Šta je novo?

Anime

Shvatio je da nema vise dalje. Trebao je da zavrsi posle aizena. Bas se videlo da se pati sa nastavkom price. Probao je sa fullbring likovima, ali nije ni sam znao sta bi sa njima pa ih je pobio i nastavio dalje. Bleach je bas bio patetican u zadnje vreme. Valjda ce ovaj rat biti ono sto je bleach nekada bio i valjda ce zavrsiti na pravi nacin.
 
Slazem se. Na FB arc gledam kao na filler chapter. Citava poenta oko tog chaptera je da Ichigo dobije natrag svoje moci. A da su svi ti novi FB likovi bili potrebni, bas i nisu, moglo se i na kraci nacin (Staby-stab from the back je mogao da se desi i bez Fullbringera). :)

No, nadam se da ce se vratiti onaj kontinuitet awesomenessa Soul society arc-a u ovom poslednjem arcu, i da ce odgovoriti na neka pitanja iz prethodnih arc-ova. :)
 
A jbga, iako je opao malo sa kvalitetom...ne bi mi nikako dosadilo da i dalje nastavi sa pricom..
 
Pa sve zavisi kako nastavi. Sve posle aizena je meni bila teska smorcina i citao sam na silu samo radi reda, ali ne mislim da bih ista propustio da nisam. Bez problema bih mogao da se zadovoljim krajem da je ichigo izgubio moci da je to kraj. Nije bas idealno, ali bi moglo da prodje. DBZ se nije zavrsio mnogo bolje.
 
DBZ nikad nisam ni odgledao do kraja...gledao ga dok je bio na tv-u, ne znam na kojoj stanici :p
Bleach mi ima izuzetno zanimljivu tematiku, i nekako ga opušteno gledam..verovatno jer prati standardni happy end scenario :) Slažem se da je TK mogao da završi Bleach u tom trenutku, jest da bi bio bedak, ali je mogao ga završi sa nagoveštajem na nastavak
 
Poslednja izmena:
Hvala za info.
Moj omiljeni anime serijal, najzad nesto novo:)
 
Ako nekoga zanima izasao je Dragon Age: Dawn of the Seeker.
 
Gledam ovaj Macross Frontier i nije lose..mada ima malo pozajmljivanja iz originalnog Macrossa
 
Jel se zavrsio Bleach?
 
kako bre zavrsio? Poslednje od anime sto sam otpratio je
kada su zarobili aizena
tada je u animi pocela nova tura fillera, a manga je krenula malo glupim tokom. to je tako trajalo neko vreme pa su ipak odlucili da sa time zavrse i vrate se na mesto, ali je takodje najavljeno da ce posle ovog dela, manga biti zavrsena za stalno.
anima verovatno jos uvek ide kao filler jer se nije puno toga desilo da mogu da krenu sa pravim scenarijom. mada, kako oni prave epizode, ne bi me iznenadilo da su napravili nekoliko originalnih epizoda pa se vratili na serijal fillera
 
Ma pitam samo. Ja sam Bleach gledao samo do
izdaje Aizena
ili tako nesto. Davno bese, ne secam se tacno. Bas mi se dopala, ali znam da su ga bas oduzili posle toga. Mozda bi bilo dobro posle zavrsetka da izbace HD verziju bez fillera. Kao sto su uradili sa Dragon Ball Z Kai.
 
Nije zavrsen Bleach ali mu predstoji duza pauza..nece praviti filere ovaj put..

@nnnn

Gundam 00...planiram da pogledam :)
Ali bih preporucio svima da pogledaju i Mobile Suit Gundam Wing..jer ipak sam inspiraciju za svoj nick dobio odatle :D
 
Ma pitam samo. Ja sam Bleach gledao samo do
izdaje Aizena
ili tako nesto. Davno bese, ne secam se tacno. Bas mi se dopala, ali znam da su ga bas oduzili posle toga. Mozda bi bilo dobro posle zavrsetka da izbace HD verziju bez fillera. Kao sto su uradili sa Dragon Ball Z Kai.

odgledaj slobodno sada do kraja aizen sage pa pravi pauzu
 
Izasao juce Berserk 2: The Battle for Doldrey.

