Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Intarifa prva tri meseca bez pretplate za mlađe od 30, može i bez ugovorne obaveze
 
Da li je neko uspeo da zadrzi stari paket neo 2? Zavli me da produzim ugovor nude neo 3,dobijem 1g vise i 200 din pretplata skuplja. Kazu neo 2 vise ne postoji a ja nemam potrebe za neo 3.
 
Ako dobro razumem, imaš izbor Neo 2 bez popusta 1700 din ili Neo 3 s popustom za 1200 din, to je -500 din razlike.
 
Poslednja izmena:
Ne,moja greska nisam napisao da neo 2 placam 1000din(ugovor je bio na dve godine bez uredjaja) mesecno :)
 
Poslednja izmena:
Ja prošli mesec produžio ugovor sa Neo 2 na Neo 3 preko vip prodavnice i dobio 4gb (3+1) za 1199 dinara

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
 
Da li je neko uspeo da zadrzi stari paket neo 2? Zavli me da produzim ugovor nude neo 3,dobijem 1g vise i 200 din pretplata skuplja. Kazu neo 2 vise ne postoji a ja nemam potrebe za neo 3.
Kada ti tačno ističe ugovor?
Zovu i nude standardne opcije, zanimljivo.
 
Da li potpisati sada ugovor ili sacekati ng ponudu, ima li neko iskustva vredi li biti strpljiv?

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Inace otkrio sam bag ko salje dopune sa postpaida da ako vam je ostao prozor sa transakcija uspesna i minimizujete aplikaciju i otvorite ponovo a ne izadjete sistem ce vam ponovo povuci dopunu i zaduziti racun.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Hvala. Meni ističe u februaru pa da znam šta da očekujem. Verovatno ću na pripejd.
 
Da li potpisati sada ugovor ili sacekati ng ponudu, ima li neko iskustva vredi li biti strpljiv?

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
I ja čekam ng da vidim hoće li biti kakvih popusta na telefone. Čini mi se da je mia3 za neo 3 bio 10 000 i nešto a sad je 14. Znači za ng popust od 4 000din vrv :)

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Imali ste Mi a3 za 2000 din uz intarifu. Pre toga motorolu One Action za isti novac.



Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
 
A promo mame dobrodosle na svet mogu iskoristiti samo mame ili mogu i tate ili oba roditelja??? I je l ima neka zvezdica ili fusnota mozda?

Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Ako je tata rodio, može i on onda.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Mozda jos nekom zatreba :)
588976610aa7d1cea7e50cab4a7afdd1.jpg


Послато са MI MAX 3 помоћу Тапатока
 
Kako su uveli bezobrazno skup ExploreMusic, pa ovim nagovestili HBOGo, ocekujte pakete kao u Telenoru. I Novinarnica je kod njih, tako da ima potencijala da se parira paketima sa digitalnim servisima.
 
Mislim da XploreMusic ne može nikako da parira Deezer-u. Deezer ima mnogo veću podršku, dostupan je na gomili HiFi uredjaja, a i ima bogatiji katalog pesama.
Pozdrav
 
Danas me zvali iz VIP-a da pitaju kako sam zadovoljan sa Intarifom i sta bi trebalo poboljsati, neka ankteta.
Ja rekao u principu dodatni GB za YouTube je najveca mana sto ih nema...
Ali najjaca stvar zena me pocela ispitivati, gde radim, jel izlazim, idem u provode ili samo na kaficu, na kojoj poziciji radim i tako neka pitanja koja nemaju veze sa tarifom i posle zasto sam na Intarifi reko zbog interneta ono zbog cega drugog hahahah
Pricepili ih izgleda MTS i Telenor sa svojim internet tarifama, jer je VIP bio prvi u tome sad imaju i ovi...
 
Možda hoće devojka da te 'slučajno' sretne [emoji23]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ispituju ciljne grupe. Posle im lakše da targetiraju ljude na fb.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Imam intarifu i instaliran hbo go u telefonu (nalog napravljen preko telenora i njihovog dodatka za isti). Pre neki dan sedim zaludan na poslu, vidim da imam dosta neta preostalog i pustim 2 epizode neke serije. Na pola druge dobijem upozorenje da sam prekoracio limit dnevni koji sam podesio u telefonu da me obavestava medjutim kad sam proverio stanje vidim da se u odnosu na prethodnu proveru nesto malo neta potrosilo. Sad uzeo da testiram i pogledao 15 min serije i pokazuje mi da bisam ništa potrosio (osvezio stanje pre i posle gledanja i nema razlike u potrosenom netu). Ima li neko slicna iskustva ili da proba čisto da vidimo da li je tako svima ili samo meni nesto baguje pa ne skida. Ranije je normalno trosilo net kad sam koristio hbo go

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 
Zna li neko da li Vip daje neke popuste za prelazak sa prepaida na postpaid?
 
@VladR76, ja sam pre neko veče ostao bez kablovske i neta i pustio sam D3Go preko Vipa. Telefon mi je prijavio da sam potrošio oko 600MB, a na Vip proveri ništa nije mrdnulo. Gasio sam net i pokretao ponovo, ništa. Tek ujutru sam video da je skinuo potrošeni saobraćaj. Tako da, izgleda da kasni stanje.
 
Nazad
Vrh Dno