Šta je novo?

Anime

Zna li neko kada moze da se ocekuje RIP Dragonball Z: Battle of the Gods ?

bio je japanski CAM bez prevoda na YT iz delova ali su svi obrisani a i greota je to gledati posto je ovo prvo ucesce Akire Toryama-e posle skoro 20 godina u Dragonball projektu i po njegovim recima je Kanon.
 
Izasao [UTW-THORA] Evangelion 3.33 You Can (Not) Redo.
 
Ja gledam samo jedan anime,Naruto. Prvi put sam ga video na kanalu Jetix,koji više ne postoji a imali su i još jedan dobar anime Shaman king.

Anyways,jedini lik koji mi je interesantan je Sasuke,glavni lik mi je izuzetno antipatičan i da nema sporednog,ne bih ni gledao seriju.

Jel ima još neko da ga Naruto užasno nervira ili sam to samo ja?
 
Poslednja izmena:
Samo si ti. :D

Ja skoro odgledah Bleach. Odlican anime.

Naruto Shippuuden nisam gledao samo 10ak poslednjih epizoda. Veoma dobar anime kada se preskoce filleri.
 
Ja gledam samo jedan anime,Naruto. Prvi put sam ga video na kanalu Jetix,koji više ne postoji a imali su i još jedan dobar anime Shaman king.

Anyways,jedini lik koji mi je interesantan je Sasuke,glavni lik mi je izuzetno antipatičan i da nema sporednog,ne bih ni gledao seriju.

Jel ima još neko da ga Naruto užasno nervira ili sam to samo ja?
Čini mi se da ti gledaš prve epizode gde je Naruto bio loud mouth klinac pa ti je zato možda iritantan, još pogotovo ako gledaš na srpskom. Počni da gledaš Shippuuden, mnogo je bolje, samo u zadnje vreme mnogo smaraju sa filerima, a manga je takođe dosta odmakla.
 
Skoro mi je doslo da ponovo pogledam neke anime koje sam ranije gledao tako da su na red dosli Gungrave, Berserk i Trigun:)
 
ako nisi pogledaj Cowboy Bebop, Code Geass, Hellsing, Outlaw Star, Tengen Toppa Gurren Laggan isl.
 
Odgledao sam prve 4 epizode Attack on Titan (Shingeki no Kyojin) i wow. Stvarno je dobar. Jedva cekam sledecu.
 
Od anime do sada sam gledao Naruta(jako malo,nije nesto legao),Death note(na Ultri),Hellsing i Hellsing ultimate.Sada po preporuci krenuo da gledam Bleach i sudeci po broju epizoda necu skoro zavrsiti sa njim. Jos samo da nadjem odakle mogu da skinem punom brzinom i bice super.Posto gledam na mobilnom,u prvi mah sam skidao sa youtube-a,ali tamo ima samo do 10 epizode sa engleskim titlom(dubbed verzije ne podnosim).Sada nasao na drugom mestu,ali je na foru rapidshare-a,vuce se na 50-100kb/s:(
 
Idi na ovaj sajt - http://myanimelist.net/. Nađeš anime koji te zanima , pogledaš koje grupe su radile sub sa najviše pozitivnih ocena i odeš na njihovu stranicu gde imaš 99 % link ka torrentu.
 
Poslednja izmena:
Nova epizoda Attack on Titan, WTF
y-u-no-guy.jpg
 
Vaistinu wtf.
Doduše, ako gledaš anime duže vreme, navikneš se na takve stvari ;)
 
@subtractor - i manga je odlicna ako nisi citao.

@psy - pogledao sve od toga sem Steins Gate, nekako sam bezao od njega, nzm zasto... Lazem, DW sam samo citao, nisam gledao anime, ali manga je odlicna... Ako nisi gledao, a zelis da se smejes, preporucujem Golden Boy... Odlicna OVA od 6 epizoda...A od ozbiljnih imas Majin Tantei Nougami Neuro (ili tako nesto, odlican je), Kara no Kyoukai je bas seinen, ali je ok, sad mi stao mozak, podseti me opet tvojim preporukama..:)
 
Jel citao neko od vas comic - The Darkness? Ja sad presao igru, pa me intersuje valja li strip cemu?
 
