Šta je novo?

Anime

Pogledao sam King of Thorn, nije losh mindfuck movie. Od mange sam procitao sam pocetak i bilo je dobro, drago mi je sto su napravili film od nje.
 
www.onepieceofbleach.com , koliko mi je poznato, jos radi.

Inace, citao sam dobre mange skorije :

Angel Densetsu - komedija, dobra
Basilisk - akcija, ok.
Akumetsu - slicno Death Note/Code Geass, ali prethodnik oba i jako dobra


A anime - pa sad sto gledam

Dobar je Monster
dobar je i ovaj Level E sto sad ide
A odgledao sam i Fate/Stay Night - zanimljivo u krajnju ruku...
Nije ni Sengoku Basara los..
 
Konacno je izasao Hellsing Ultimate VIII
 
Ne znam za vas ali ja sam veliki ljubitelj Bubblegum Crisis serijala :) Svidja mi se izuzetno serija :)
 
Jel sam ja noob zato sto gledam, a ne chitam bleach. :d

Inache mene se mnogo svidja serial. xD
 
Ne, stooo...pa i ja ga gledam, a ne citam :D
 
jeste noobovi :D

problem sa bleachom je sto ide nesto sporije nego druge mange pa epizode vrlo brzo sustignu i onda se bacaju na jako dugacke filere. Nije da toga nema sa narutom npr, ali je kod naruta malo bolje uradjeno. ne gledam bleach od kad je ichi prebio aizena. ova serija filera je pocela u martu. eeeee bre. pa 5 meseci nije bilo nicega vezanog za pricu. jednsotavno se ne isplati cekati.
citanjem dobijem svoju dozu mange nedeljno i nema okolisanja i gluposti.
 
Ajd sada, ja sam vise ljubitelj pokreta i animacije :D

Skinuo sam ovaj Casshern Sins...deluje mi zanimiljivo za sada. Gledao sam i onaj SF film Casshern, ali mi deluje da nema nikakvih dodirnih tacaka sa njim...
 
Ja nigde nisam nasao pristojan kvalitet za casshern.

i ja vise volim animaciju i boje i glas i sve, ali me u jednom momentu stislo da znam sta se desilo (odgledao sve epizode i ostao u sred tuce) i poceo sam da citam. Svet mi se promenio. Nisam znao da mogu toliko da se uzivim i da vidim strip na taj nacin. uopste nije tako lose kao sto zamisljas u odnosu na animu.
 
How about this one :D [Shinsen-Subs] Casshern SINS 01-24 [720p] torrent
 
pogledacu, hvala
 
Uf. morao bi da izvuchem komplet sa diskovima da bi video sta sam sve gledao. :D
Sad krastavac. imam vremena da pratim samo bleach.

A pre sam odgledao dosta. Berserk. 07Ghost, Full metal alchemist + Brotherhood... hmmm... ima tu josh samo me mrzi da nabrajam... :d
 
@subtractor ili ovo Casshern_Sins_(2008)_[1080p,BluRay,x264]_-_THORA.torrent

nego, jel ima sta dobro od novijih naslova?
 
Gledao Gun x Sword, moze da prodje..
Takodje, Gundam Seed - def. preporuka


Slabo gledam skorije.... Noir sam pogledao 2-3 epizode, i nije los, a ima i Ghost Hunt (malo spor za moj ukus, mada sam samo 3ep gledao.)
O da, jako dobar anime je Ghost Hound. Preporuka..

A moze i ovo, jesam davno gledao ali mislim da su dobre : Paranoia Agent, Trigun, D.Gray-man, This ugly yet beautiful world.
 
Hellsing OVA 9, [sage]. ;)
 
a gde si nasao 9. ja trazim sada i ne mogu da nadjem. Ni ovi iz bg anime nisu napravili prevod
 
Proveri PM. :)
 
hvala
 
Bleach anime se zavrsava zakljucno sa epizodom 366 (jos 2 epizode), Fullbring arc je poslednji manga materijal koji je obradjen. Manga je u poslednjem arc-u ("Final Arc - The Thousand Year Blood War") koji ce trajati jos koju godinu po informacijama sa net-a.

http://anime.webnt.jp/programs/view/91

inb4 Bleach 2.

Edit: preporuka za ovosezonski anime: Another. Fin hororchic. :) (najnovija epizoda je 10, ima jos 2)
 
Poslednja izmena:
Sta Tite Kubo zavrsava mangu definitivno nakon to arca ??? :confused:
 
Nazad
Vrh Dno