Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Baš je loš internet.
206bc761b0294c3474b2399ef41e6607.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
U ovakvim situacijama se vidi kakva je koja mreza. Turku je uvek bilo bitnije da se sprda po fb/tviteru, da postavlja snimke zatvorenih poslovnica konkurencije (uz krajnje **** komentare i ''nasladjivanje''), da ulaze u trash-marketing nebuloze umesto u razvoj same mreze i poboljsanje kvaliteta usluga.

VIP je kanal, ali koju izabrati? Ispašće još da trenutno MTS najstabilnije radi kod mene u BG (imam sve tri mreže).
 
Znam da a nije tema o merenju ali evo kod mene na bulevaru dva merenja.
Napomena:eek:vo je vip KUĆNI net kartica. Dva puta sam proveravao koja mi je kartica aktivna za net. Paket mi je M (10/2)
2e4c8322e58bf4361550ef02df4c8e46.jpg
4e5ec08b3f638cdd0febb97437899ad6.jpg


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ja sam prebacio sa 4g na 3g i imam brži net. 4g koji je razbijao kod mene gde živim je sad katastrofa.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ажурирана апликација да омогући несметано плаћање рачуна:)Видјећемо опет кад будемо плаћали,ускоро.
 
Uveden je novi paket:
Postpaid internet 20 gb, bez uređaja 799 din,uo 24 meseca.
I to je taj jedan jedini paket, ostale ponude su nestale što je čudno, nema većih paketa sa više gb.
Kod mts-a poređenja radi 20 gb košta 999 a kod Telenora 15 gb 1099 din, bez uređaja (misli se na tablet uređaje uz pakete).


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Postoji li kod vip-a i dalje ona opcija xiaomi plus neo paket uz vaučer u mi store? Pa da se sabira vaučer sa trenutno ovim popustom u mi?
 
Cao svima :)
da li neko mozda ima vaucher kod od VIP-a za kupovinu telefona koju nece koristiti? :)
hvala lepo :)

pozdrav svima :)
 
Imam NEO 6+telefon, na dve godine, ugovor ističe krajem ove godine. Znam da može da se obnovi najranije 3 meseca pre isteka ugovora, ali da li neko ima informaciju da li izlaze u susret ukoliko bih prelazio na veći paket (NEO 10) i uzimao skuplji telefon, da li bi mi dali ranije?
 
Ja sam 6 meseci pre isteka tražio obnovu i dali su mi. Onda imaš jedno puno plaćanje stare tarife valjda + nova tarifa (neka me neko ispravi ukoliko sam nešto pobrkao). I novi ugovor ti važi do kraja 2022. godine.



Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Kako sigurica funkcioniše? 500 dinara mesečno I imam 2000 dinara za sve, to je to?

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Slucajno sam kliknuo na Odlaganje placanja racuna. Dobio sam sms da su primili moj zahtev.

Ta usluga se ne naplacuje dodatno?
 
Pošto sam negativno ocenio uslugu vipa, zvali su me iz kotisničkog servisa, briga o kupcima. Ponovo me pitali čemu moje nezadovoljstvo i ponovo sam im rekao da za 10 godina provedenih kod njih nemam ama baš nikakav benefit na obnovu ugovora. Ponudili su ono što svi možemo dobiti, popust od 5000 din na online produženje ugovora sa telefonom. Zahvalio sam se najljubaznije.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poznato je da vip nikada ne daje nista "ispod stola".
Ja sam otisao od njih posle 7 godina i sada sam oko 6god u telenoru.
 
Pozdrav, trebalo bi da uskoro obnovim ugovor u vipu i hteo bih da iskoristim promociju 9 meseci besplatno za majke u 2020-oj. Problem je sto necu ja, vec ce brat (da kucnem u drvo) da dobije dete uskoro, pa me zanima da li ja mogu da iskoristim tu promociju posto nam je isto prezime, a koliko vidim na sajtu sve sto je potrebno od papira je izvod iz maticne knjige rodjenih. Pa ako neko ima nekih informacija da li je to moguce i sta sve traze od papira..
 
Poslednja izmena:
Tvoja poruka je fenomenalna za čitanje :) dobro me nasmeja. Al iz druge sam shvatio ko dobija dete :)

Na izvodu piše ime i prezime majke i oca.
Ti imaš samo isto prezime.
Akcija važi za mame.

