Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

-25% na 999, a puna cena 1699?
 
Taj "popust" od 700 je fixni, nije procentualni, pa se 25% racuna na 1000, verovatno. Cini mi se da je VIP tako i ranije radio kada je fixni iznos popusta, prvo se on primeni, pa procenat na ostatak.
 
:D
@Anderson
Jel si obnavljao pa probao da predjes u drugu mrezu?

Da, baš tako. Prvo mi dali popust na šest meseci. Nisam hteo odmah da potpišem. Nije prošlo mnogo vremena, zvali me da potpišem ugovor, međutim izblefiram da želim da pređem u drugu mrežu jer mi je ugovor istekao. Nazovem ih posle 10 dana, kažu imate popust na 12 meseci. Pristanem naravno :)
Inače, hteo sam da uzmem iPhone XR ili X uz paket, ali je sad bolja kupovina preko oglasa. Skoro isto ili čak i jeftinije nego uz paket.
 
Poslednja izmena:
Zasto ne mogu da se ukopcam na mrezu jer na drugom telefonu radi kartica?
Screenshot_2018-12-12-23-33-33.png Screenshot_2018-12-12-23-37-31.png
 
Jel moguće da to prvi put vidiš? :)
Zato što je na drugom telefonu isključeno da traži pin sim kartice a na tom možeš da isključiš kasnije ali sad moraš da ukucaš pin prvo.
 
Ne moze telefon da bira da li treba PIN kartice, to kartica bira ;)
Njemu je telefon izgleda zakljucan za drugu mrezu, a po svemu sudecu verovatno je Telenor telefon, a VIP kartica?
 
markigi@pitas me da li je moguce, moguce je, nisam do sada imao nikakve kontakte sa pin i puk kodovoima.

Telefon je T-nor mreza, bio zakljucan, dobio svojvremeno kod za otkljucavanje i otkljucao ga a nastavio i dalje da koristim T-nor sim. Kada sam ubacio vip dobio sam pomenutu poruku, ukucavao vip pin samog sim-a i dobio sam odgovor "zahtev za otkljucavanje mreze neuspesan", sta mi je ciniti? Da li moze kada ubacim T-nor sim da iskljucim da trazi ovo sto trazi i kako ili vec kako....?
 
Ako si dobio od Telenora kod za otkljucavanje i otkljucao ga ne znam sto je sad zakljucan.
 
Kako mogu da proverim da li je zakljucan i da ponovo kodom otkljucam?
Da nemaju veze sa tim nesto custom rom-vi?
 
Poslednja izmena:
Probaj sa jos nekom MTS ili.VIP karticom. Isto ce reci garant.
Vrvt ti nije dobar kod dat, ili ga nisi ukucao sa karticom drugog operatera.
 
Ko zinat, nema nijednu drugu karticu nano sim da bih probao, imao sam jos jednu T-nor isteklu, ne trazi nisata kada sam stavio, doduse nema mreze (da li to ima veze ili ne neznam).
sta je to "kod dat"? Na kartici ima PIN i PUK, PIN je 0000 a PUK je neki broj. Koji god da ukucam izbaci mi isto "zahtev za otkljucavanje mreze neuspesan".
Da li mozda postoji neki mrezni kod-vip mreze ili je to ipak PIN samog sima? Kartica je secen na mikro sim, ne verujem da to ima neke veze sa tim jer radi u drugim telefonima.
 
Neso, nije tebi dat dobar kod, dobio si los kod, dali su ti netacan kod - to je ono "kod dat" :D
Ulucaj taj unlock kod, ne PIN broj kartice :)
 
Mislis na kod koji sam dobio od T-nora? Ukucavao sam i njega svojevremeno i otkljucao je telefon i mogala je da radi druga mreza. Sada sam isto ukucavao taj kod i sam kod (samo broj) i kod sa prefiksom sam ukucavao (*# neki broj* pa kod pa se zavrsava sa * ili #) i dalje ista poruka izlazi.
 
Jel gotova akcija 3gb ako platis mastercardom?

Traje jos uvek. Ja sam iskoristio 2x 3gb. Kad vec daju... Telenor smanjuje racun za 250 din ako se plati karticom. Ima jos jedna akcija na vip sajtu ako prebacis slanje racuna na e racun onda ti taj prvi naredni e racun bude smanjen, mislim da je 250 ili 200 din.
 
Traje jos uvek. Ja sam iskoristio 2x 3gb. Kad vec daju... Telenor smanjuje racun za 250 din ako se plati karticom. Ima jos jedna akcija na vip sajtu ako prebacis slanje racuna na e racun onda ti taj prvi naredni e racun bude smanjen, mislim da je 250 ili 200 din.
Jel to za postpaid ili prepaid? Koji su detalji akcije vezano za master?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Prepaid:
Ukoliko Mastercard® ili Maestro® karticom dopuniš kredit online u iznosu od 500 dinara ili više, dobijaš 300 dinara bonus kredita.


Postpaid:
Ukoliko platiš svoj račun u iznosu od 2500 dinara ili više putem MojVip portala koristeći Mastercard® ili Maestro® karticu, dobijaš na poklon internet tarifni dodatak od 3GB, koji važi u nacionalnom saobraćaju, 30 dana od dana aktivacije.
Taj dodadak se može iskoristiti samo na pospaid broju, bar tako kažu, ne znam da li je neko pokušao da ga iskoristi na prepaidu

*Promocija traje od 01.10. do 31.12.2018. ili do utroška broja pogodnosti predviđenih ovom promocijom.

Btw izbrisali su tu stranicu sa sajta ali je i dalje u google cashu 10 dec 2018 23:04:54 GMT, tako da možda i ne važi više akcija treba proveriti.
 
Poslednja izmena:
Ne vredi, ne mogu g... da otkljucam preko koda, sjedne strane prikazuje kako je kartica druge mreze a sa druge strane kako je neispravna kartica a kartica radi u drugom fonu.
Da pitam nesto drugo, ako hocu da zamenim karticu tj. uzmm novu (prepaid), da li je obavezna registracija kartice ili ne?
 
Ne mozes dobiti drugu ako se ne registrujes.
Ne vredi, ne mogu g... da otkljucam preko koda, sjedne strane prikazuje kako je kartica druge mreze a sa druge strane kako je neispravna kartica a kartica radi u drugom fonu.
Da pitam nesto drugo, ako hocu da zamenim karticu tj. uzmm novu (prepaid), da li je obavezna registracija kartice ili ne?
 
Planiraju li novogodisnje promocije? Istice mi ugovor za par dana? U Telenoru daju plus gige za dodatne aplikacije, nekako mi to izadje vise interneta.
 
Pa novogodisnja je valjda sto uz neo pakete ide duplo vise interneta...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kako, na sajtu ili vip app dodati drugi ili vise brojeva (ako imam vise sim-ova)?
 
Meni nude da produzim ugovor sa Sigurice (375din mesecni) na 2 godine i varijante:

1. Ostanem na Sigurici i prvih godinu dana isto 375din, pa onda 499din po punoj ceni (ali je sada više minuta)

2. Da uzmem Neo 2 sa popustom 20% ceo ugovor (799din)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno