Šta je novo?

Anime

Uh, iskreno banem nekad na AH, ali jedva stizem da pohvatam i ove manijake ovde, pogotovo audiofreak-a:D
Ima tako dobrih tema, flame i tako to, ali veselo je:D
Nego shta bi za onaj cosplay?

Kad bih imao para za bacanje, napravio bih extra kostim Solid Snake-a:D
Pa cosplay moze da se organizuje ... Dodji na forum pa da vidimo dal je masa josh zainteresovana :)
 
Ah, hotjesh da me dovuchesh opet tamo:D
'Ajd, tje svratim vecheras, da vidim shta se radi:D
Pozz:D
 
^Horuse bate sta je ovo? Pojavi mi se neka vatra na pocetku, posle kao nesto upisem i sve se zacrni?
 
Ista stvar:p
Šta je ovo?
 
Iz anime Hell Girl

Somewhere in the vast sea of the Internet, there's a website that can only be accessed at the stroke of midnight. Known as the Jigoku Tsushin, rumor has it that if you post a grudge there, the Jigoku Shoujo will appear and drag whoever torments you into the inferno. Very little is known about the girl - all we know for sure is that she lives with her equally enigmatic grandmother, that three magical straw dolls accompany and serve her, and that whenever a posting on the Jigoku Tsushin moves her, she becomes the Jigoku Shoujo.
 
Yummi!^_^
 
Jedna lepa vest za sve poshtovaoce anime i manga kulture iz Vojvodine, a i shire.

"AniManga Compex je organizacija u osnivanju, sa sedištem u Novom Sadu, čija je namera da upozna (i edukuje) ljude sa kulturom istočne Azije kroz prezentacije Japanske animacije (poznatije kao Anime), stripa (Manga) i generalno Japanske kulture i umetnosti.

Mi se takođe zalažemo da omladinu u regionu upoznamo sa ovom stranom kulturom, ohrabrujući ih da se izraze i da istaknu svoju kreativnost i pružati im mogućnost da i sami učestvuju u daljem razvijanju udruženja.

AniManga Complex je neprofitabilna organizacija koja uglavnom radi preko donacija članova udruženja.

f_hmq5dm_b3918e4.png


Neshto informacija ovde:

http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=140460166691&ref=ts

Vishe uskoro na zvanichnom sajtu."
 
Postujem Manga i Anime ime ali kada cujem za " neprofitabilnu organizaciju " nesto mi se u stomaku okrene :)
 
Ah ne bih da OF-ujem :) ugriscu se za jezik, lepo je da je neko nesto takvo pokrenuo ... posto vidim da na TV Happy ima mangacrtaca, a i na Ultri se ponovo prikazuje " Death Note " podrzavam sve takve programe, zao mi je sto ja kao dete nisam mogao u potpunosti da uzivam u njima nego sam morao da se snalazim na misice :)
 
Poslednja izmena:
Death note je odlicna anima. Naravno sa japanskim dub-om. Kod mene je u top 5. :)
 
Uhh ... nabavih prvih 140 epizoda BLEACH-a pa se razvaljujem svaki dan :d onda idem na ostatak ...
 
Ah ne bih da OF-ujem :) ugriscu se za jezik, lepo je da je neko nesto takvo pokrenuo ... posto vidim da na TV Happy ima mangacrtaca, a i na Ultri se ponovo prikazuje " Death Note " podrzavam sve takve programe, zao mi je sto ja kao dete nisam mogao u potpunosti da uzivam u njima nego sam morao da se snalazim na misice :)

Bese 3. kanal nekada davno i ponesto "anime" sadrzaja na istom.
 
Moze li neko preporučiti neki anime/mangu da je slicna Claymore-u? Proruke koje mi daje MyAnimeList i nisu nešto.
 
Anime ili manga je musthave sa original japanskim audiom, mislim da engleski ne bih ni gledao :)

Mene je licno Claymore-a posle par gledanja nanervirao, ( na stranu da je los anime ) sa pogibijom glavnih likova u poprilicnom nelogicnom scenariju ... tako da sam je batalio ,)
 
Jel gledao neko "Fullmetal Alchemist: Brotherhood". Da li je to samo "ulepsana" verzija originala ili nova serija?
Vredi li nabavljati?
 
