Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Stiže na viber, samo nisu svima slali izgleda.
Da li je neko dobio ko ima postpaid u VIPu?
 
Ja sam dobio preko sms a imam postpejd u VIPu

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel neko naručio sa kodom i šta?
 
Pazi samo, ne mozes da koristis i iako VEC imas neki postpaid! Moras ili preci u drugu mrezu prvo ili ukinuti broj verovatno.

Ili prebaci taj VIP na MTS prepaid, a njen MTS posle u VIP i iskoristi popust.
Nisam te razumeo iskreno. Ako imas jedan postpejd u Vipu, a drugi bilo koji broj iz druge mreže prebaciš u Vip, promocija Super Kartica na tom drugom broju koji prebacuješ ne bi važila?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Da. Tj.tako rece neko, iako ne pise to.
A to lici na VIP.

Pa proverite u CCu ako vec imate broj.
 
Kada se dobijaju bodovi na super karticu ? Prosledih kod kolegi sa foruma, on kaže da je sklopio ugovor ali ja nisam dobio bodove na karticu.
 
Nešto svaki mesec problem oko online plaćanja. Najpre dva tri dana od pojavljivanja računa neće, a onda naprasno proradi. Evo i sad isti slučaj, neće pa neće. Više mi idu na živce te njihove sitne "šupljine".

SM-A505FN 4/128 tt
 
Poslednja izmena:
Nešto svaki mesec problem oko online plaćanja. Najpre dva tri dana od pojavljivanja računa neće, a onda naprasno proradi. Evo i sad isti slučaj, neće pa neće. Više mi idu na živce te njihove sitne "šupljine".

SM-A505FN 4/128 tt

meni je proslo placanje pre oko 2 sata bez problema
 
Prvo da se još jednom zahvalim članu Pike koji mi je dao kod. Međutim on još nije dobio bonus na njegovoj Super kartici a ja nisam siguran da li je kod prošao. Inače miki92 je nekoliko postova iznad pitao za ovu situaciju a ja ću izneti svoje iskustvo.

Imam već jedan postpaid broj u VIP-u koji je prenet pre nekih desetak dana iz MTS-a. Sada sam u procesu prenošenja drugog broja. Čim sam dobio obaveštenje da je prenos odobren otišao sam u poslovnicu VIP-a u Pančevu. Zaposleni mi nije pravio nikakav problem jer postoji još jedan postpaid na moje ime, međutim prilikom sastavljanja ugovora čuo sam da je rekao drugom radniku da ima problem sa unošenjem koda i da će morati ručno da ga unese (šta god to značilo). Na kraju kada je odštampao ugovor, na samom ugovoru (papiru) svojeručno je napisao da imam popust 100% narednih šest meseci zbog koda Super kartice i stavio je njihov pečat.

Iskreno ne znam šta da mislim sada, jer je postojao neki problem sa unosom koda, takođe član koji mi je poslao kod nije dobio bonus na svojoj kartici. Opet imam ugovor gde je ručno dodato da popust postoji i stavljen je njihov pečat, isto tako radnik mi je rekao da je sve u redu i da ne brinem ništa.
 
Hm.. Uvek plaćam kroz Moj Vip aplikaciju, ali zadnjih nekoliko meseci nikako neće da prođe iz prve, već se nekako zaglupi i ni da mrdne. Šta god da pokušam, neće. A onda narednog dana ili par dana kasnije prođe iz cuga. Tako i juče, 5 puta sam izlazio iz aplikacije i pokušavao ceo proces od početka ali nije htelo. Malopre sam odradio ali preko browsera na telefonu i prošlo je iz prve.

SM-A505FN 4/128 tt
 
Ja sam juče potpisao ugovor u shop-u uz kod za Super Karticu. Uzeo sam Samsung Galaxy A20e uz IN tarifu, dobio sam 3GB neta za roming prva tri meseca, 100% popusta na pretplatu 6 meseci uz Super Karticu i 3000 bodova na Super Kartici koje mogu da iskoristim za kupovinu u Idei, Rodi ili Merkatoru. Nije bilo nikakvih problema prilikom potpisivanja ugovora a postojeći sam korisnik (potpisao sam ugovor za Vip Online pre mesec dana)
 
Ja sam juče potpisao ugovor u shop-u uz kod za Super Karticu. Uzeo sam Samsung Galaxy A20e uz IN tarifu, dobio sam 3GB neta za roming prva tri meseca, 100% popusta na pretplatu 6 meseci uz Super Karticu i 3000 bodova na Super Kartici koje mogu da iskoristim za kupovinu u Idei, Rodi ili Merkatoru. Nije bilo nikakvih problema prilikom potpisivanja ugovora a postojeći sam korisnik (potpisao sam ugovor za Vip Online pre mesec dana)

Jel si odmah dobio bodove na super karticu?
 
Bodovi ce mozda malo kasniti, to nije nista cudno za SK.
Medjutim ako nije ukucan kod sigurno neces dobiti bodovi dok ga rucno ne ukucaju. Ako ga ne ukucaju, nego samo primene popust - nema bodova.
 
