Šta je novo?

Anime

Najteze je bilo onima koji su gledali epizode svake nedelje u vreme prikazivanja. Bilo je po par meseci filera za redom.
Ja sam ih takodje preskakao.
 
Poslednja izmena:
Najteze je bilo onima koji su gledali epizode svake nedelje u vreme prikazivanja. Bilo je po par meseci filera za redom.
Ja sam ih takodje preskakao.
Ja sam taj. Ubijalo me je.
Počeo sam da gledam kada je izašlo možda 20 epizoda prvog Naruta.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Pocela je Fire Force S02 :thumbup:
 
^
Nista dok ne iskoce nove sezone za Demon Slayer i Drifters...
Preporuka od mene za Gleipnir i Space Dandy... Odgledao ih u cugu, jednom uvrnute anime.
Sledecom prilikom bacam se na Yakusoku no Neverland (The Promised Neverland)
 
Dobar je Gleipnir, pratim ga, kao i Tower of God.
The promised neverland je bila fina, ali mi nije ostala u glavi kao nesto spec.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^
Ako je Promised Neverland meh da zamenim sa Garden of Sinners? Gledao neko i kakvi su utisci?

Takodje Overlod je prilicno dobar i odlicno se razvijao zaplet kako su se sezone odmicale, a delovao je kao genericni isekai... Tako da i tu cekam 4. sezonu.
 
Ma Neverland je kratka, svakako odgledaj. Dobra je. Čekam nastavak nje kao i Deamon Slayer-a za koji sam razumeo da će prvo film izaći negde na jesen.
 
Pronasao sam na internetu verziju celog Narutovog 4. sinobi rata, bez filera, samo sadasnjost.
Drma neka nostalgija, bas omiljeni anime... ali ono za sta skidam posebno kapu je muzika. Najbolji soundtrack koji sam slusao ukljucujuci i filmove, serije, ostale anime... fenomenalno uklopljen.
Jedino razocarenje je
smrt Madare, tj.nacin,

Edit: zasto je ova tema nema u klabingu, vec sam morao preko gugla da je trazim? Isti slucaj sa jos par nekih starijih tema, vidim uopste ih nema... tek sad vidim da je to slucaj i sa igrama itd... sta se desilo tu tacno?
 
Daaa...nisam gledao mnogo Animea, ali mi je Naruto ubedljivo najbolji...i bas to sto kazes, muzika je odlicna.
Bas sam sa devojkom poceo da ga gledam od pocetka, posto ona nije gledala, i nije mi dosadno, iako sam gledao milion puta. :D
To je jedan od retkih animea, sa kojim u roku od 5 minuta mozes da se nahajpujes, da places, da se smejes...tipa, borba protiv Zabuze i Hakua, oprotiv Pejna, 4. nindza rat, itd, itd... :)
 
Da li gledaš sve od početka? To ti je 3 meseca gledanja bez prestanka [emoji3]

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Naruto i anime po meni ne idu u istoj rečenici, al ajde, o ukusima se ne raspravlja.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
zasto je ova tema nema u klabingu, vec sam morao preko gugla da je trazim? Isti slucaj sa jos par nekih starijih tema, vidim uopste ih nema... tek sad vidim da je to slucaj i sa igrama itd... sta se desilo tu tacno?

Zato sto nekim velikim cudom odredjeni podforumi prikazuju samo dve stranice, tako da "zastarele" teme odu na nepostojecu trecu stranu pa mogu samo putem pretrage da se pronadju.

Sf2r1X4.png




Naruto i anime po meni ne idu u istoj rečenici, al ajde, o ukusima se ne raspravlja.

Da, o ukusima se ne raspravlja, ali kada si vec zapljunuo o jednoj od najpopularnijih anime serija, bilo bi fino da "strucno" objasnis odvalu. Cisto da ne ispadne da bespotrebno trolujes/flejmujes. ;)
 
Poslednja izmena:
Zato sto nekim velikim cudom odredjeni podforumi prikazuju samo dve stranice, tako da "zastarele" teme odu na nepostojecu trecu stranu pa mogu samo putem pretrage da se pronadju.

Ne, tako je podešno standardno da se prikazuju samo teme u kojima je pisano u prethodnih mesec dana, a to može da se promeni:

1.png
 
Super, nisam ni znao za tu opciju na dnu. Eto resenja umesto pretrage.

Mada opet cudno zasto je samo za odredjene podforume stavljeno da prikazuju Prošli mesec teme umesto default sve Od početka...
 
Poceo King's Avatar 2. sezona.

God of High School S01 se bas lepo zavrsio, sve u svemu, dobra.
 
