Šta je novo?

Anime

Heh ma odgledacu oba u svakom slucaju :D...mada mi je isti fazon bio i sa Gundam Wingom - prvih 10 epizoda nevidjeni smor, ali mi se kasnije svidela prica :D
 
Ja gledam Hajime No Ippo (original,od pre 10-15 godina)...nije los anime,borilacki (boks),ima 7x epizoda,ja odgledao 50...
 
Uh tek sad vide temu...taman sam hteo da otvorim i pitam za savet sta vredi pogledati...hvala SVIMA na predlozima...skida se 1000 stvari. Ima oci da mi ispadnu :)
:wave:
 
da ne ode tema na drugu stranu,ja mislim,da realno,ima ukupno 100 anima koje vredi pogledati,a ja sam pogledao oko 40...stoga,ako ima neko nesto da preporuci neka to uradi slobodno..

inace,zadnje sto sam odgledao a da vredi je Code Geass (i prva i druga sezona).
 
Izasla i 255 BLEACH epizoda ... izgleda da ce uskoro Arancar nastavak
 
Ko prati DragonBall Kai - sledeca epizoda je epska!

zaista, svetski su se potrudili autori Kai verzije DBZ-a, jer bukvalno svaka epizoda ima jedan bitan dogadjaj.

u sledecoj epizodi je ona epska smrt vegete, i Goku-ov prvi susret sa Freeza-om u poslednjoj formi, koju za sada nije uspeo niko da nadmashi, makar za jedan koristan udarac :)

samo cu da kazem - muzika je WIN! kako su dobre numere kad Freeza rascepa Krillin-a, i kad Vegeta powerup-uje na nivo posle Dende-ovog healing-a, nemam rechi.
 
kako su dobre numere kad Freeza rascepa Krillin-a, i kad Vegeta powerup-uje na nivo posle Dende-ovog healing-a, nemam rechi.
A i Ginyu Tokusentai Arrival muzika je isto dobra. :D Uklapa im se sa karakterom i ima neki smek. :p

Izasla i 255 BLEACH epizoda ... izgleda da ce uskoro Arancar nastavak
Smorise sa filler-om nacisto. Zaboravis sta se desilo u Arancar arc (al' tu su cari neta). Mada Muramasa/Zanpakuto rebellion/Kouga filler je OK. Sad ide jos malo fillera (didn't see that one coming, did ya? :/) pa onda tek Arancar. :)
 
ja i prestao da gledam bleach zbog fillera. vracam se kada pocne prica.
zato mangu citam redovno. i svaki put se razocaram. ne znam zasto ali mnogo je sporija od naruta. naruto ponekad citam i po 10 minuta, a bleach nikad duze od 5. mnogo je sporiji. jedva se nesto desava.


ups, sad se setih da je ovo anime tema. da ne brisem sada :D
 
da ne ode tema na drugu stranu,ja mislim,da realno,ima ukupno 100 anima koje vredi pogledati,a ja sam pogledao oko 40...stoga,ako ima neko nesto da preporuci neka to uradi slobodno..

inace,zadnje sto sam odgledao a da vredi je Code Geass (i prva i druga sezona).

Svaka cast! Code Geass mi je omiljen!

Veoma slican mu je Gundam Seed i Gundam Seed Destiny. Ostale Gundame ,kao na primer Gundam 00 , ostavi za kasnije. Ova dva sto sam ti preporucio su EPIC!

Desavaju se u slicnom okruzenju , likovi imaju supermoci, dobro razradjena prica i psihologija likova. Znaci neces da pogresis. :)
 
Gledao anime Needless...Nije los,mada dosta ima hentai elemenata (kako bi to oni nazvali,ecchi?).Ima i neki Golden Boy,na isti fazon,jako smesno..:)

Needles ima 24 epizode i negde 7.5/10
 
Golden Boy je legenda. :D

Gledao sam ga jos pre desetak godina na Nemackoj televiziji.
 
Citam Golden Boy mangu,i ne mogu da nadjem nista preko chaptera 65 iako je navodno completed...wtf?
 
Navukao si me da citam goleden boy umesto da spavam da ustanem ujutru na posao :D
 
Nisam ja kriv kad je dobar...ali ima stvarno nekih (makar meni,bolesnih momenata,u Study series)

A ako nadjes preko 65 chaptera negde ti javi! :)
 
Preporuka za Clannad i Clannad After Story, odlicno odradjeno. :)
 
@Danilo - odgledao,no,samo za fanove drama i drama-komedija...Meni se iskreno vise svideo Clannad of AS-ja.

Inace,sad gledam Slam Dunk.Ekstra stara komedija.
 
Halo legends :http://www.imdb.com/title/tt1480660/
Directors:
Shinji Aramaki
Hideki Futamura

Pregledao za dve večeri, baš mi prijalo, krastavac, fan sam Halo-a:D

Ima ga na p2p:D
 
Ja odgledao bas sinoc...Jako dobro uradjeno,no ima par prica koje mi se ne svidjaju (a ni efekti im ne valjaju).
 
Slažem se, al nisam odavno pogledao neki anime, makar i ovako komercijalni, pa mi prijalo:p
I Danteov pakao mi se svideo, možda neke priče (opet) nisu baš super, ali gledao sam kao opsednut, volim te paklenske priče:D
 
Bleach 266 - epizoda koja vraca stanje na redovno odnosno prekida filere ... steta sto je samo Rekapitulacija pred nove epizode ...
 
Skinuo sam ali je jos nisam gledao. Smara me gledanje jedne epizode, 2-4 mi je mera.
Mada, odavno sam izgubio zelju za gledanje Bleacha, previse filera.
 
pa ne moras da gledas dok traju fileri. sacekaj da pocne pa nastavi. ja tako radim vec neko vreme sa narutom i bleachom

ionako znam sve jer citam mangu...
 
Skinuo sam ali je jos nisam gledao. Smara me gledanje jedne epizode, 2-4 mi je mera.
Mada, odavno sam izgubio zelju za gledanje Bleacha, previse filera.

Nemoj ni ovu da pogledas posto je samo rekapitulacija ... Ali bitno je da " nastavljaju " gde su stali ... posle visemesecnog smaranja
 
pa ne moras da gledas dok traju fileri. sacekaj da pocne pa nastavi. ja tako radim vec neko vreme sa narutom i bleachom
Ma samo poslednjih 5-6 epizoda nisam mogao da odgledam, bas su katastrofa.
Odgledao sam puno (dobrih) anima u poslednjih par meseci pa mi se Bleach jedino gleda da vidim sta ce da se izdesava do kraja (ako ga ikada bude :trust:)

ionako znam sve jer citam mangu...
Skoro sam iscitao Berserk-a tj. nadam se da ce c313 da izadje uskoro (to u Miurinom slucaju mogu biti i meseci:wall:)...
 
Gledao Berserk, super je Anime, no manga je jos bolja (procitao sam do 299 chaptera, cekam da se nakupi za novi volume.)


Inace, nove preporuke : Cowboy Bebop, Durarara (ongoing), i pratim sad jos par komada ali ne pravim jos uvek procenu...

Naravno, ko nije gledao - HSD Kenichi je komedija/borilacki.
 
Nazad
Vrh Dno