Šta je novo?

Anime

Granzort... Davno beše! :D
Gundam je dobar, trenutno gledam Gundam 00 i dobra je... :)

@SOCOM
Macross Plus je OK, ako misliš na seriju, mada nije ništa specijalno.
 
obavezno za pogledati - Death note. anime je tolko dobar, da je na TV.com pored svih live action show-ova trenutno na trecem mestu svih vremena u drama sekciji.

i, jes da nije anime u pitanju, ali su opet japanci, serija je u pitanju - GARO. trenutno je imate na lokalnom trakeru za SBB korisnike - euc, serija je nevidjeno dobra. u pitanju je SF o borbi demona i "zlatnih viteza" koji to rade vanochiju ljudi. ima 25 epizoda, ceo torrnet je 6.64 Gb, ko voli japanske mashtarije, i ima SBB, obavezno da skine.
 
Ko hoce da se malo, vise, nasmeje preporucujem Furi Kuri tj. FLCL. Extra smesni anime:D
 
Chist info, ko je voleo Appleseed iz 2004, izashao je Appleseed - Ex Machina, na 2 DVD-a.
Izgleda divno, ja lichno volim ovaj toon shader fazon i CGI, tako da ja srecan sam, tralalaa:p

Ko zeli link, nek jauche:)
 
@SOCOM - nisam razumeo, Ex Machina je nastavak ili je samo obradjena vec postojeca verzija filma? Baci mi link na PM.
 
od kreatora Appleseed-a ima novo:
Vexille..... gledajte i placite.... ono je naucna fantastika dometa japanskih animacija....
 
@Dark_AvenGER: Imash pm:)

@DarkHorus: Chuo sam za Vexille, ali nigde nisam nashao, ako znash gde ima, javi:)

Ex machina je nastavak Appleseeda.

Pozzdrav svima:)
 
e, pa napisao sam vec negde - za jaaaako dobar NFO u vezi anima ---> www.animenewsnetwork.com
a vexille je drugar povukao sa torenta (ima perfektan DVD rip na 2 cd-a)....
 
2 SOCOM: Ajd' i meni dobaci... ;)
 
hmm prvi deo me uopste nije odusevio... al ajde! Baci i meni na PM ali jedino ako je autio japanskia i i ma titl (moze i dual audio)
 
Ma chuj odushevio, shta ochekujemo, boga oca, dobro je bre!!!!
Nash svet, kakav god bio!
Nema titl, sem englisha, uchi english:p Il' neshto vec drugo:p
 
Ne znam dal si ga odgledao komplet ili doneo zaključak samo na osnovu ovog linka, ali, po meni, Gundam wing je zaista kvalitetna anime.
Al ovo sa sinhronizacijom na španskom mu dođe kao jedna od onih kasandra i esmeralda sapunica. :D
 
Ma shit je zbog jezika, a i sinoc sam bio bash ubijen sa rakijom:p
Tako da, zamisli kako je meni izgledalo u tom stanju:p A uopshte nemam trag u secjanju da sam ishta napisao ovde, kad ono jbt:)

Nije rakija za mene:p

A meni je svaki mecha anime cool:)
 
Ma shit je zbog jezika, a i sinoc sam bio bash ubijen sa rakijom:p
Tako da, zamisli kako je meni izgledalo u tom stanju:p A uopshte nemam trag u secjanju da sam ishta napisao ovde, kad ono jbt:)

Nije rakija za mene:p

A meni je svaki mecha anime cool:)


Taman sam hteo da ti kazem da povuces rec :)
A eto bas pre neki dan sam gledao bas ovaj link, i u trenutku kada su pricale Relena i Durmailova cerka moja majka me je iz kuhinje pitala jel to pocela njena serija :)))
 
Trezan sam fin,al' na rakiji nisam normalan:(
A najgora stvar, napravim ****** i sutra se nicheg ne secam:(
Hebo rakiju:) Ima boljih poroka, bar za mene:p
 
