Šta je novo?

PayPal (FAQ u prvom postu)

Samo obrati paznju na conversion options - nikako dinari na paypal. Na racunu u Mobi imaj EUR
 
Pa u tome je problem imam na racunu eure i tada sam imao i funte a ipak mi je skinuto u dinarima :(
Zato i pitam da li negde ima neka opcija da podesim da mi se skida u eur - ima?
 
Ne treba da imas USD i GBP na tim multivalutnim racunima, samo EUR za sva placnja u ino. U zemlji logicno dinari.

A mozda ti je skinulo dinare, jer si na PP izabrao da platis u dinarima...?
 
sakrili su opciju da setujes default, pa samo obrati paznju pri svakom placanju sitnim slovima pise CONVERSION OPTIONS... izaberi da banka radi konverziju (originalna valuta, a ne dinari).
 
Ima li još neko danas problem da se loguje na PP?
Prvo me nije puštao uopšte sa porukom Access denied, onda sam resetovao ruter, sad kaže Security Challenge, Hmm Were having trouble finding that site....
ali naslovnu mi otvori normalno, samo kad izaberem da se logujem onda izbaci ovu poruku.!
 
Ja se logovao najnormalnije bez problema.
 
Ima li još neko danas problem da se loguje na PP?
Prvo me nije puštao uopšte sa porukom Access denied, onda sam resetovao ruter, sad kaže Security Challenge, Hmm Were having trouble finding that site....
ali naslovnu mi otvori normalno, samo kad izaberem da se logujem onda izbaci ovu poruku.!
Desi se ponekad to. Mislim ne cesto. Probaj preko mobilnog neta da udjes.

Sent from my SM-N975U1 using Tapatalk
 
Čudan neki problem bio, probao sam posle sat vremena i malo je sporije logovao ali me ipak pustio i uspeo sam da pošaljem lovu.
Obećao sam čoveku da ću mu još juče prebaciti novac pa sam zato žurio jutros.
 
Mislio sam da sam ovde video excel tabelu (cini mi se da je bila na g-drive) sa bankama, karticama i valutama u vezi povlacenja par sa PP ali je na ovoj temi nem u postovima u postednjih nekoliko meseci. Bio bih zahvalan da me neko uputi na link za tu tabelu.
 
Mislio sam da sam ovde video excel tabelu (cini mi se da je bila na g-drive) sa bankama, karticama i valutama u vezi povlacenja par sa PP ali je na ovoj temi nem u postovima u postednjih nekoliko meseci. Bio bih zahvalan da me neko uputi na link za tu tabelu.
Jeste, skoro je to nrko izbacio pa potrazii nazad u postovima.

Sent from my SM-N975U1 using Tapatalk
 
Isao sam unazad do pocetka aprila i nisam nasao posle vise pokusaja a siguran sam da je link postavljen kasnije. Ili mi je promaklo ili uklonjeno ili je na nekoj drugoj temi.
 
E hvala na linku. Nesto mi se tabela ucinila informativnijom prosli put. Sad nisam nasao nista sto mi treba.
 
Nisam primala do sada uplate preko paypala, koristim ga isključivo za plaćanje.

Zanima me da li neki iznos može da mi stoji na paypal računu ili mora odmah da se povuče na karticu?
 
Nisam primala do sada uplate preko paypala, koristim ga isključivo za plaćanje.

Zanima me da li neki iznos može da mi stoji na paypal računu ili mora odmah da se povuče na karticu?
Moze kpji hoces, pa mozes da ga povuces ili koristis za placanja.

Sent from my SM-N975U1 using Tapatalk
 
Super, hvala :)

Nešto sam čitala u fb grupi da neki članovi povlače novac preko Erste mastercard devizne kartice... Zbunila sam se.