Jujutsu Kaisen - pupu da ne ureknem ali početak obećava, konačno siroviji anime ( mada ima ublažavanja ) i zanimljiv a natprirodno :)
 
^
+1

Ja odgledah sinoc prve tri epizode koje su iskocile, za sada obecava.
Prethodne 3 (mozda i vise) sezone anime-a sam preskocio jer se nije pojavilo nista interesantno za bindzovanje.
Iz backloga pre neko vece izvadih Golden Kamuy, nije los uopste... Posle toga mozda dohvatim Kingdom sto je Xeroj preporucio
 
Super je Kingdom, to mi je obavezno od tih "non-fantasy" serija, kao i Arslan Senki, steta sto su stali sada u s03 Kingdoma verovatno zbog Korone, kada su je vec posle toliko godina nastavili...

Svidja mi se Jujutsu Kaisen za ovih par epizoda, bas obecava.
 
Demon Slayer i Goblin Slayer filmovi - nastavak price ili samo reciklaza prve sezone?
 
Nisam gledao Demon, ne znam da ima jos uvek negde, a Goblins Crown je odvojena prica, dobar je.
 
" Akudama Drive " dobar .. nekad mi iskoči preko Jujutsua ali nešto mi u priči deluje zbrzano ali def. se mora gledati ..
 
Attack on Titan
Krenula poslenja sezon [emoji1786]

Gesendet von meinem Mi Note 10 Lite mit Tapatalk
 
Moze li neko da mi pojasni epizode
Hitori no shita, the outcast

vidim da je crunchyroll izbacio 2 sezone, 12+24 epizode i da je to kraj, a na nekoliko mesta pronalazim informaciju o trecoj sezoni. Da li to CR nije radio? Neverovatn mi je da ne postoji alternativni izvor igde.
 
Tema zamrla...

Jujutsu Kaisen - odlicna za sada, nije preterano "duboka" ali dobro akcija koja vozi iz nedelje u nedelju i vuce da gledas.
Ne pamtim da mi ovako brzo prolazi bilo koja anime epizoda do sada. Mada imam utisak da epizoda traje ~15min kada se sve sabere. Ili je generalno za ove novije anime skracen runtime?
Jedna od boljih u prethodnih nekoliko godina...

Dr.Stone - pocetak dobar, kako odmice sve mrsavije deluje

Shingeki no Kyojin - poslednja sezona, pocetak odlican i onda opet world building koji deluje kao filler...
Imam utisak da ce kraj biti mlak i da generalno zbog pauza izmedju sezona ove poslednje par sezone deluju slabije osim akcionih trenutaka koje su bas epske...
Mozda je bolje da se procita manga jer u anime adaptaciji (barem zadnje 2 sezone) deluju kao da su izostavili dosta sadrzaja, generalno politicko spletkaranje/world building deluje zbrzano.

Izasla i RE:Zero s2 jos pre nekog vremena, ali jos nisam poceo da gledam... utisci?

Ima li jos nesto da je izaslo vredno preporuke ili da se bacim na Akudama Drive i/ili Banana Fish?
 
Redo of a Healer...
Mogu samo da opisem sa...

Goblin slayer: we have a gruesome dark 1st episode.
Redo of a healer: aaaaw, that's so kawaii
 
Jujutsu polako ide dublje :) ali su generalno kratke epizode, verovatno bolja animacija krace epizode :) doduse 24 epizoda gotova. Zaista odlican Anime posle duzeg vremena u rangu sa epskim tog tipa

A sto se tice " Singekin " .. posle jedne epizode sam batalio svo gledanje i cela serija mi se srozala .. momenat kada Levy dohvata zivotinju konacno .. i onaj momenat " predomisljanja " ... E tu sam odlepio i batalio i nikad vise .. mislim bilo je toga i pre ali ovde me saseklo .. Pa ista normalno da posle onoliko smrti i onakvih stradanja dohvati i na milisekund glavnog krivca otkinuo bi i glavu i sve sastavne delove .. Ali ne ...on se razmislja ..
 
Zastoo spoileriiii 😁

jujutsu je odlican. Ali ce sl sezona vrv tek za 2 god bar tako citah po netu najave.
Ima li neko neku preporuku za nesto slicno psycho pass , ergo proxy malo mracnije price - misterije, serijska ubistva. Da sam znao da ima podforum ne bih tutao po eng sajtovima bzv 😁

@Yojinbo Goblin slayer ova prva ep je kao uvertira za bolesniju Redo of a healer😅 citao sam malo mangu ima potencijala, ali je vise kao neka mracnija varijanta shield hero. Samo se plasim da ide u smeru goblin slayer-a i da ce nastavak puta glavnog lika u Redo ici slicno.
 
Poslednja izmena:
Demon Slayer Mugen Train (iskocio sinoc na nya) - odlican!
Preporuka za svakog kome je serija legla
 
Nazad
Vrh Dno