Šta je novo?

Anime

Je,dbz je dobar,ali Kai mi se bas i ne svidja,da opet gledam isti anime...moj mozak je ionako ostavio samo kljucne trenutke/borbe iz DBZ-ja...DB/Z..Anime mladosti..:D
 
u jbt, ne mogu da verujem da tek sada vidim temu po prvi put.

evo malo preporuka(mada fanovi vec znaju vecinu):
-NinjaScroll+serija(ninja scroll 2 ne postoji. ako naidjete na film preskocite ga jer to nije nastavak.
-Blade of the Phantom Master(anima je samo kratka reklama za mangu)
-Basilisk
-Ghost in the shell(2 filma+2 serijala+2 ova)
-Hellsing(jedva cekam ova VII)
-Street Fighter
-Full Metal Alchemist(nisam bas bio odusevljen serijom ali ima nekog smeka)
-Avatar:The last airbender(americki crtani za malo mladju publiku, pomalo glup u nekim delovima ali skroz simpatican crtani. nisam imao problem da odgledam do kraja)

tu su jos neka ostvarenja tipa Resident Evil:Degenaration, odna fenomenalni FinalFantasy, Blood:The Last Vampire, naravno i Akira. Ko voli mecha mozda mu se svidi i Vandread

dok sam preleteo temu video sam pricu o Appleseed. Da li ste gledali i ova iz 1988?


a kad sam se vec raspisao evo i malo informacija. U toku je rad na IronMan i Wolverine animama. Video sam trejlere i stvarno nemam reci. mnogo dobro izgleda.


ako neko nema mogucnosti ili ne moze da nadje odredjene anime neka se javi u ovoj temi. Mislim da ne bi bilo lose da rganizujemo neke razmene diskova.
 
Poslednja izmena:
Ima li neko da je skoro pogledao seriju BLEACH od epizoda 220 - 240 treba mi mala pomoc :) jedno razjasnjenje

Hvala moze i na pm

nema nikakvog posebnog razjasnjenja. poceli fileri jer se anima priblizila mangi. sada pratimo filer koji nema veze sa mangom. ispunice celu sezonu.
 
nema nikakvog posebnog razjasnjenja. poceli fileri jer se anima priblizila mangi. sada pratimo filer koji nema veze sa mangom. ispunice celu sezonu.

DOsao sam do 230 epizode gde je borba otpilike na pola sa Aizenom i onda odjednom Zanpaktu se odvaja i pocinje sasvim nova serija ... Sve nesto razmisljam gde sam pogresio u skidanju ???

Jel moguce da ce sad da nas pune necim sasvim drugacijim ?? :S:
 
Jel se prati nesto?

Ja sam gledao Darker than Black..Prva sezona je super,ali druga je,hm...ok?
 
Skinuo Darker than Black i Ergo Proxy, al nikako da stignem da pogledam.
 
Ove godine mi se svidelo/pogledao:
Natsume Yuujinchou
Sunabouzu
Basquash!
Kaze no Stigma
Kuroshitsuji

Sunabozu mi je se jako svideo prvih nekoliko epizoda, ali posle pada da bi na kraju bio bas los. Ostalo je onako, gledljivo.
Moracu menjati stari mlatimudijalni racunar posto nikako ne moze da izvuce snagu da pusta ovogodisnje anime bez stucanja :crash:
 
u super pa ovde ima anime fanova,aj da vidimo ko sta ima pa da se razmenimo,ja za sad imam oko 1.8TB anima :D
 
Blago tebi! :)

Ja ne skidam anime,gledam online...zasto bih radio dva posla,kad mi je jedan dosta,a koliko ima anima,nesto sumnjam da cu puno da se ponavljam..:)
 
Meni je to hobi i nije mi tesko. A tebi ako je mngo tesko da snimas diskove onda gledaj online ;)
 
Alo hobista :d

ajde preporuci neku anime seriju al da je malo ozbiljnijai kvalitetnija ili daj neku svoju listu ... Tesko se jako nalaze na NEWS-u i na TL-u, ima ih ali opet manjka ... ili neka slicna pomoc ...
 
Tengen Toppa Gurren Lagann

zanemari crtez (podseca na parodichni anime, i meshavina je old skul i novog) i obrati paznju na prichu .. ;)

najjachi anime u protekle dve godine.
 
Izasla! Izasla!! Izasla!!!

Hellsing OVA 7!!!
 
Ja sam skinuo ovaj Death Note, ali nikako da ga odgledam :p... A poceo sam da gledam i Cowboy Bebop-a ...
 
OVA 7 je bila dobra...Sad se bas komplikuju stvari a Alucard-u ni traga...
 
kada je izasla? joj jedva cekam da vidim. i bez novih spoilera.
 
Ne znam kad je izasla,znam da su subovi tu od pre dan-dva,ja sam danas pogledao.
 
Alo hobista :d

ajde preporuci neku anime seriju al da je malo ozbiljnijai kvalitetnija ili daj neku svoju listu ... Tesko se jako nalaze na NEWS-u i na TL-u, ima ih ali opet manjka ... ili neka slicna pomoc ...