Prvih 6 epizoda Macross: Frontier u rezi 1440x1050, serija je pravi dragulj, animacija je fantastichna, odgledao sam ih u cugu:D
Prva epizoda je neshto izmenjena u odnosu na pilot epizodu, ima simpa scena koje su kao tribute prvom Macrosu, prosto divno:D
Muzika je takodje extra, Yoko Kanno i Maaya Sakamoto, sve u svemu divno:D

http://macrosshare.blogspot.com/search/label/Series

PS: Hvala fatboy-u za onako lep txt o GitS u RUSH!-u
 
Poslednja izmena:
Vexille Izashao : http://asiandvdclub.org/details.php?id=14080
Animacija je dosta slichna kao u appleseed-u, shto i ne chudi kad je ista ekipa radila.
Pricha je limunada, pogledao sam pochetak samo jer mi se spava, ali akcija obetjava.
 
Vexille se pojavio odavno. Animacija je dobra, ali mi se ne sviđa priča, još je nebuloznija od Apleseed-a.
 
Kao da imaju tendenciju da prave sve nebuloznije stvari:S
Znam da se Vexille pojavio odavno, ali ja uvek chekam ovako neki lep .iso ili Blue Ray rip, ovde je vizuelna nota toliko (meni) bitna, da ako bi kvalitet bio loshiji to bilo bi pravo muchenje za gledati.
A Appleseed ex-machina je mogao zaista da bude neshto vishe, jednostavno su prichu nekako izmutjkali previshe, i na kraju dobijemo opet limunadu.
Pa Briaeros i Deunan imaju toliko potencijala za dobru prichu, ali oni su uzeli taj potencijal, umochili ga u shetjernu vunu i otishli na vashar:S
 
Pa ja nabavih BluRay rip pre jedno mesec i po dana :)
Slažem se da bi ovu tehnologiju vizuelizacije trebalo upakovati u dobru priču i moglo bi da nastane čudo!
Ovako imam utisak kao da priča samo popunjava rupe između akcionih sekvenci...
 
BR rip, lepo:D Ja sam skoro bio i smetnuo s' uma Vexille, setjao sam se odprilike datuma kada bi trebao da se pojavi:S
Eto, kasnim:D
Odakle si skinuo?
 
Sa "vesti" ;)
 
Juce taman zavrsio Hell Girl. VRH !!! Jedan od najboljih !!! toplo preporucujem svima
 
Primljeno:D Ja sam video samo par trejlera, i ostavila je bash jak utisak na mene:D
Nego, jel ko probao Artificial Girl serijal?:p
Ja skinem pre neki dan AG3, lele koja muka od instalacije, ali vredelo je, igra je tako bolesna da nema smisla, slatko sam se nasmejao kad sam provalio kako "dobiti":D
Sick!!:p
Josh se likovi sa hongfire potrudili za prevode i slichno, ima i mod za extra texture i tako neke dzidza bidze:D
Cice su extra (ko voli anime/azija trip), ali okruzenje je onako jadnjikavo, ali nema veze, dobar je trip:D
http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=76493

Da napomenem da je hentai igra, da ne bude posle ovo,ono:D
I bez komentara "SOCOM je sick" znam da sam sick:D
 
Poslednja izmena:
^ Meni je sick onaj sto ne voli hentai :d Salim se naravno ali hentai je :p
 
^ Meni je sick onaj sto ne voli hentai :d Salim se naravno ali hentai je :p

Hentai=perv :D Salim se i ja sam "uzivalac" istog :d
Mada i prevod nije daleko od istine, u dosta anime naslova sam naleteo na ovakav prevod.
 
Hentai zakon :) Maso gde ste na animehouse-u? Nema vas XD
 
Uh, iskreno banem nekad na AH, ali jedva stizem da pohvatam i ove manijake ovde, pogotovo audiofreak-a:D
Ima tako dobrih tema, flame i tako to, ali veselo je:D
Nego shta bi za onaj cosplay?

Kad bih imao para za bacanje, napravio bih extra kostim Solid Snake-a:D
 
Nazad
Vrh Dno