Izasao Berserk 3 i Ghost in the Shell: Arise 1. Trenutno sta se daje rimejk Yamato 2199 je isto dosta dobar.
 
Oooo, novi GitS :D Major Motoko Kusanagi :D
Divne vesti :D
 
da li sam dobro shvatio? arise se desava pre svega sto smo do sada videli u gits? glavni likovi se jos nisu ni upoznali
 
Da, to je pre nego sto se priduzila timu. Bice 4 filma.
 
Poslednja izmena:
4 filma?
 
Nisam napomenuo u prvom postu, nije serija vec su filmovi u pitanju. Sledeci je krajem novembra.
 
Nadam se da će se isplatiti čekanje proljeća 2014. i poslednje epizode Mobile Suit Gundam Unicorn jer ako se isplati zamijeniće Mobile Suit Zeta Gundam najboljeg anime-a kojeg sam gledao.
 
Brze nego sto sam misleo odgledah svih 366 epizoda Bleach.Kraj je ok,i ostavlja mogucnost nastavka(btw hoce li ga biti ili je to to?) ali ne mogu da se otmem utisku da je kraj nekako zbrzan.Sada polako skidam prvi od cetiri Bleach filma,moze preporuka sta posle toga?
 
Brze nego sto sam misleo odgledah svih 366 epizoda Bleach.Kraj je ok,i ostavlja mogucnost nastavka(btw hoce li ga biti ili je to to?) ali ne mogu da se otmem utisku da je kraj nekako zbrzan.Sada polako skidam prvi od cetiri Bleach filma,moze preporuka sta posle toga?

sada treba da pocnes da citas bleach jer se isti nije jos zavrsio.


btw, ne znam da li je neko pratio Gantz redovno, ali je kraj takvo ****** nevidjeno. Vec jaaaaako dugo, gantz ne ide nikuda i dobro je da se mizerija zavrsila, ali kraj je tako los i zbrzan da je to prosto sramotno. gantz je imao neke sanse do one velike borbe sa zlatnom shivom, a posle toga je sve islo bez ikakve ideje kuda dalje. bilo je uvodjenja novih likova od kojih nije ispalo nista, bilo je pocetaka neke price, ali opet se nastavilo na drugu stranu i taman kada se prica malo stabilizovala, kraj je zbrzan.
Protraceno vreme
 
Poslednja izmena:
Kad ste vec kod bleach-a od kog broja treba poceti citati posle posledje tv epizode? :)
 
Upravo to sam i ja hteo da pitam:) Inace guglajuci malo po netu naidjoh na info da su anime stopirali jer se suvise priblizio mangi.Sad koliko je to istina pojma nemam,no od poslednje epizode je proslo oko godinu dana i prilicn sam skeptican sto se tice nastavka serijala.
 
Nastaviće animu..rekao je TK, ali samo će biti jedna, poslednja sezona po onome što sam ja čitao
 
pa svi oni filleri, po kojima je bleach poznat, su tu samo zato sto anima ide brze od mange. Jedna epizoda pokrije 3-4 chaptera. Posto je do sada manga imala neki jasan tok, oni su pravili fillere da se anima ne bi stalno prekidala, ali sada su dosli do jednog jasnog kraja epohe pa su odlucili da se ne gnjave sa 2 godine cistih fillera. tite kubo (kreator mange) je rekao da ce da uradi jos ovaj segment mange i da tu zavrsava. ocigledno je shvatio da je to trebalo ad uradi jos posle aizena. anyway, verovatno ce se cekati da se manga zavrsi pa se onda krece na poslednju sezonu anime bez fillera. Vrlo je moguce da su vec zavrsili brdo epizoda za koje imaju "scenario", ali cekaju.
 
Nazad
Vrh Dno