Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Meni isto salje sporo,a obrisan proxy i port,tj,nisam nista ja dirao,niti menjao od kada imam telefon.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jako čudno...
@alfaunits potvrdi?
Previse retko saljem, ali nisam primetio.

Probaj da prvo posaljes neku (novu) sliku preko Tln/MTS, pa onda preko VIPa?
Mozda mu treba vremena dok konvertuje ogromne slike sa kamere na Viber format. Vidim da je dosta duze slao sliku sa kamere nego neke manje, a slike sa Vibera instant.
 
DQbkNSMVwAAJmnL.jpg


MTS ima gubitak i u septembru i u oktobru.

Možeš li da postaviš link na tvitu sa tom slikom (ako nije tvoj)? Zanima me ko je objavio i u kom kontekstu.

Moja je greska, napisao sam 10K mesecno (pomesao sa ~prosekom MNPa mesecno, ne neto MNP ka mrezi nekoj). Turk je objavio obe slike, evo Tweeta sa prve:
https://twitter.com/turkdejan/status/877783574388252672
2.6K u junu (nesto vise je, ovo je do 22. juna samo)
Evo i ove iz originalnog posta:
https://twitter.com/turkdejan/status/938688497950580736

Vidim nesto je previse 60K neto MNP ka VIPu, promenio bi se odnos na trzistu, ali sam bio umoran da shvatim :( Izvinjavam se.
 
Poslednja izmena:
Inace pricao sam sa naprednom tehnickom podrskom (dobio sam neku devojku koja nije bas znala kako i sta, pa su me prebacili kod nekog lika) i znaju za taj problem.

Uglavnom doslo je do problema kada je vip sklonio odnosno da vise nije potreban proxy i port u APN podesavanjima i od tada je ovaj problem sa Viberom. Kontaktirali su Viber kompaniju i rade na resavanju problema.
 
@alfaunits:

Hvala na informacijama. Dakle za 5 meseci prešlo im je možda 20-30 hiljada korisnika od 6,8 miliona koliko MTS i Telenor imaju zajedno, što predstavlja negde 3 do 4,5 promila.

Baš su se ovajdili od Nea i njegovog besomučnog reklamiranja na televiziji.
 
Poslednja izmena:
Kada imas NETO priliv nekoliko meseci zaredom, naspram samo mesanja kao ranije, ovo jeste dobar pomak. A nije ni za ocekivati da leti dodje do vece pometnje, tada ljudi najmanje o telefonu razmisljaju :)

Djilkosh, od kada nije potreban? Barem 5 godina nije bio potreban proxy i port, ne secam se da je bilo problema. Koliko vam treba da posalje sliku konkretno?
 
Nije potreban odavno port na nasim mrezama, ali zvanicno je vip od skoro ukinuo port za njihova podesavanja za internet. Znaci kad ti posalju podesavanja, nema proxy i port u sistemu kao pre.
 
Da li je Vip ukinuo MyKi Pet uređaje?
Ne mogu više nikako da pronađem na sajtu.
 
Iscimaj ih online na chat podrsci preko sajta jer mislim da je neko skoro pisao o tome i da je bilo cini mi se.
 
Užas sa VIP i slanjem slika na viberu. Šalje po 15 sekundi jutros. Nisam mislio da ću ovo reći, ali Telenor radi kada treba.
 
Sad probah kod mene i duze salje...
Na 4G probao
 
Poslednja izmena:
Sad probah kod mene radi odlicno za 3 sekunde na H+ poslao fotku velicine 4.71 MB.
 
1-2s kod mene, fotka iz Camera foldera (~8MB su).
U sustini ne bi trebalo ni 1s za samo slanje, jer Viber resizuje slike na prcko velicinu, nego sama konverzija je spora.
 
Da z5c, stavio sam baš ću da testiram. Skinuo sam i network monitor app pa patim, evo šetkanje po stanu i mob kod kompa uglavnom
Pogledajte prilog 237523

Sent from my E5823 using Tapatalk
Na wcdma only držim već duže vreme i radi odlično, nikad nisam ne dostupan sve radi u *****, kad budu stavili neku baznu stanicu blizu zgrade možda upalim i 3g/4g
 
Da li neko ima NEO tarifu-e kao pravno lice i ako ima da li mu radi aplikacija?

668a3e4478b95461e35b3c2334c2671a.jpg


Kod mene je ovakva situacija i "naucnici" iz call centra pricaju 3 razlicite price.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Meni se cini da aplikacija ne radi na brojevima kad je pravno lice u pitanju, samo radi za fizicka lica.
Nisam 100% siguran, ali 90% da je to u pitanju, kao da sam negde procitao tu informaciju(verovatno na njihovom sajtu ali nisam siguran).
 
Da li mozemo da ocekujemo jos neku promociju do kraja godine ili ne, zna li neko? Da li se neko seca kako je bilo prosle godine u ovo vreme?
 
Realno je da se očekuje od 15. ili 20. Još ste poranili za sniženja.
 
Imam ja "neo" tarifu kao pravno lice, sve je neograničeno, i internet. Na to misliš? Na app piše samo broj telefona i cifra koliko je potrošeno po njihovom cenovniku (stotine hiljada dinara). Na kraju meseca račun dodje 1200 dinara.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ako u Vipu imam dva broja na svoje ime, jedan na postpaid ugovoru (bez telefona) a drugi na pripejdu, da li je moguće prebacivanje postpejd ugovora sa jednog na drugi?
 
Da odgovorim samom sebi, nije moguće ali je moguće ugasiti postojeći i zameniti za neki novi, cena 300din...
 
Danas dobio ovo obavestenje.
Vip uveo online prenos broja,ali trik je u tome da se jedva moze naci,a prvo treba da se registruje da bi se to odradilo.:mad:
Jako lose odradjeno,kod mts-a je to jednostavnije. Ne znam koji im je djavo pa da ovako komplikuju.
 
Meni se cini da aplikacija ne radi na brojevima kad je pravno lice u pitanju, samo radi za fizicka lica.
Nisam 100% siguran, ali 90% da je to u pitanju, kao da sam negde procitao tu informaciju(verovatno na njihovom sajtu ali nisam siguran).
Izgleda da si u pravu... rade na tome... mesecima.
Imam ja "neo" tarifu kao pravno lice, sve je neograničeno, i internet. Na to misliš? Na app piše samo broj telefona i cifra koliko je potrošeno po njihovom cenovniku (stotine hiljada dinara). Na kraju meseca račun dodje 1200 dinara.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Ti bar nesto imas, vidi kod mene sliku.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Lepsoj polovini istekao ugovor pre skoro dva meseca, kontaktirali ih za pogodnosti prilikom potpisivanja novog ugovora, pre 3 dana i jos uvek se nisu javili.
Ukoliko neki popust ne dobijemo ili se ne jave uskoro, prebacicemo se u Telenor, tamo koliko vidim vode racuna o svojim korisnicima + mogucnost aktiviranja SBB Superset paketa.
 
Nazad
Vrh Dno