Samo ulepšana verzija. Možda ima nekih novih, ali beznačajnih, momenata ipak je skoro sve rečeno u originalnoj animi. Možda da se skine jednom nedeljno i pogleda pa eventualno sačuva, ako nemaš original
 
... uf ne bih se slozio... meni je novi bash dobar i prilicno se razlikuje... ja ga dozivljavam kao istu pricu ispricanu iz nekog drugog ugla. Prvi je bio bolji ... emotivniji, teskobniji ... ovaj je malo blazi i cini mi se da ima vise shorke:d
 
Poslednja izmena:
Može biti da su razlike očiglednije što više protiče, ja sam gledao neke tri-četiri prve epizode i iz toga sam stekao utisak da je sve isto uz neke nove momente i naravno ulepšano
 
...

prve epizode jesu takve, kasnije krece znacajnije odvajanje... prilicno pojasnjavaju desavanja u prvom anime-u.

...
 
Hvala, znaci ipak vredi se potruditi.
Bas sam pre neki dan zavrsio original pa sam mislio da krenem dalje.
 
FMA je fenomenalan, DBZ je do jaja, GT je ******, toliko nelogicnosti da je to strasno.. Naruto mi se svideo. sad cu gledati bleach verovatno..

Nego znam da nije anime, ali opet da preporucim svima, Avatar the last Airbender. Fenomenalan crtac, pogledao sam celu seriju u 4 dana..
 
Jel gledao neko "Fullmetal Alchemist: Brotherhood". Da li je to samo "ulepsana" verzija originala ili nova serija?
Vredi li nabavljati?

Druga verzija prati mangu vernije, tacnije negde od 25-26 epizode bi trebalo da se odvoji od stare price, do tada je sve otprilike isto.
Uzivao sam u originalnoj, uzivam i u ovoj verziji. FMA je prosto receno fenomenalan, mada me baci u bedak sa vremena na vreme.
 
Ima li neko da je skoro pogledao seriju BLEACH od epizoda 220 - 240 treba mi mala pomoc :) jedno razjasnjenje

Hvala moze i na pm
 
Mrzi me.. odgledacu jednog dana.. :p

choveche, ne znash shta propushtash ... :)

DB Kai -

reeditovani DBZ, HD format, sa izbachenim SVIM mogucim filerima - nema vishe gledanja u ochi protivnika od po tri epizode, nema silly napada, kao kad naprimer Goku dodje na namek, a Ginyu tokusentai ga napadaju 3 dana, i ne mogu da ga udare, i zgranjavaju se po 6 epizoda kako to da on ima power level od samo 5000, a oni sa 40.000 ne mogu da ga udare .. :)

u sushtini - 296 epizoda DBZ-a ce da bude spakovano u oko 120 epizoda Kai-ja, uz remaster, i mnogo bolje boje, i par dodatih scena (za sad smo mogli da vidimo Krillin-a kako izvodi par fenomenalnih poteza na Nameku)

glumci koji su davali glasove za originalni DBZ su skoro svi tu, a caption-i odnosno tekst je preradjen da sam Kai ima vishe smisla nego DBZ


jedina zamerka je shto je i u japanu nastupio neki cenzura shit zakon, pa ni oni ne mogu da pokazuju krv na sve strane (kakv je bio necenzurisani DBZ)

sve u svemu - ja koji sam dvaput odgledao ceo DBZ, i bar 5 puta prochitao celu mangu, na ovo gledam kao da ponovo sve krece, i da ne znam nishta o tome (iako znam sve napamet :) ) i fenomenalno je

suppido fansubs izbacuje .AVI

Freeze subs izbacuje 480p, 720p i 1080p u FLV formatu.
 
Nisam rekao da necu gledati.. Sad trenutno gledam Naruto shippuden i odusevljen sam serijom. DBZ sam pogledao jedno dva tri puta sigurno.. i ovo cu pogledati kada izadju skoro sve epizode.. :p
 
Nazad
Vrh Dno