Ukoliko neko ima kod, hvala unapred :)
 
Meni su rekli kada sam znao call centar da može ili poput na pretplatu ili da se dobiju bodovi na SK. Moguće da ni ta nije znala tačno, ali poznavajući kakvi su pilicari nemojte se iznenaditi da je istina.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
23. juna mi ističe UO za Neo. Zvali me danas, nisu ponudili ništa, a Neo3 mi nije interesantan. Ukoliko odlučim da raskinem ugovor, ili da prenesem broj u drugu mrežu, kada..kiliko unapred da im to stavim do znanja? Operater mi naptičao da, ukoliko želim da prenesem broj u drugu mrežu, da svakako ne mogu da izbegnem plaćanje Neo paketa po nepromotivnoj. Deluje kao reketiranje.

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Posaljes 5 dana pred istek ugovora na mail da zelis neke pogodnosti, ako ponude trenutne akcije, predas zahtev kod drugog operatera pa mozda te budi tada zvali sa boljom ponudom. Zahtev kod drugog operatera se predaje kada istekne postojeci.
Ovaj operater je mozda mislio da zelis da prenes pre isteka ugovora.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ne, rekao je da ne mogu da prenesem broj pre isteka ugovora. Već tek kada potpuno istekne ugovorna obaveza. Ono što ne razumem je.. zbog čega moram da plaćam punu cenu Neo paketa i šta će oni tu sve naplatiti? Ceo mesec, dane koji su bili potrebni za prenos broja u drugu mrežu, ili nešto treće?

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Broj dana dok se ne uselis u drugu mrežu [emoji6]

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
I ako si obnavljao ugovor 3 meseca pre isteka onda moraš ta 3 meseca da ostaneš još u mreži. Tako je bar bilo ranije, ne znam da li su šta menjali po tom pitanju.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
23. juna mi ističe UO za Neo. Zvali me danas, nisu ponudili ništa, a Neo3 mi nije interesantan. Ukoliko odlučim da raskinem ugovor, ili da prenesem broj u drugu mrežu, kada..kiliko unapred da im to stavim do znanja? Operater mi naptičao da, ukoliko želim da prenesem broj u drugu mrežu, da svakako ne mogu da izbegnem plaćanje Neo paketa po nepromotivnoj. Deluje kao reketiranje.

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk

Moj savet je da podneseš zahtev za prelazak na prepaid pa kada pređeš na prepaid (od sledećeg obračunskog perioda), odeš u shop ili online obaviš kupovinu za Neo 3 uz kod Super Kartice, u tom slučaju ne bi plaćao pretplatu 6 meseci..
 
Mislim da lepo piše vezano za SK i popust. Važi uz novi broj ili broj prenet iz druge mreže u Vip. Ako je on koristio taj broj u Vipu onda nije nov zato što će ga imati već u sistemu.
I lepo piše da se dobijaju bodovi - 3000 na SK i 6 meseci free uz uo na 24 meseca. Nigde nije navedeno da jedno isključuje drugo i da ne može tako ako već imaš 1 broj. Pa kako bi onda delili ostale promocije? Da ti kažu imate 5 brojeva, ne može sada i šesti broj bez telefona sa popustom. Što ne može? Znam ljude koji imaju za celu porodicu ugovore na 1 imenu i na svakom posebno imaju neke promocije, telefone, popuste, ugovore itd.
Razrešena misterija i potvrđeno sve u cc-u.
Ajmo još jednom ova sitna slova sa sajta da prenesemo i kolegama ovde:

Super kartica i Vip promocija

1 Promocija važi uz aktivaciju Klasik, NEO ili интарифа tarifnog paketa, sa ugovornom obavezom od 24 meseca sa ili bez kupovine mobilnog uređaja, za jedan pretplatnički broj uz zaključenje novog pretplatničkog ugovora za taj broj ili za dodavanje novog pretplatničkog broja sa ugovornom obavezom od 24 meseca na postojeći pretplatnički ugovor uz aktivaciju Klasik, NEO ili интарифа tarifnog paketa. U okviru Promocije Pretplatnik ostvaruje pravo da prvih 6 meseci tokom trajanja ugovorne obaveze koristi usluge odabranog tarifnog paketa u Vipu bez plaćanja mesečne pretplate za odabrani tarifni paket.

2 Ukoliko Pretplatnik aktivira Promociju bez kupovine mobilnog uređaja, pa u toku narednih 6 meseci od dana aktivacije Promocije doda mobilni uređaj na svoj pretplatnički ugovor, Pretplatnik gubi pravo na korišćenje usluga odabranog tarifnog paketa bez plaćanja mesečne pretplate. Dodavanje mobilnog uređaja se vrši uz ugovornu obavezu od 24 meseca u kojem slučaju se inicijalna ugovorna obaveza produžava. 

3 Promocija traje od 05.06 do 31.07.2019. 

4 Vaučer kod može da se iskoristi samo jednom. Vaučer ne može da se zameni za novac.

5 Bodove sa Super Kartice možete iskoristiti u mreži Super Kartica partnera: IDEA, Roda i Mercator prodavnicama, Intersport radnjama ili na DDOR prodajnim mestima.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Meni je rečeno da važi i uz prelazak sa prepaid-a na postpaid u call centru, proveriću sa podrškom na TW
 
Dobra je kombinacija i dati nekome (ko nema super karticu) vaučer kod. On sa njim dobije 6 meseci po dinar preplatu a Vi 3000 dinara na karticu.

Ja sam se premišljao između Samsung A20e i Motorole One, ali uzeh ovu drugu. Samsung nije loš zbog 3 meseca po 3 gb roaminga.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno