Šta je novo?

PayPal (FAQ u prvom postu)

Ova druga postoji uvek to je u tvom profilu, jedino su ga namerno zaturili.
 
Piše sa strane other conversion options, klikneš na to pa na card issuer...
To je kod samog plaćanja, a ako želiš za stalno da namestis malo je komplikovanije:

PayPal glavna stranica (My account - Overview)

Klik na - Profile

-My Money

-My Preapproved Payments, Update

-Set Available Funding Sources

-Conversion Options

-Bill me in the currency listed on the seller's invoice.
Na mobilnom telefonu nema, pre je moglo. Probaću sa kompa da podesim. Screenshot_2018-10-03-20-33-38-505_com.globalegrow.app.gearbest.jpeg

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da, tako ce moci. U app ne moze, dosta je ogranicena. I ovo valjda podesavate za sve kartice koje imate povezane.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Podesio sam eur na GB. Probao sam sa sa usd.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
I sta se desava kada si probao USD, ostaje ti EUR i RSD ili samo RSD?
Nemojte podesavati EUR na GB-u, nije im default valuta, isto ce vas vise kostati.
 
Isto, samo umesto eur stoji usd.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pa imaš eur i usd zar to nisi tražio ?
 
Poslednja izmena:
Problem je u tome što me stalno vraća na dinare. Neće da dovrši plaćanje u devizama tj da konverziju radi banka a ne PayPal.

Kliknem npr. pay in usd, a on mi vrati da kao da plaćam u dinarima.

Jel ovako da postavim? Da primarno budu dolari?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
6deee6c6a94977b28f0ee5bfa5bf88d0.jpg
 
Poslednja izmena:
Hvala, podesio sam. Sad radi. Nije mi jasno ranije sam uvek podešavao konverziju ručno a sad nece.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Namerno to radi, desava se 2-3x godisnje. I to kao "samo na nekim sajtovima" uglavnom (vrlo cesto na ebayu). Nekada ti ne vredi sto postavis ovo sa MMovog linka, opet forsira u dinarima.

Ne razbijaj glavu, nije do tebe :)
 
Molim za pomoć. Ovo pitanje je vezano za povlačenje sa PP, ne za plaćanje. (Opcije za konverziju više ne izgledaju isto kao one opisane na prvoj strani)

Prijateljica iz HRV ima karticu sa EUR i želi da povuče pare sa PP balance, ali PP hoće da ih konvertuje u Kune i kaže da ne vidi opciju kako to da izbegne. Upomoć?

edit: vidim da su neki rešili taj problem tako što su cimnuli PP support, ali nekima support nije pomogao, tako da i dalje molim za odgovor ako ga neko ima, a ona će u međuvremenu cimnuti support.
 
Poslednja izmena:
Kako da podesim paypal da kad hoću nekome da pošaljem novac, odradim to preko "friends and family". Koliko vidim kada hoću da pošaljem novac mogu samo da ukucam email adresu, nema sekcija friends and family?
 
Ne mozes to koliko znam ovde.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Naravno da ima da se podesi "friends and family".
Moraš da napraviš paypal.me i tu imaš to podešavanje.
 
Koliko sam ja ranije razumeo, friends and family ne moze izmedju dva srpska Paypal naloga, vec jedna strana mora biti iz neke druge drzave.
 
Sekunda samo,kada je F&F moguce je placanje bez provizije ukoliko taj neko placa sa PP balansa ili bankovnog racuna( jel misle na americki ili kako )?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Jel placao neko danas PP pokusavam vec nekoliko puta da platim Isladwatch ali ne prolazi, navodno javlja im neku gresku do PP

Sent from my MI 6
 
Sekunda samo,kada je F&F moguce je placanje bez provizije ukoliko taj neko placa sa PP balansa ili bankovnog racuna( jel misle na americki ili kako )?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

I mene ovo zanima jel vazi samo za americke racune ili posto kod nas nema preko racuna kartica moze, ili jel ima nekako nacin da prebacim pare na svoj pp balans da bi slao bez fee prijatelju pare preko paypal.me.
 
I mene ovo zanima jel vazi samo za americke racune ili posto kod nas nema preko racuna kartica moze, ili jel ima nekako nacin da prebacim pare na svoj pp balans da bi slao bez fee prijatelju pare preko paypal.me.
Pare na svoj balans ne mozes da prebacis to znam. Za to moras da imas US racun

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Paypal.me


What are the fees for sending money?

It's free to send money to friends and family in the US when you use your PayPal balance or bank account.
If you use your credit or debit card, the fee is 2.9% + $0.30. Sending money to pay for goods or service is free. The recipient pays a small fee.
 
U kojoj banci je najbolje uzeti karticu za Paypal, treba da sredstva sa Paypal racuna prebacim na neku nasu karticu, staru karticu iz Komericjalne mi odbija. Tnx
 
Nazad
Vrh Dno