Šta je novo?

MAC OSX server

smoke

Slavan
Učlanjen(a)
26.02.2007
Poruke
304
Poena
319
Evo mene opet sa vrlo visokim ciljem.. al mozda cu stati vec na pocetku. Znam da ovo nije odsek za ljubitelje mac-ova ali je pitanje server related pa reko da pitam ovde.

Na koji server mogu da strpam koju god verziju osx server? Imam kod kuce neki stariji model Intel based servera koji mi sedi i ne radi nista pametno... a poslednjih dana sam se zamajavao sa stavljanjem osxa na PC pa reko da vidim mozel server edition na bilo koji server ili mora neki poseban hardware.

Aj ako ko zna malo vise i ima neku preporuku.... sve je dobro doslo.

Ovo je proekat u naucne svrhe tako da nemoj da me pitate za cega ce mi... ocu da ucim eto za to mi treba samo ako moze. :-devil-:
 
Mislim da na netu mozes da pronadjes spisak kompatibilnih pc komponenti koje lepo rade sa OSX, a preporucujem ti da premestis pitanje u Mac deo foruma, tamo ces sigurno da dobijes mnogo vise pomoci :)
 
Poslednja izmena:
Hvala salac.... ma nadao sam se da cu ovde naci malo vise pomoci posto ste mi puno pomogli oko win i linux servera... al eto... izgleda da Mac server nije tako popularan jos uvek.
 
OSX server nije bio popularan zbog slabih performansi u odnosu na ostale serverske sisteme, a da li se stvar promenila sa novom verzijom OSX-a, nemam pojma.
 
Nazad
Vrh Dno