Može li neko da mi potvrdi ovo ili nešto nisam dobro razumela :sceptic:

Imam račun u Erste pa bi mi odgovaralo ako je tako, gift kartica mi je istekla pa se ne bih uplitala u avantura traženja iste ili čekanja da se izradi visa
 
Intesa visa classic debit uz EUR racun (nikako USD). Za sada sve besplatno. Trazi im i SMS i LIB za eBank. I da, nema provizije za placanje u ino.

Možeš samo da mi kažeš šta tačno znači da je sve besplatno u Intesi.

Imam račun u mts banci i devizni račun u erste, ali od obe banke imam samo MC. Treba mi Visa zbog povlačenja novca i sada sam u potrazi za bankom gde bi po mogućnosti otvorila samo devizni račun i uzela Visu. Da li u Intesi mogu da otvorim samo devizni (na sajtu mi tu opciju nudi samo uz paket račun ili hit račun) i da li se plaća održavanje?

Izvinjavam se na duplom postu i verovatno prežvakanoj temi, listala sam poslednjih 10ak strana i užasno sam zbunjena oko opcija koje ima Visa da ne može više prepaid nego samo debit... a ne bih volela da se zeznem i otvoram bespotrebno račune u bankama
 
Mozes da otvoris devizni racun uz koji uzmes karticu za koju ti je @salecg pisao. Odrzavanje tog racuna se ne placa.
 
PayPalu plati 1% i to je to
 
Možeš samo da mi kažeš šta tačno znači da je sve besplatno u Intesi.

Imam račun u mts banci i devizni račun u erste, ali od obe banke imam samo MC. Treba mi Visa zbog povlačenja novca i sada sam u potrazi za bankom gde bi po mogućnosti otvorila samo devizni račun i uzela Visu. Da li u Intesi mogu da otvorim samo devizni (na sajtu mi tu opciju nudi samo uz paket račun ili hit račun) i da li se plaća održavanje?

Izvinjavam se na duplom postu i verovatno prežvakanoj temi, listala sam poslednjih 10ak strana i užasno sam zbunjena oko opcija koje ima Visa da ne može više prepaid nego samo debit... a ne bih volela da se zeznem i otvoram bespotrebno račune u bankama
A sta ce ti Visa za povlacenje kad moze povlacenje i na MC koliko se secam omogucili su to citao sam pre godinu dana i ljudi kazu da radi normalno.
Ja licno nisam povlacio jer nemam tu potrebu jer non stop kupujem online pa mi nista ne znaci da povucem taj novac.
Edit:
Sad citam da su ukinuli tu mogucnost zasto ne znam ali bila je dostupna svakako kako sam gore naveo. Jedno vreme nisam pratio i sad procitam da su ukinuli a zasto i kad ce da to vrate, ne znam.
Bezveze daju mogucnost, pa povuku koji im je to fazon?
 
Poslednja izmena:
Meni su odgovorili da moram imati Visa karticu da bi omogucili povlacenje u stranoj valuti bez njihove konverzije.
Na MC mora povlacenje u dinarima sa njihovim uzasnim kursom.
 
Aha znaci opet moze na MC povlacenje?
Dobra vest ovog puta cu videti da povucem da probam.
 
Visa moze da se trazi da povlacenje bude u EUR ili USD... svakako samo na EUR racun. I to je najbolja opcija.

MC samo u dinarima po uzasnom PP kursu.
 
Još davno sam vezao svoju Intesa Visa Internet karticu za drugarov nalog jer nije imao svoju i on je koristi bez problema godinama. Sada ima svoju.
Voleo bih da svoju karticu "otkačim" od njegovog naloga i vežem za svoj (on je odjavi, ja prijavim), ali se bojim da PayPal to neće dopustiti. Verujem da će mi kada budem želeo da vežem karticu za svoj nalog reći da je greška i da probam drugu karticu, čime niko ništa ne dobija. Verovatno neću ni moći da vratim na njegov nalog. (Broj kartice se ne menja reizdavanjem.)

Šta vi mislite? ;)
 
Izvadis visa classic debit uz eur devizni (besplatno), a tu otkazes.
 
Nazad
Vrh Dno