Nesto od ranije
Berserk i Neone Genessis Engelion kao moje prve anime ostadose i najbolje ikada pogledane. A gutao sam ih par godina kao lud lol
Inache odlichne anime:
Rah Xephon (slicno kao NGE ali ni nalik :D)
Trigun
Trinity blood
Bleach (prvi deo u soul society-u)
Naruto (dok ne smori)
One piece (dva brata su radila One piece, bleach i naruto i ovo su Shonen komercijalne anime, ali navlakuse teske :D)
Gundam saga
Gungrave (najbolji negativac ikada - Harry)
Wolf's rain
Escaflowne
Gantz
Ninja scrool
Basilisk
Vandread
Ergo proxy
X
Samurai 7
Scrapped princess - ne propustiti :D
Witch hunter Robin
Cowboy Bebop
Elfen Lied - bloody and beautifull
Fate-Stay Night
FLCL ( Furi Kuri )
Last Exile
Texhnolyze

Boldovane su mi favoriti, underlined sam vrh.
Ima ih gomila ali ovih sam se setio.

A od filmova:
GITS 1 (dvojka je preambiciozna u filozofskom pogledu, ali nikako ne osporavam njen kvalitet)
Mononoki
Wonderfull Days
SteamBoy
Fatal Fury
Macross Plus [The Movie]
Street Fighter II
Akira
Blood: The Last Vampire
Ninja scroll
Spirited Away
...
Ima mnogo nepomenutih anime-a na ovoj listi.
 
Poskidao sam sve od Bleach-a sto je izaslo a to je oko 251 epizoda i pogledao sve u cugu maltene :D , nerviram se sto su prekinuli borbu sa arancarima ali je bilo epizoda smor, i onaj deo sa Bantu mi se nesto bas i nije svideo ... no serija ima svojih momenata kao i likova :)

Sad cu probati da poskidam sve sa linkova mada vec kod " Ninja Scrolls " imam problema, moracu izgleda dublje u ilegalu :)
 
Da dodam od serija, OK neke su već spominjane ali nije na odmet: Paranoia agent (manje više relana priča ništa roboti, super nindže, bogovi. Izgleda naivno ali je daleko od toga, čak je i teško za gledanje); Trigun (odlična zabava u početku čak i dosta neozbiljno, ali se kasnije razvije u divnu priču); Wolfs rain (prilično podcenjeno ali odlično ostvarenje, zahteva pažnju pri gledanju); Fullmetal alchemist (sad daju revidirane epizode a imaš završen kompletan serijal od pre koju godinu); Samurai 7 (ko što mu ime kaže vidi se uticaj Kurosavinog filma); Afro samurai (retka anime napravljena u originalu na Engleskom jeziku, Samuel L. Jasckson daje glas dvojici glavnih likova); Ergo proxy (već spomenuto ali nije na odmet opet pošto je odlično, zahteva udubljivanje u radnju da bi se skontalo); FLCL (vrhunska zajebancija od samo 6 epizoda), Rurouni Kenshin (Vrhunsko ostvarenje, obrađen japanski Neđi period samuraji i ronini ali ništa one čakra-džabu-zumarujumuoči-deresekobudala beach, naruto, drgonball gluposti); Great Teacher Onizuka (recimo komercijala ali odlično za gledanje, drugačije); Samurai Champloo (odlična priča, odlični likovi, zanimljiva radnja u Japanu 17. veka a sve uspešno prati rap, odlično!)
Filmovi, šta g aznam npr. Paprika, Tokio godfathers, spirited away, Angels egg, Metropolis, 5 centimeters per second, Sky crawles, Howl's moving castle, Castle in the sky, GIS filmovi... ima toga
 
Poslednja izmena:
Uh Samurai Champloo, kako sam to mogao zaboraviti. Predobar anime serijal, odusevio sam se istim.
 
Da preporucim,ako niste gledali :

Kenichi : The Mightiest Disciple

jako dobar anime..:)
 
[youtube]wou9puvBPzU[/youtube]


epic! :D
 
Upravo sam pogledao Code Geass prvu sezonu. ODLICNO JE!!! :D

Stvarno ludilo, odlicna anima. Svima kojima se svideo Code Geass, neka pogledaju Gundam Seed i Gundam Seed Destiny. Radjene su u slicnom fazonu.

A sad..... na drugu sezonu. :D

Ja sam skinuo ovaj Death Note, ali nikako da ga odgledam :p... A poceo sam da gledam i Cowboy Bebop-a ...

Death Note!!! Gledaj obavezno! Cowboy Bebop je smor. Nije lose, ali je dosadno. Dobra animacija.

Ali Death Note je ludilo. :D
 
Poslednja izmena:
Mora da se salis, Cowboy Bebop je duplo bolji od Death Note. Death Note je zanimljiv samo na pocetku a kasnije krene uzasno da smara... ja nisam mogao da ga pogledam do kraja.
 
Naravno da se ne salim. Za razliku od tebe ja sam gledao obe anime vise puta.

Death Note je anima koja je pobrala brojne nagrade i priznanja, i naravno da je treba pogledati. Sad sto se meni izuzetno svidela, vise od kauboja, to je stvar mog ukusa, i karaktera.

Ja nisam rekao da Cowboy Bebop ne valja, samo bi meni prvi na listi bio Death Note. Kada pogledas kad je Cowboy Bebop pravljen, shavtas da je u pitanju remek delo animacije. Jedino sto ja volim anime koje imaju Japan kao mesto desavanja.
 
Nazad
Vrh Dno