Šta je novo?

Anime

Nemoj tako :D Meni se svideo Shusuke Amagai filer :)
 
^Nice! :-D

Inače, pojavio se na trakerima poslednji deo Berserk golden age arca.
 
Odgledah FullMetal Alchemist Brotherhood. Mnogi su ga preporučivali i slažem se da je odličan. Zanimljiva priča, bez mnogo razvodnjavanja.
 
Pogledao najzad Attack on Titan, 25ep za 3 dana. :d Jasno mi je zasto su ga ljudi toliko nahvalili. :D
 
Šta trenutno pratim:
9965737f3c292784942a6b4ca6d0553c.jpg


Ove sezone mi se najviše svideo Tokyo Ghoul. :)
Top preporuka> Urasawa-in Monster. Greota ne pogledati!
 
Poslednja izmena:
Inače, pojavio se na trakerima poslednji deo Berserk golden age arca.

Kako misliš pojavio se, pa on je na trackerima već nekoliko meseci, ako pričamo o Berserk: The Golden Age Arc III - The Advent ( a nema nijedan drugi)?
Odgledao sam ga odavno i odličan je kao i manga.
 
naruto je gotov.
sve se zapravo zavrsilo jos u prethodnom chapteru, a sada su samo jos malo zaokruzili i dali nam sliku buducnosti.
onako, kraj nije toliko los, mada mi se ova buducnost nesto ne svidja.

btw, naruto se nece nastavljati kao takav, vec ce dobiti dobiti novi naziv. koliko sam skapirao, radice se o drugoj generaciji
 
Imao sam egzistencijalnu krizu posle poslednjeg pročitanog chaptera.. xD
Razmišljam, bukvalno sam odrastao uz Naruta, skoro pa 10 godina družbe..
 
Imao sam egzistencijalnu krizu posle poslednjeg pročitanog chaptera.. xD
Razmišljam, bukvalno sam odrastao uz Naruta, skoro pa 10 godina družbe..

da. a uskoro se zavrsava i bleach. pazi ti koje je to putovanje. svake nedelje bez izuzetka godinama i sada odjednom...

jako dugo sam citao i gantz, ali je isti valjao samo na pocetku, dok je kraj bio smaracina pa je bilo lako prestati.
 
Da li je neko čitao/gledao Noragami?
 
Poslednja izmena:
Boku no Hero Academia deluje dosta dobro. :d
 
Na sta li ce to da lici :D Ko onaj novi Blood..uzas :D
 
slike su zanimljive, ali nemam puno nade za film. skoro svaki igrani film je upropašćen.

btw, nije bas anima, ali legend of korra je bas dobar. treca sezona me oduvala. Avatar je takodje bio sjajan.
Mnogo bih voleo da urade i verziju za stariju publiku sa ozbiljnim borbama i agresivnijim crtanjem.
 
Poslednja izmena:
Odgledah Grave of the Fireflies i oplakah zadnih 15 minuta filma :(
 
Da, izuzetno jak film..
 
Napokon sam se nakanio da odgledam Code Geass, nije mi se svideo na prvu loptu jer roboti nisu moj fazon, ali priča koja se provlači (bar za sada kroz prvu sezonu) je baš super.

Moje preporuke ako neko nije čuo za ovaj 'gledivi' anime. :)
 
Akame ga Kill kraj sledece nedelje, bas je dobar 9/10 :d . Smeta mi malo (vise) sto ima dosta smrti.

Prica se po netu da ce Akame u ghoul modu da ozivi Tatsumia :D, sto bi bilo kul jer taman je postao jak, ako ne i najjaci tamo ali bukvalno na par minuta. :( Mada mi je neshvatljivo kako ce da dobije Esdeath.
 
Manga i Anime su otišli različitim putevima, to mi se baš i nije dopalo.. :l
 
Manga i Anime su otišli različitim putevima, to mi se baš i nije dopalo.. :l

cesta stvar. pocnu da rade anime prerano i onda ne znaju sta bi kada sustignu. npr trinity blood (anima je zapravo trailer za mangu jer se nista ne desava), hellsing (ovo me posebno iznerviralo), full metal alchemist, gantz...

slazem se da nije pametno. mene ove stvari solidno iznerviraju. verovatno skapiraju da je japan poludeo za nekom mangom pa studiji brze bolje pohitaju da kupe prava, ali se obavezu ugovorom na punu sezonu koju ne mogu da popune
 
Akame ga Kill kraj sledece nedelje, bas je dobar 9/10 :d . Smeta mi malo (vise) sto ima dosta smrti.

Prica se po netu da ce Akame u ghoul modu da ozivi Tatsumia :D, sto bi bilo kul jer taman je postao jak, ako ne i najjaci tamo ali bukvalno na par minuta. :( Mada mi je neshvatljivo kako ce da dobije Esdeath.
Još uvek nismo videli šta je trump card njene katane, verovatno će to da iskoristi.
 
Poslednja izmena:
cesta stvar. pocnu da rade anime prerano i onda ne znaju sta bi kada sustignu. npr trinity blood (anima je zapravo trailer za mangu jer se nista ne desava), hellsing (ovo me posebno iznerviralo), full metal alchemist, gantz...

slazem se da nije pametno. mene ove stvari solidno iznerviraju. verovatno skapiraju da je japan poludeo za nekom mangom pa studiji brze bolje pohitaju da kupe prava, ali se obavezu ugovorom na punu sezonu koju ne mogu da popune

Kad pomenu Gantz, gluplji kraj anime ja stvarno nisam video,barem do sada. Takodje me je jako iznenadio kraj prve epizode( da dobro ste procitali ,prve epizode) Ga rei zero.

https://www.youtube.com/watch?v=071gaTRujl0&feature=youtube_gdata_player

Nije anime los, ali nikada mi nece biti jasno cemu onakav kraj prve epizode. Na prvu loptu zamalo da dignem ruke od daljeg gledanja.
 
Ali ne ja razumem čemu su preskočili onoliko stvari iz Mange, što se AgK tiče, da ovako zbrzaju kraj..
Možda su inicijalno planirali samo jednu sezonu?
 
Nazad
Vrh Dno