Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Random sam uzeo datum

euro.png
 
Meni u VIP-u rekoše da su ih druga dva operatera pritiskala da poskupe. Kao nelojalna konkurencija i slični fazoni

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Meni u VIP-u rekoše da su ih druga dva operatera pritiskala da poskupe. Kao nelojalna konkurencija i slični fazoni

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Haha, i ti si poverovao u tu bajku?
Nelojalna konkurencija je nesto drugo, tipa da obavljaju isti posao a ne placaju porez itd, a ovo da oni rade sa manjom marzom to je apsolutno legalno i pozeljno.
Jeb kad je narod "nepismen i neobrazovan" pa ga lako zavedes i opravdas svoje posupljenje.
Nista lose ne mislim i nije upuceno tebi licno, vec uopsteno.
 
Haha, i ti si poverovao u tu bajku?
Nelojalna konkurencija je nesto drugo, tipa da obavljaju isti posao a ne placaju porez itd, a ovo da oni rade sa manjom marzom to je apsolutno legalno i pozeljno.
Jeb kad je narod "nepismen i neobrazovan" pa ga lako zavedes i opravdas svoje posupljenje.
Nista lose ne mislim i nije upuceno tebi licno, vec uopsteno.
Samo sam preneo šta su mi rekli... uz "nismo očekivali toliko novih korisnika"

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
A nije ih gušila konkurencija kad su prvi, iznenada, uveli neo minute i poruke? Ovo je za moje potrebe preskupo niti mi trebaju neograničeni minuti i poruke, niti mi treba telefon od njih. A internet 3gb je na nekoj granici. Znači dok je žabe biće super. Kad ne bude bilo žabe videće kredita samo za održavanje kartice.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
U čemu je razlika, veća cena sa popustom?
Neo 5 je npr. 100 din jeftiniji, puna cena. Neo 3 ista cena.
 
Da li vazi ovih 1GB interneta Neo roming u Bosni i Hrvatskoj sto se dobijalo zbog produzenja ugovora ili bolje da izvrsim blokadu interneta dok sam tamo ? :)

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
I sta sad?Ko je bio na Neo 2 mora da predje na Neo 3,uz 200 dindzi poskupljenje?A jel ce postojati neka sansa da se ostane na Neo 2,ili tako nesto?
 
Ko je jos pod UO nista se ne menja, a kad bude obnova tada ce morati ili preci kod drugog.
 
Meni ovo i dalje jeftinije od Telenora.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
U opciji paketa sa telefonom, paktično su pojeftinili. Neo 4 koliko se sećam bio je 2400din, a sada Neo 5 košta 2300din. Neo 12 košta isto kao i ranije Neo 6?
Merkam Mi Mix3, a bar taj model je ostao po istoj ceni.
 
Da li vazi ovih 1GB interneta Neo roming u Bosni i Hrvatskoj sto se dobijalo zbog produzenja ugovora ili bolje da izvrsim blokadu interneta dok sam tamo ? :)

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

Važi. BH telecom i Eronet u BIH i VIP u HR.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E super, hvala na odgovoru.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Off obrisan, sledeći će biti nagrađen.
 
Već tri dana pokušavam da naručim nešto u online prodavnici i konstantno dobijam ovu grešku na prvom koraku. Prisutna je na svim pretraživačima i na svim uređajima. Korisnički servis mi kaže da je sve OK sa prodavnicom i da nemaju pojma šta se kod mene dešava.
4ce596b41a39f52a50cde2cc6f44b4b2.jpg

Hm, uzgleda da ću ipak morati da se prošetam do poslovnice i porazgovaram sa "mojim omiljenim" (sarkazam lvl. 1000) likom tamo. E moj živote, Ninova sahrano. LOL
 
Meni to javlja jedno 3 meseca :( Kad neki nalog to zadesi izgleda da se ne sklanja
 
Da li ste probali preko Firefox-a?
 
Ja najnormalnije porucio paket za novu UO online pre desetak dana.
Da slucajno nije istekao rok za placanje racuna a da ti isti nisi platio?
Tada ne dozvoljava nikakvu online kupovinu?
 
Da li ste probali preko Firefox-a?
Ne. Edge, Chrome i Opera - na laptopu (Windows 10) i telefonu (Android).
Ja najnormalnije porucio paket za novu UO online pre desetak dana.
Da slucajno nije istekao rok za placanje racuna a da ti isti nisi platio?
Tada ne dozvoljava nikakvu online kupovinu?
Ja sam takođe najnormalnije podneo zahtev za KN pre desetak dana. [emoji6] Od tada ne radi. Nema nikakvog dugovanja i rok za plaćanje nije istekao (10-ti u mesecu). Tek se kreira račun.

Nemam pojma šta je u pitanju, valjda će se popraviti samo od sebe posle nekog vremena. [emoji1]
 
Ja probao eto da potvrdim - ista greska.

BTW, imao sam Firefox v10 ili tako nesto - upgradovao na v43 ili koja je vec sada :) Od kada li imam onaj Firefox, ne znam, sajt VIPa je izgledao kao cist tekst ;)
 
Ne. Edge, Chrome i Opera - na laptopu (Windows 10) i telefonu (Android). Ja sam takođe najnormalnije podneo zahtev za KN pre desetak dana. [emoji6] Od tada ne radi. Nema nikakvog dugovanja i rok za plaćanje nije istekao (10-ti u mesecu). Tek se kreira račun.

Nemam pojma šta je u pitanju, valjda će se popraviti samo od sebe posle nekog vremena. [emoji1]
Kod mene sve normalno radi.
Samo sto mi nista ne treba.
a5891ae30d7752c602058cb446d70962.jpg
 
Imaju oni od POCETKA problem da nekim nalozima nesto ne radi online (bio to Online Racun, Placanja (najcesce!), kupovina (cesto), MojVIP..).
I to kad jednom ne radi, gotovo je, nikada ne poprave.
 
Nazad
Vrh Dno