Od serija koje se daju sada ima Psycho Pass da je ok, steta samo sto je kratka.
 
Poslednja izmena:
Izasla poslednja epizoda Hellsing-a.

[sage]_Hellsing_Ultimate_OVA_-_10_[720p-AAC][4B4C84C5].mkv

Skidanje u toku. HURRY! HURRY! HURRY!!! :cigar:
 
I ja sam bas juce gledao. malo sam se razocarao
 
Eh, valjda se da se necu razocarati, nemam bas neka preterana ocekivanja. :) Kraj se moze predvideti, samo je pitanje kako ce to prezentovati.
P.S nadam se da nisi gledao sa kancerogenim prevodom koji je kruzio netom poslednjih nedelju dana... :p
 
Isto volim i imam oko 4 TB Animea i Hentaia na HDD-u.... Mnoge sam gledao interesujeme ako znate sajtove gde se mogu naci serije za skidanje :) ja imam dosta sajtova pa ako nesto treba pisite mi :) mozda imam i na kompu pa vam posaljem preko Mege da skinete :)
 
Moze li mala pomoc, trenutno ide Naruto na Ultri i pokusavao sam dugo da nadjem " Opening i End Song " ali mi ne ide od ruke, svaka pomoc je dobrodosla, dal link dal mp3 dal naziv pesme, bilo sta sto bi poboljsalo search :) Hvala unapred
 
Moze li mala pomoc, trenutno ide Naruto na Ultri i pokusavao sam dugo da nadjem " Opening i End Song " ali mi ne ide od ruke, svaka pomoc je dobrodosla, dal link dal mp3 dal naziv pesme, bilo sta sto bi poboljsalo search :) Hvala unapred

Nemam Ultru pa nemam pojma koja je aktuelna epizoda. Naruto ima gomilu openinga i endinga. Opening se u proseku menja na svakih 24 epizode a ending na 12 epizoda. Ako znaš koja je otprilike epizoda, baci pogled na ovu stranicu http://naruto.wikia.com/wiki/Music . I da. Postoje japanski i (buđavi) američki OP i ED. Ne znam koje Ultra pušta.
 
Poslednja izmena:
Postoje japanski i (buđavi) američki OP i ED. Ne znam koje Ultra pušta.

Najgore sto je prevelik mix na netu, kad upisem epizodu br. 109 ono kad Saske napusta konohu i postaje rogue dobijem ovo - Naruto Episode 109 - An Invitation from the Sound- medjutim kad nadjem muzika sezona 3 ono sasvim nesto drugo od onog na ultri :trust:

Edit - Nasao

Hvala velika Vix

http://www.youtube.com/watch?v=Y3wH6vLNe6g
 
Poslednja izmena:
wut? ovo nema veze sa originalnim pesmama :D
Ja sam ranije gledao odmah po izdavanju epizoda na crunchyroll (ili kako vec) i sa tokyo tv i bila je ista muzika na oba izdanja i nema veze sa ovim :D. verovatno se radi o americkoj licenci.
 
Gde se mogu pogledati epizode na jednom mestu neki Naruto tv ili slicno ali da bude prva sezona ona gde napustaju akademiju i dobijaju misije :) Tj ovo sto ide na Ultri, Naruto Shipuden sam nasao ali ovo prethodno bismo da pogledamo, svaka pomoc je dobro dosla :)
 
Do 45 epizode ili tako nesto, nadji animeone ili AONE fansubs torente, a za dalje uzmi dattebayo. Mislim da vise nemaju sajt, ali se nekidownlaod sigurno moze naci. dakle trazi nesto kao "[dattebayo] naruto" ili "[db] naruto".
Kada predjes na shippuden i stignes do kraja db prevoda, predju na taka fansubs. horriblesubs uospte nije los, ali oni skidaju sa crunchyroll gde su prevodi mozda malo cenzurisani, dok su ovi ostali verni nekim stvarima.
 
Nazad
Vrh Dno