Šta je novo?

PayPal (FAQ u prvom postu)

Mislim da je android aplikacija prestala da radi dosta pre iOS verzije koja je kod mene radila u petak bez problema. Danas popodne sam primetio da ne radi a onda je proradilo oko 21h. Inace eBay/PayPal su poznati po losem supportu. Na koji mail si im pisao?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Dobih neki refund prosle nedelje ali novac jos nije na raspolaganju koliko traje cekanje?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@tiha

Nije mejl nego web forma kad se ulogujes na PP account. Sa ovog je stigao odgovor [email protected]

Evo odgovora:
Thank you for contacting PayPal regarding the inability to complete a payment on eBay using your PayPal balance.


We are experiencing some technical difficulties, connected with the inability of our customers to choose their PayPal balance as a payment option on eBay. I apologize for the inconvenience.

Our technical team is working hard on resolving the issue.

Have a nice and productive day!

It is my pleasure to assist you. Thank you for choosing PayPal.

Sincerely,
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja sam isto danas hteo da platim nešto preko ebaja i dobio grešku koju svi ovde dobijaju, znači problem je do ebaja, ne do paypala izgleda, jer na drugim mestima mogu normalno da platim preko paypala...
 
Pitanje je kako banke u bosni funkcionišu, najsigurnije ti je da nazoveš banku i pitaš ko sve može da uplaćuje novac na tu karticu tj. može li se na nju prenositi novac sa drugog računa.
Ja kad sam koristio studentsku karticu ovde u srbiji na nju je mogla samo uplata fizičkog lica da ide, tipa moji uplate kući a ja podignem tu gde sam studirao, nije mogao prenos sa računa na račun...
Ili neko ko ima iskustva sa Intesa BA bankom...
 
Nema to veze sa onim sto on pita, isplate sa PP-a nisu uplate na racun, vec na samu kartiuc.
Ali stoji pitanje da li u Bosni Intesa moze da se primi sa PP-a, to mora neko odatle sa iskustvom da javi.
 
Ali svaka kartica je vezana za neki račun, dinarski/devizni, ne možeš dobiti karticu a da ne otvoriš račun u banci.
Kartica je tu jer bankomati i pos terminali koriste upravo taj format = karticu, kad se pređe na plaćanje telefonom taj komad plastike će izumreti (teže kod nas ali vidi kako je u kini, malo ko koristi kartice, sva plaćanja idu preko Wechat-a, kina je sa tim otišla daleko, možeš da platiš jabuke na pijaci, stvari u prodavnici, restoranu, da pošalješ pare bilo kome sa wechat aplikacijom na telefonu.).
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ali ako pita banku "ko moze uplatiti na tu karticu?" dobice skroz nebitan odgovor.
Jedino iskustvo nekoga iz Bosne da se saceka.

BTW, to je postojalo na neki nacin u Africi (tj. nekim drzavama Afrike) vec 10-15 godina, preko telefona se placalo na pijaci :)
 
Odgovoriše mi na mail da je moguće i da povežem karticu sa PP i da primam novac preko tog servisa. To bi trebalo da je to.
 
Za Bosnu samo posredno iskustvo imam, od prijatelja.

Priliv preko PayPala moguc, naravno na VISU.

Aliii, cekanje novca, tj stajanje novca na PayPalu je 30 dana.

Znaci, kada neko uplati/plati na PP, mora da odlezi ta suma 30 dana da bi bila aktivna i da moze da se podigne :)
 
Hvala Mirkoli.

Ne bih ja ni išao na Paypal soluciju da mi ovi iz Payoneera pošalju karticu kako valja, 5 puta su me izradili. Tako da i 30 dana je prihvatljivo kad je jedina opcija koja ima svrhe.
 
I meni je prestao da radi paypal a do juce sam uredno kupovao na ebayu.
Jel ima neko informaciju koliko dugo ce trajati ova blokada?
 
I meni je prestao da radi paypal a do juce sam uredno kupovao na ebayu.
Jel ima neko informaciju koliko dugo ce trajati ova blokada?
Probaj preko mobilne aplikacije. Mada i tu zna da zariba kad je PP u pitanju. Meni je posle više pokušaja uspelo.
 
Probao sam i preko aplikacije, izbaci Connecting to PayPal, vrti krug i nista. Mrtav konj. Error The request timed out
 
Probao sam i preko aplikacije, izbaci Connecting to PayPal, vrti krug i nista. Mrtav konj. Error The request timed out
Tako je i meni bilo nekoliko puta pa je prošlo. Ja koristim iOS.
 
iOS.
Chatovao sam sinoc sa ebayom i delimicno mi je resen problem, sada mogu da placam preko aplikacije ali preko browsera jos uvek ne mere.
Obecao mi je Indijac sa ebaya da ce sve biti u redu i da je problem do sistema. Nema veze sa Srbijama, carinama i slicno.
 
Istice mi moja Societe Visa Classic kartica, i pozvah banku da vidim kada da odem po novu ... kad oni meni kazu, mozete doci po novu Mastercard Platinum karticu ?!?

Societe ladno ukida sve VISA kartice i prelazi na Master kartice ?!?

a pay pal primanje novca ... nikom nista ?!
 
Istice mi moja Societe Visa Classic kartica, i pozvah banku da vidim kada da odem po novu ... kad oni meni kazu, mozete doci po novu Mastercard Platinum karticu ?!?
Societe ladno ukida sve VISA kartice i prelazi na Master kartice ?!?
a pay pal primanje novca ... nikom nista ?!
Jesi siguran da su te razumeli? Visa Classic je valjda bila kreditna kod njih, dok jedino debitnu MC Platinum imaju? I ona ide uz Prestiz paket.
Vecina banaka vec neko vreme ide ka Visa karticama kod nas, barem za kreditne.
 
Jesi siguran da su te razumeli? Visa Classic je valjda bila kreditna kod njih, dok jedino debitnu MC Platinum imaju? I ona ide uz Prestiz paket.
Vecina banaka vec neko vreme ide ka Visa karticama kod nas, barem za kreditne.

receno mi je da me ne ceka Visa ... da prelaze na master ceo program ... i da me ceka Mastercard Platinum ...

Visa je debitna kod njih ... kao kreditnu imam Masterata karticu, tj Mastercard od pre ...
 
Meni funkcionise ebay-paypal odlicno,3-4 kupovine u zadnjih par dana bez problema
 
Intesa Visa


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
S tim sto Visa Electron u Intesi i Internet nece moci od 27.do 6.11. da se podigne, pa verovatmo ni da se traze :(
 
Ne verujem da bi pre 30 oktobra dobio i da danas podneses zahtev, tako da ti je to najbolja opcija

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno