Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Eto, sada bi mogli da napravimo portfolio korisnika kojima nude tu pogodnost.
Znači, vi koji ste dobili trojku za 699, koliki su vam računi, koliko imate dolaznih poziva, koliko dolaznih...
Da ukapiramo šta traže [emoji1]
Ovo jeste privatna stvar, al' ovde smo svi inkognito, pa ko velim, može [emoji6]

Nema to veze. Podnesi zahtv da ugasis broj. Kazi da ti je suvisan, i ponudice ti tricu za 699 dindzi.
 
Poslednja izmena:
Koja je razlika za njih da li ćeš preneti broj u drugu mrežu ili ugasiti broj , pod pretpostavkom da si već kod njih došao iz druge mreže ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Čekaj, na 958. strani imaš ugovor gde ja za intarifu dobijen popust 50% a ti ne veruješ da za NEO3 daju ~40% ?
Mislim ne moraš ali šta očekuješ da svako slika ugovor ko dobije te popuste?

Nema ni jedan vaš komentar na 958 strani niti sam pomeno intarifu. Može slika samo sa delom gde se vidi kao na strani 958 koliko šta košta za promociju Vip 12m popust 100% (ne vide se lični podaci).

Za Neo 3 trenutno nema opcija u sistemu da si izabere. Trenutno to nije moguće.
 
Jel neko imao iskustva da li VIP online tarifa može da se prebaci na postpeid ili pripeid?

Mislim da više ne bude online tarifa nego neki Neo paket itd...

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Узео бих у Вип-у интарифу, без уговора и телефона, на пробу, 999 дин месечно, у петак 31.05.2019 јер до тада траје промоција. Колико треба да платим рачун за мај 2019?Да ли пун износ или део рачуна обзиром да је само један дан у месецу број активан?
 
Узео бих у Вип-у интарифу, без уговора и телефона, на пробу, 999 дин месечно, у петак 31.05.2019 јер до тада траје промоција. Колико треба да платим рачун за мај 2019?Да ли пун износ или део рачуна обзиром да је само један дан у месецу број активан?
Vip ima više puta u mesecu preseke pa tako može da ti se padne da ti presek bude 5og u mesecu. U tom slučaju bi prvi račun platio za tih 6 dana (31.05-05.06)

SM-A505FN 4/128 tt
 
Može to kasnije i da se promeni. Dal jednom godišnje ili na pola godine ne mogu da se setim.

SM-A505FN 4/128 tt
 
Vidim da žurite sada do 30. da bi uhvatili promociju. Mene zanima da li neko ima insider info o promociji posle 1.6.
Mobilne tarife i kućni net u vipu.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Добио сам одговор (можда ће још неком користити) из Випа на исто питање:
Такође, незванично су ми рекли да ће акција бити продужена јер је интересовање велико.

Poštovani,

Hvala na interesovanja da se pridružite našoj mreži. Prilikom aktivcije broja bira se obračunski period, odnosno presek stanja, koji je najbliži datumu aktivacije. U računu bi bila obračunata pretplata srazmerno danima korišćenja do preska u odnosnu na ukupnu cenu mesečne pretplate.



U okviru INtarife možete uživati u velikom sadržaju internet 10GB interneta, neograničeno za aplikacije whats app, facebook, facebook messenger I viber kao I 300 minuta za razgovor ka svim mrežama u nacionalnom saobraćaju.



Radujemo se Vašem dolasku I nadamo se da ćemo opravdati Vaše poverenje.

Za sva dodatna pitanja stojimo na raspolaganju.



Srdačan pozdrav

Aleksandra Bogdanović

Vaš Vip,

Korisnički servis
 
Узео бих у Вип-у интарифу, без уговора и телефона, на пробу, 999 дин месечно, у петак 31.05.2019 јер до тада траје промоција. Колико треба да платим рачун за мај 2019?Да ли пун износ или део рачуна обзиром да је само један дан у месецу број активан?

Cek, da li ce biti u ponudi Intarifa posle 31. maja? Sta se menja?
 
Zdravo svima, interesuje me da li u okviru promocije za IN tarifu bez ugovorne obaveze ne postoji baš nikakva vremenska obaveza korišćenja, pa čak ni ono pravilo za minimalno korišćenje od tri meseca?
 
Ne postoji. Pravilo 3 meseca se odnosi na prelazak iz jedne u drugu mrežu. Minimalno vreme u bilo kojoj mrezi je ³ meseca i u tom periodu ne mozes preci u drugu.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Ne postoji. Pravilo 3 meseca se odnosi na prelazak iz jedne u drugu mrežu. Minimalno vreme u bilo kojoj mrezi je ³ meseca i u tom periodu ne mozes preci u drugu.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk

Питао сам у пословници и за моје обавезе, обзиром да не желим УО. Речено ми је да је интарифа постпејд тарифа и морам платити минимум три претплате. После три месеца могу одлучити да ли настављам, прелазим у другу мрежу, гасим број итд.
На питање да ли се укида промоција после 31-ог,речено ми је да верују да неће јер би то било против интереса компаније, обзиром да због интарифе имају значајан број нових корисника. То није ништа званично, већ мишљење раднице у пословници.
 
To za 3 meseca ti rece jer zna da toliko moraš biti minimalno.

Sent from my SM-T585 using Tapatalk
 
Bilo bi malo suludo gasiti IN tarifu dok paralelno reklama za istu iskače na svaki drugi story na instagramu. Sigurno će ostati i posle 1.6.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
U, al su ga produžiliii!
 
Drugari kad se uzme telefon u Vipu po maloprodajnoj ceni uz registrovan pripaid broj, da li je on zakljucan na vip mrezu ili ne??
 
Ažurirali su aplikaciju Moj Vip, ono što se odmah na prvu vidi da su je ubrzali jedno 5x. Ranije kad kliknem na aplikaciju svaki put mi nešto u želucu zaigra dok čekam da se otvori (ako se uopšte otvori). Ovo sad je već mnogo mnogo bolje.

SM-A505FN 4/128 tt
 
Isto je nerviralo i mene. Pročitah tvoj post i odmah sam otišao da je ažuriram. Čekam PIN već 10 minuta i nikako da stigne. Ako mobilni operater nije u stanju sms da pošalje, e onda stvarno...
 
Nije stigao ni posle 20 pokušaja. Upišem ja 1234, izbaci mi da servis nije dostupan. Pokrenem ponovo app i uđe najnormalnije bez pin-a. Kakva sigurnost, sjajno...
 
Aham, ne znam meni traži otisak prsta. Verovatno ako je uključen FP login onda ne traži PIN.

SM-A505FN 4/128 tt
 
Nazad
Vrh Dno