Šta je novo?

Anime

Igoritza imam ceo Dragonball DVDRip Dual Audio + Subs, i GT takodje. Ako te zanima pusti PM..

A jak anime je Van Helsing!
 
Generalno ne volim serije sa preko 52 epizode.
Izuzev "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex". Voleo bih da snime treću sezonu.

@SSJ_5
Nisi pomenuo glavni izvor anime informacija http://anidb.net/
P.S. Zanimljiv ti je forum, mada je pretio da skrene u emo. :)
 
Lepo, lepo, ja najzad počinjem da uživam u anime svetu, o hvala ti bože za ADSL:)
GiTS mi je trenutna preokupacija, pogotovo Innocence cyber - film noar, prosto je savršeno.
Ma uopšte, GiTS je za moj ukus perfekcija.

Ste videli najave za novi Appleseed Ex Machina? http://www.warnervideo.com/appleseed/
Producer: John Woo
Director: Shinji Aramaki
Bazirano na delu Shirow Masamunea.
Deunan & Briaeros 03.11.2008.

Ovo je verovatno najnapredniji CGI anime ikada, bolesno izgleda!
 
Poslednja izmena:
Ljudi samo da vas obavestim da se u novom sadu osniva grupacija za ljubitelje anima/mangi/japana kao deo X-Club-a ... Bice svega tako da ono ...
 
preporuka za jedan film
Vampire Hunter D II http://www.imdb.com/title/tt0216651/

BTW seca li se neko anime serija tipa Voltron ili Sablja i zvezdani serifi koji su bili na trecem kanalu RTS-a pocetkom devedesetih nedeljem posle S one strane duge:d
Obozavao sam ih!
 
Poslednja izmena:
Chek,shta su anime? Zar "Sablja &..." nisu obichni crtatji? :)
 
A dali se seca neko "Grandzort-a" :D ??
 
Zna li neko kako se zove serija sa devojcicom iz pakla koja u zamenu za neciju dusu vrsi osvetu nad ljudima koji su im naneli zlo? Proveo sam neko vreme u Aziji i oci mi ispale gledajuci bolesni serijal do 5 ujutru na tamosnjoj kablovsko, Anime kanalu. Vrh!
Kontam to je popularna tema u Japanu gde gomila mladih biva uvucena u maltretiranja po skolama i unutar porodice i dosta njih zavrsi kao (samo)ubice.
 
Ako se neko seti Tritona, isao na 3K i NS+, svaka mu cast! Moj prvi anime...

Naravno, Toriiitoooooonnn :banana::banana::banana:

Kakav crtani, ona uvodna muzika se ne zaboravlja, evo i sad u glavi mogu da je otpevam na nekom svom japanskom :p
 
Zna li neko kako se zove serija sa devojcicom iz pakla koja u zamenu za neciju dusu vrsi osvetu nad ljudima koji su im naneli zlo? Proveo sam neko vreme u Aziji i oci mi ispale gledajuci bolesni serijal do 5 ujutru na tamosnjoj kablovsko, Anime kanalu. Vrh!
Kontam to je popularna tema u Japanu gde gomila mladih biva uvucena u maltretiranja po skolama i unutar porodice i dosta njih zavrsi kao (samo)ubice.

Jigoku Shoujo


Inače, moja Top-10 lista Anime-a:

Death Note
Code Geass
Higurashi no Naku Koro ni (+Kai)
Neon Genesis Evangelion
One Piece
Monster
Kimi ga Nozomu Eien
Great Teacher Onizuka
Hunter x Hunter
School Rumble
 
Hehe ne mogu da verujem da sam propustio ovaj thread :D
Berserk i Neone Genessis Engelion kao moje prve anime ostadose i najbolje ikada pogledane. A gutao sam ih par godina kao lud lol
Inache odlichne anime:
Rah Xephon (slicno kao NGE ali ni nalik :D)
Trigun
Trinity blood
Bleach (pogotovo deo u soul society-u)
Naruto
One piece (dva brata su radila One piece, bleach i naruto i ovo su Shonen komercijalne anime, ali navlakuse teske :D)
Gundam saga
Gungrave (najbolji negativac ikada - Harry)
Wolf's rain
Escaflowne
Gantz
Ninja scrool
Basilisk
Vandread
Ergo proxy
X
Samurai 7
Scrapped princess - ne propustiti :D
Witch hunter Robin
Cowboy Bebop
Elfen Lied
Fate-Stay Night
FLCL ( Furi Kuri )
Last Exile
Texhnolyze

Boldovane su mi favoriti, underlined sam vrh :D
Ima ih gomila ali ovih sam se setio.

A od filmova:
GITS 1 (dvojka je preambiciozna u filozofskom pogledu, ali nikako ne osporavam njen kvalitet)
Mononoki
Wonderfull Days
SteamBoy
Fatal Fury
Macross Plus [The Movie]
Street Fighter II
Akira
Blood: The Last Vampire
Ninja scroll
Spirited Away
itd itd :D
Ima mnogo nepomenutih anime-a na ovoj listi.
 
Hmmmmm dobro je da ima ljubitelja anime-a... ja licno volim anime tipa robotech, znaci gundam seed i seed destiny i ceo gundam serijal je sam vrh, hellsing je jako dobar, granzort je obavezno stivo :D ima tu jos dosta nego gde je taj klub ljubitelja u NS bas me zanima sta se tamo desava :D
 
Ne znam zasto ali ja nikako nisam mogao da podnesem Hellsing. Jedva sam ga pogledao do kraja i zadnje dve epizode su bile ok. Inache ideja je odlichna ali nekako suvise komercijalno odradjena za moj ukus :(
Onaj batler sa "koncima" me je odusevio :D
 
Ne znam zasto ali ja nikako nisam mogao da podnesem Hellsing. Jedva sam ga pogledao do kraja i zadnje dve epizode su bile ok. Inache ideja je odlichna ali nekako suvise komercijalno odradjena za moj ukus :(
Onaj batler sa "koncima" me je odusevio :D
Pogledaj Hellsing OVA ... Odlichan serijal ... Ni meni se nije mnogo svidela TV serija, ali zato OVA ...
 
Auh FMA je odlichan ... Jedna od prvih anima koje sam odgledao ... Naravno svaka preporuka.
 
Auh FMA je odlichan ... Jedna od prvih anima koje sam odgledao ... Naravno svaka preporuka.
Trazim ovu seriju duuugoo da je pogledam, ali u nekom dobrom kvalitetu na nativnom Japanskom sa subovima na engleskom. Imao sam sa engleskim dubbom ali to nikako nisam mogao gledati. Eh kad bih naleteo na neki forum sa HD anime :D
 
pa imam ga ja i mnogo mase sa mog foruma ...
 
[DB] je prestao da subuje anime....

Ma jok, oni malo malo tako neko obavestenje izbace ali to je samo fora (likovi su malo debili). Inace vec je izasao bleach, a sad ce i naruto, a i inace kad kliknes tamo na onaj ptbr(Brazilski DB) u gornjem desnom cosku videces datume kada izbacuju koju epizodu.
 
Znam da umeju da loze masu...al sad su izdali saopstenje da su ovaj put kao ozbiljni....mozda je i to deo lozenja :) ....u svakom slucaju, cak i da prekinu da rade fansub, neko drugi ce sigurno nastaviti gde su oni stali...
 
Pa i meni je delovalo da su ovaj put ozbiljni ali kao sto sam rekao danas su izbacili Bleach 155 tako da... A i videcemo naruta veceras. Ipak mislim da loze samo su zaboravili da stave ono YHBT.
 
Nazad
Vrh Dno