Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ja sam potpisala ugovor pre par dana, dok je Neo5 bio 2300. Zar nisu uveli za sve da ima blokadu interneta nakon potrošenih iz paketa?
 
U poslovnici su mi rekli da se ograničavanje potrošnje interneta odnosi samo na nove (skuplje) NEO pakete, što je u neku ruku i logično s obzirom na poslovnu politiku naših mobilnih operatera.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
A kako skuplji paket, kada je NEO5 bio 2300, a sad je 1900 ? Ili ja nešto ne razumem
 
Malo su promešali karte. Suština je da uređaj koji je išao uz paket od 1700 din sad ide uz paket od 1900, odnosno 2300 vs 2600 din. Barem ja to tako gledam, GB mi nisu nešto bitni niti kako se zove paket.
 
Reč skuplji sam dodao ja jer je NEO 3 bio 1199 dinara a sada je 1299 dinara. Nisam pratio cenu ostalih NEO paketa ali sumnjam da je sada bilo koji jeftiniji, izvinjavam se ako grešim.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Da li moze da se menja paket ako smo ugovor potpisali sa starim paketima? Znam da su mi u MTSu dozvolili da promenim kada su izasli Omorika i novi paketi pre par godina iako sam mozda bio samo par meseci pod ugovornom obavezom
 
Trebalo bi da može prelaz na skuplji paket.
 
Kontaktirala sam ih i kažu može prelazak na novi paket, ali doplata je 10000 din. Potpisala sam ugovor 14.02., a oni su promenili pakete 18.02. Na Neo 5 sam uz uredjaj
I da, blokada interneta je samo za nove tarife
 
Prelazak sa starog NEO5 na novi NEO5 je u pitanju?
 
Da, stari Neo5 uz uredjaj je bio 2300din, a novi Neo5 uz uredjaj je 1900din
 
Zamolio me rodjak da mu uzmem NEO 10 i RN8 Pro. Prilikom odabira tarife i aparat ne postoji "kupi online", dok za neke druge aparaye postoji.. Da li ovo znaci da ne moze da se kupi online ili aparata nema uopste na stanju?
 
Verovatno ga uopšte nema na stanju. Tako je bilo kada sam ja pre nekoliko dana uzimala telefon. Rekli su mi da pratim sajt i da svakodnevno ažuriraju. Tako je i bilo. U mom slučaju je stigao samo za online porucivanje (nije ga bilo po poslovnicama)
Mada su mi uvek najbrži sa odgovorima kada ih kontaktiram preko Tvitera , tako da možeš i tamo da ih pitaš
 
Poslednja izmena:
Verovatno ga uopšte nema na stanju. Tako je bilo kada sam ja pre nekoliko dana uzimala telefon. Rekli su mi da pratim sajt i da svakodnevno ažuriraju. Tako je i bilo. U mom slučaju je stigao samo za online porucivanje (nije ga bilo po poslovnicama)
Mada su mi uvek najbrži sa odgovorima kada ih kontaktiram preko Tvitera , tako da možeš i tamo da ih pitaš

Hvala. Objasnio sam rodjaku. Svratice sutra u poslovnicu. Nadam se da ce imati srece. Hvala jos jednom.
 
Online internet tarife više ne idu bez uređaja samo sa njim?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
RN8 Pro nema u VIP online prodavnici, ima ga u nekim poslovnicama-mora da se proveri. U toku sledece nedelje ce RN8 Pro biti dostupni u VIP online prodavnici, u slucaju da neko razmislja o novom VIP ugovoru sa ovim aparatom.
 
Ja sam dobio blokadu interneta na NEO3 tarifi bez uredjaja i pretplata za nju mi je 1000rsd. Prebacio sam broj u prepaid posto nisu hteli nista da mi ponude i ako sam tolike godine kod njih, oni to jutro kad je broj trebalo da predje u prepaid zovu i nude NEO3 sa zabranom prekoracenja interneta za 1000rsd na 2 godine.
 
A kako prolazi to "cenkanje" kod njih... I ja sam godinama kod njih, i uskoro bih da produžim ugovor, i sada moram sa NEO 2 koji plaćam 999 na NEO 3 koji je do juče bio 1199, a sada 1299.
Baš preteruju... I šta sad da kažem ok ja ću na prepaid pa možda kažu ok ajde da napravimo kompromis...?
 
Cenkanje funkcioniše tako da sve dok ne podneseš zahtev za prelazak u drugu mreži ili na VIP-ov pripaid, ne daju ti ništa. I ne funkcioniše to "ja ću na prepaid", moraš da podneseš zahtev zaista da prelaziš na prepaid.
 
Podneo ja i presao nista od cenkanja na bilo koji nacin...

Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
VIP je poznat po tome da se mnogo manje cenjka u odnosu na druga dva mobilna operatera.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Tacno cu da predjem na Klasik Plus tarifu, ionako 90% saobracaja mi ide preko wifi, da li na poslu ili kuci, pa ako zatreba imaju i one dodatke, to mi je 400 dinara razlike u odnosu na NEO3 koja je stvarno previse za najosnovniju ponudu.
 
Hmm... Videću.
A u klasik tarifi kako idu minuti za Vip i za sve mreže, jel ona fora da se prvo troše minuti za sav saobraćaj, pa da tu troše i pozivi za Vip, ili kada zovem Vip skida samo ove za tu namenu a ne ove za sav saobraćaj?
 
Hmm... Videću.
A u klasik tarifi kako idu minuti za Vip i za sve mreže, jel ona fora da se prvo troše minuti za sav saobraćaj, pa da tu troše i pozivi za Vip, ili kada zovem Vip skida samo ove za tu namenu a ne ove za sav saobraćaj?

Paralelno se skidaju
 
Onda mi je bolje da uzmem Klasik Plus, nego Siguricu Plus... Ovde ipak imam odvojeno sve + dodatke ako zatrebaju, a sigurica ima kredit pa se racuna za sve.

Razumem da cene rastu i sve, ali stvarno neverovatno koliko tu donju granicu dizu konstantno. NEO 2 za 999 mi je bilo korektno, i ok rekoh obnovicu sada NEO 3, 200 dinara nije neka suma, ali su me bas bacili u neki revolt kada sam video da su revidirali ponudu pa onda samo NEO 3 stavili u ponudu bez uredjaja i opet digli cenu.
 
Isto razmisljam. Umesto da daju pogodnosti kao 366Gb neta, oni digli cenu. Idem ja kod MTSa za 1200din na 12meseci pa cemo videti posle.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
a intarifa? i dalje bez ugovora 11gb i 300min za 999rsd.
 
Nazad
Vrh Dno