Najjednostavnije da snajka napravi ugovor na sebe a ti koristi/plaćaj. Račun može da stigne gde hoćeš.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Hahah jeste malo konfuzna, ali sastavljana je u zurbi :d
Eto, do sada nisam znao d ato stoji u izvodu :-\
Moze i otac da koristi promociju to znam, drugi burazer je potpisao takav ugovor
 
ima li neko intarifu i kakva su iskustava sa njom? Meni istice ugovor i telefon me ne zanima a bitan mi je internet najvise imam dilemu izmedju te tarife i globaltel mreze zbog interneta...
Jel ima neko bolji predlog?
 
Imam Samsung a7 i paket Neo 3.Danas mi se posle instaliranja android 10 u opcijama podesavanje veze pojavila opcija VOLTE koja je ukljucena.Da li to uopste funkcionise(bila je prica samo za Neo 10)?
 
Imam Samsung a7 i paket Neo 3.Danas mi se posle instaliranja android 10 u opcijama podesavanje veze pojavila opcija VOLTE koja je ukljucena.Da li to uopste funkcionise(bila je prica samo za Neo 10)?

Samo na jacim paketima i pojedinim modelima telefona.
 
ima li neko intarifu i kakva su iskustava sa njom? Meni istice ugovor i telefon me ne zanima a bitan mi je internet najvise imam dilemu izmedju te tarife i globaltel mreze zbog interneta...
Jel ima neko bolji predlog?
Imam ja na dva broja i za sada je ok.
Nova stvar koju su uveli je nešto poput net limitera tako da više ne može da se desi kada potrošiš internet da ti tarifiraju megabajte po suludim cenama.

Globatel isto nije loš imaš i tamo paket 4 giga i 150 min za 500 dinara bez u.o.

I ja sam se dvoumio između zmaja i intarife i uzeo zmaja.
S obzirom da nemaju u.o. možeš uvek da ih promeniš.

Po meni su zmaj i intarifa slični.
Razlika je u minutima u korist vip-a a zmaj ima dodatak za you tube,pa vidi šta ti više odgovara.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Presao sam na novu intarifu (zbog konacno ponovo uvedenog ogranicenog interneta) i sad vidim da sam se pokajao, od 10+1gb koji imam u paketu, potrosio sam 600MB (jedva), a za par dana je presek.

Trebao sam da predjem na prepaid ili neku klasik tarifu bar dok traje ovo stanje, koje je unknown, ali nadam se uskoro kao i svi da nece jos dugo trajati.

Svakako radim od kuce i nemam trenutno nacina/razloga da paket potrosim, osim ako kablovska ne pocne da zeza, ali onda internet nece ni na jednoj mrezi raditi u punom kapacitetu ako dodje do zagusenja.

@sarpi Odluka zavisi sta ti konkretno od neta treba da li za neku aplikaciju ili za sve...
 
Imam ja na dva broja i za sada je ok.
Nova stvar koju su uveli je nešto poput net limitera tako da više ne može da se desi kada potrošiš internet da ti tarifiraju megabajte po suludim cenama.

Globatel isto nije loš imaš i tamo paket 4 giga i 150 min za 500 dinara bez u.o.

I ja sam se dvoumio između zmaja i intarife i uzeo zmaja.
S obzirom da nemaju u.o. možeš uvek da ih promeniš.

Po meni su zmaj i intarifa slični.
Razlika je u minutima u korist vip-a a zmaj ima dodatak za you tube,pa vidi šta ti više odgovara.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Hvala drug kad pogledam upravi si potpuno ta zmaj tarifa je najbolja realno posto ima i 10GB za youtube(koga zanimaju i telefoni najbolja ponuda) mada su intarifa i globatel isto ok bez ugovora.
Razmislicu posto sam na vip mrezi i mrzi me da prelazim na mts a nemam i neko lepo misljene o mts operateru...Bolje mi je da budem bez ugovora i da cekam mozda nekad bude ok neka ponuda ovo osta lo je sve pljacka treba bubreg da das za neki normalan tel. paketi preskupi katastrofa :)
 
Da li popust od 5.000 d. uz kupovinu aparata online važi samo za neo ili i za intarifu?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno