Šta je novo?

Potreban naziv za igricu

rogi23

Slavan
Učlanjen(a)
08.01.2006
Poruke
245
Poena
320
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Da li neko zna kako se zove ova igrica. Igrao sam je kao klinac, ali se ne sećam
 

Prilozi

  • 1624-md.jpg
    1624-md.jpg
    12.3 KB · Pregleda: 459
Ma nije. Wonder boy je bila drugačija od ove.
 
Nisam bio siguran da se tako zove, ali pošto i ti kažeš poper onda je to ta igrica. Samo me bunilo što nisam mogao da je nađem u nijednom roms-u. Šteta, baš sam hteo da je igram.
 
Poslednja izmena:
Hard Head, sad sam se setio kako se zove.

Hvala puno.
 
Poslednja izmena:
Caos. Nagrdi me dusxan sto sam pravio novu temu za ime neke igrice.:D
Da li neko od vas zna ovu igricu sa NES-a?
Na kertridzu je bila slicica maria i zvala se mario 9, ali je pod tim nazivom nisam nasao nigde. Ti si mario i picis po nekom ostrvu. Ne znam kako, ali dobijas neke dinosauruse. Plavi i crveni. Plavi valjda moze da ide kroz vodu, a crveni kroz lavu. Mozes da zajasis i pterodaktila pa da preletis ceo nivo.:)
 

Prilozi

  • 1030969502-00.jpg
    1030969502-00.jpg
    6.1 KB · Pregleda: 158
  • 1030969588-00.jpg
    1030969588-00.jpg
    8.8 KB · Pregleda: 186
da da, adventure islands 2, secam se.. Game Boy, kad se setim samo kako sam se nalozio na to ****** i koliko sam bio srecan kad su mi moji kupili:banana:
al dobro da ne idem off topic..
 
Mozda se tako zvala za gb, ali za nes je adventure island skroz druga igrica, onaj mali debeli lik sto baca tomahawk i vatrice.
 
Ne nadjoh igru. Jel znate mozda igru za MAME, Street Fighter + Double Dragon ja mislim da se zvala ili tako nesto. Bila je dobra tabacina sa mnogo magija i poteza. Pod tim imenom je ne nadjoh, mozda vi znate nesto?
 
Ono sto me zanima, jedno vreme je Neobee provajder drzao na svom sajtu takmicenje u nekoj old-skul retro igrici , oni su napravili rimejk, gde se brani od virusa. A mislim da su u originalu asteroidi ili tako nesto

EDIT : Nasao sam , upravo tako se zove . SpinnyFuckov review, kao TommyGay : ) http://www.youtube.com/watch?v=eGLkRML_DQI
 
Poslednja izmena:
Kad je vec otvorena tema...

Radi se o igri sa automata, 2D scroll je igra - mozda preteca RPG igara. Koliko se secam moze da se izabere jedan od 3 likova. Na pocetku (i na pojedinim mestima - selima) se setaju ljudi pored tebe. Mislim da moze da se kupuje oruzje i sl. u prodavnicama. Pojavljuju se i neki patuljci i sl. Toliko mogu da se setim, a mozda je nekom dovoljno da se seti naziva :)
 
Nazalost nije. Grafika u ovoj igri je potpuno 2D (skroluje se u svim pravcima, u zavisnosti gde lik hoda)
 
kako spojiti "svima poznate igre" sa "e ljudi da ne zna neko koja je ovo igra"? Jeste zajednicko to sto je vecina tih igara legendarna , ali ovde se traze a tamo nabrajaju , vecinom , ne iste igre :p

Anyway , kad smo vec kod naziva za igru... Da ne zna neko 3D sci-fi shoot `em up igru (alien invaders tipa) sa playstation 1 (mada mislim da je kasnije izasla i za PC) , gde upravljate letelicom (plava i crvena su mogle da se biraju) i ubijate armiju protivnika po nivoima? Igra je bila skrolujuca , ali je znala i da "obrne" perspektivu . Stil grafike i igre vuce na anime , ima dosta bljestavih efekata, dzinovskih robota (boss-ova i zeznutih protivnika) , letelica i td. Ponavljam , iako je igra skrolujuca , grafika je 3D , vidi se jasno po protivnicima i nivoima.
 
Kad je vec otvorena tema...

Radi se o igri sa automata, 2D scroll je igra - mozda preteca RPG igara. Koliko se secam moze da se izabere jedan od 3 likova. Na pocetku (i na pojedinim mestima - selima) se setaju ljudi pored tebe. Mislim da moze da se kupuje oruzje i sl. u prodavnicama. Pojavljuju se i neki patuljci i sl. Toliko mogu da se setim, a mozda je nekom dovoljno da se seti naziva :)

zoce se Cadash - jedna od mojih najomiljenijih , uy rastan sagu i alienstorm

[YOUTUBE]zSnrBgdAFQo[/YOUTUBE]
 
o ! hvala ... :beer: .. nije trebalo ... :beer:
 
izvini, ivke, mislio sam da se zapravo džef javio

evo ti pola gajbe piva, više ne može da se atačuje .

:beer::beer::beer::beer::beer:
:beer::beer::beer::beer::beer:
 
Bice mi mnogo odjednom, podelicemo drugarski po pola :D
 
@lepi kokan #18
ovo je stvarno bila igra za to vreme vrh...
 
Zna li mozda neko ime sledece igrice (malo sam je igrao ali mi se svidela kada sam bio klinac):
Dva komandosa idu kroz dzungle, reke, vodopade; tu su neki veliki avioni (nisam siguran da li je moglo da se leti njima), ima raznih oruzja i ekran se skroluje u svim pravcima.

Mozda je ovo nekom dovoljno da se seti igre.
 
Ima na stotine takvih igara, daj neke detalje tipa na kom sistemu, kamera sa strane ili odozgo...
 
kamera je iz neke polu-pticje perspektive. Karakteristicno je to sto se ide kroz neke reke, ima vodopada i sl. Nije guerilla wars, niti Commando.
 
Hvala na listi. Nazalost nije ni jedna od njih :( Ono sto mi je najvise ostalo u secanju su neki veliki avioni koji su cini mi se mogli da se voze.
 
Nazad
Vrh Dno