Šta je novo?

PayPal (FAQ u prvom postu)

Pa jel si prebacivao do sad na nju? Jel ta Visa isto iz inteze na kojoj ti radi?

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Prebacio sam ja na drugu Inteza karticu sada, mislim da stvarno nije do Inteze vec ili do PP ili navodno VISA organizacija ima neke sigurnosne parametre koje moja kartica trenutno ne prolazi...

Moje iskustvo govori da su ovakvi problemi 70%-80% do banke koja je izdala karticu...jedino nisam načisto da li to rade namerno ili slučajno.
 
Pa jel si prebacivao do sad na nju? Jel ta Visa isto iz inteze na kojoj ti radi?

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Na svoju karticu na koju ne mogu da prebacim, to je bio prvi pokusaj da prebacim pare sa PayPal na nju. Non stop "Internal Server Error"...

Ta VISA na koju sam uspeo da prebacim je iz Inteze isto, da. Isto VISA Electron kao i moja, potpuno ista.
 
Jesi li zvao banku ?

Da nije istekla :)
 
Koliko je potrebno vremena za povlacenje novca na Intesinu visa internet karticu? Proslo je skoro dva dana kako sam povukao sredstva i jos uvek nema nista.... I da li uzima banka proviziju na to?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 
За Виза картице се на пријем новца чека до недељу дана. Провизија је око 20 центи.
 
Poslednja izmena:
Ok hvala znaci to cu morati da sacekam. Kako mislis oko 20 centi? Od cega zavisi? Na primer na iznos od nesto preko 1000eur koliko moze da bude?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 
Ma nema provizije 20 centi, 4 eura je provizija kada svlacis pare na karticu

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ok hvala znaci to cu morati da sacekam. Kako mislis oko 20 centi? Od cega zavisi? Na primer na iznos od nesto preko 1000eur koliko moze da bude?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Провизија је фиксна. Мени је била око 21 цент кад сам повукао доларе са Пејпела.
 
Ok super onda, da znam to paypal je skinuo 4 eur za povlacenje na karticu, plus nekih 37 eur odmah kada su legle pare na nalog.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 
Pa to pricam o proviziji koju je uzeo paypal, dakle poslato mi je sa drugog paypal naloga 1080eur, a meni je leglo 1043eur, konkretno tu je 37 eur, pored gore pomenutih 4eur za povlacenje na karticu... Odlicno je ako banka pored toga ne uzima svoju proviziju.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 
Kada platim nekome nešto preko PP, rcimo pošalje mi invoice, koje "osiguranje" imam? Nema nikakvih mogućnosti za povraćaj sredstva?
 
Ako ti posiljka ne stigne ili dobijes nesto sto nisi platio/osteceno je, mozes da pokrenes PayPal case pa oni odlucuju ko je upravu
 
Samo još jedno pitanje: Koliko vremena imam na raspolaganju od trenutka kada platim?

Hvala!

:wave:
 
Jeste 180 dana

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Koliko je potrebno vremena za povlacenje novca na Intesinu visa internet karticu? Proslo je skoro dva dana kako sam povukao sredstva i jos uvek nema nista.... I da li uzima banka proviziju na to?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Ako nekog zanima, bilo je potrebno 6 radnih dana da legnu pare na račun, i banka nije uzela nikakvu proviziju.
 
^HVALA

Bas sam mislio da pitam da li je uspelo povlacenje jer je na prethodnim stranama bilo problema sa bankom Intesa i Visa karticama...
 
Да ли постоји граница колико новца може да стоји на пејпал балансу? Сигурно је уопште држати тамо износ без повлачења на картицу?
Јако ме нервира фиксних 5$ што узимају за свако повлачење....
 
Mozes da drzis koliko hoces, ali ne mozes da saljes koliko hoces.

Nemas razloga za brigu, jer cim se ti nerviras sto ti uslugu naplacuju $5, sigurno nisi ni blizu granice ;)
 
Pomoc prodao sam nekom liku nalog u igrici i on mi je poslao pare, ali je odmah sutradan trazio refund i sada sam usao u minus na paypal nalogu, pomocc
 
On je otvorio case, paypal ce presuditi jer se vi necete moci dogovoriti. A njemu nece vratiti pare jer ne postoji zastita od takve vrste robe, tako reci digitalne. Minus ce ti biti dok god ne presude a to ce se oduziti na mesec i po otprilike.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nisi napisao razlog otvaranja slucaja?

U svakom slucaju za digitalna dobra vaze malo drugacija pravila I on lako moze vratiti svoj novac...

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ja sam njemu dostavio taj nalog, ali ocigledno je prevarant i hoce da vrati pare.... e sad jos jedno pitanje ja cim sam dobio novac odmah sam isao na withdraw da isplatim te pare na moj racun u banci... da li cu dobiti ja te pare?
 
Prevarant verovatno jeste, jer ce da prijavi da je neko zloupotrebio karticu, I tako ce da vrati pare a time mozes da se slikas

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Da, ali ja sam pre toga vec uradio withdraw na bankovni racun.. i on je dan posle toga trazio refund e sad ne znam da li ce mi te pare leci na racun u banci
 
Hvala, a dali ce paypal povuci pare sa mog racuna da naplate taj minus?
 
Nazad
Vrh Dno