ni fiksni. Sandrugih mreža mogu. Tako da, FAIL.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Да,гласовни са ВИП-а никако,интернет и Телеграм раде,бар код мене.
 
Glasovni jutros bila drama, od pre koji sat radi OK (kod mene).
 
Dobar dan, jel vaša mreža ono nešto bagovala kad je bilo najpotrebnije?
[emoji41][emoji23]

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Baguje telenor jos vise :(
Kao da je problem zvanje medju mrezama.
 
Istina da je danas VIP stvarno bagovao, ali imao sam problem i sa MTS mrezom u manjoj meri doduse nego VIP.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Bukvalno od sinoć, kada je bilo proglašenje, VIP je pukao. Jedan poziv sam primio, čak su i tu bile smetnje na vezi. Mts je sinoć isto zveknuo, ali danas sam ga normalno koristio. Telenor nisam probavao.

Velika bruka za VIP.
 
Sve su mreže zakazale, ali VIP najviše, i to od sinoć trokura. Totalno razočarenje u mrežu.
 
Pa sta je tu cudno? Oduvek su bili najlosija mreza, sto je i logicno s obzirom na ''istoriju'' poslovanja, infrastrukturu i ulaganja. U poslednjih nekoliko godina net im radi dosta bolje nego ranije (u gradovima) ali je sve ostalo diskutabilno. Oni vise vole da ulazu u (uglavnom) ljigav marketing nego u opremu.

I da, sve mreze su zakazale u prethodna 24h ali vip se najvise raspada.
 
Naravno[emoji23]

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Meni je danas VIP potpuno pukao. Samo blinkne, kao da me je neko cimnuo, a njemu tamo izbaci. Onda uzmem MTS i zovem taj broj. MTS radio bez greške.
Telenor ceo dan bez problema.

Post Express kurir mi reče da njemu službeni MTS ne radi, pa sve zove sa privatnog VIP koji radi bez greške.
 
Pa sta je tu cudno? Oduvek su bili najlosija mreza, sto je i logicno s obzirom na ''istoriju'' poslovanja, infrastrukturu i ulaganja.

Sve zavisi od slučaja do slučaja. Ja sam prešao sa Mts-a na Vip i preporodio se, a službeni broj mi je Mts pa mogu i dalje da ih poredim. Brzina neta je 3-4x veća na Vipu. Ono što je meni bitnije, kvalitet razgovora, neuporedivo bolje. Na Mts-u redovno nešto secka, kao da mi sagovornik sedi u buretu, odzvanja, mutan...

Ali danas me je Vip baš razočarao. Posebno zato što sam fiksni definitivno ukinuo pre 2 nedelje, pa mi je mobilni jedini način komunikacije. Da nije bilo službenog, danas ne bih mogao da obavim 2 veoma važna razgovora, a o scenariju da mi je bilo potrebno da pozovem hitnu pomoć npr. ne želim ni da razmišljam.
 
Svi su danas imali probleme, sa vremena na vreme. Sa Telenora mislim da je najteže bilo dobiti Vip korisnike, ali mi je pucala veza i dok sam razgovarao sa drugim Telenor korisnicima.
 
Šta ima zajedničko e račun i plaćanje na sajtu operatera?
Ništa.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Direktan unos sa kartice i plaćanje bez otvaranja e bankinga banke i prekucavanja računa, poziva na broj itd.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Takođe plaćam već x meseci i radi normalno. Poslednji put platio pre par dana.
 
Kod mene ne radi preko moj vip aplikacije, ne ucitava stranicu za placanje od novembra prosle godine.
Stigne do ovde.
Pa bi bilo dobro da to proradi u 2020.godini.
b6a0fcb2c038ba25ce25a647da3ececb.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Мени се то десило само код плаћања овог задњег рачуна,дотад никад.Морао сам путем рачунара да платим.
 
Nazad
Vrh Dno