Šta je novo?

Anime

Prave film koji obuhvata demon train arc.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Moze neko da mi preporuci neki Anime koji nije kao vecina Anime-a? Primer onoga sto volim:

Death Note
Castlevania
One-Punch Man

Ostali Anime-i mi se nikad ne svide jer imaju preveliku dramatizaciju nebitnih dogadjaja, likovi se cere i smeju kao deca itd.
 
Krenuo Blade of the Immortal anime, ftw!!! :)


+edit
Za kolegu goru, vecina boljih, ozbiljnih animea nisu kao ostali, sudeci po onome sto trazis. Proguglaj i uvek nesto iskoci za svaciji ukus...
Ili udaris myanimelist(tackakom) i ides redom kroz top100...

Kad me neko pita anime koji nije kao drugi anime na pamet mi padaju - Grand Blue, Prison School, Texnolyze, Paprika, Serial Experiments Lain, Jojo Bizarre adv., Kill la Kill, Angel's egg -> gde su bas wtf momenti na pretek...
 
Poslednja izmena:
Da, bas malopre odgledao obe epizode na Amazonu, videcemo koliko ce i da li ce biti bolji od originala...vec su ga solidno ubrzali, nadam se da nece biti premalo epizoda.
Super je sto glavnom liku daje glas isti onaj sto daje glas Demon Lordu iz Demon Lord, Retry, super cuci uz karakter.

Krenuo i "Hero is overpowered but overly cautios" anime, danas odgledao drugu epizodu, lepo su poceli, nego mi se cini da ce prebrzo stici Mangu.
Takodje lepo poceo i nastavak The seven deadly sins.
 
Poslednja izmena:
Moze neko da mi preporuci neki Anime koji nije kao vecina Anime-a? Primer onoga sto volim:

Death Note
Castlevania
One-Punch Man

Ostali Anime-i mi se nikad ne svide jer imaju preveliku dramatizaciju nebitnih dogadjaja, likovi se cere i smeju kao deca itd.

assassination classroom
berserk
 
Ali Berserk '97, ne ovak novi 2016-17.
I filmovi mogu da prodju, ali novi anime nikako. Kancer.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Prvo to odgleda, pa onda novi Berserk, koji je meni skroz ok.
 
Prvi deo sam i ja pogledao i baš sam se oduševio. Krenuo sa gledam ove nove epizode i nisam mogao dalje od par epizoda. Kao što je čovek rekao stvarno loše, ali baš baš, a imalo je veliki potencijal.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
odličan je novi berserk.
čitao sam mangu, sve što je do sad izašlo na engleskom, i stvarno ne znam šta zameraš.

pogledaš staru seriju (band of hawk arc), tri filma (koji jesu dosta slabiji, ali ajde) i najnoviju seriju.
dosta toga jeste izostavljeno, ali je ocena zasluženo 4 minus.

kentaro miura je napravio remek delo svetske strip umetnosti,
i anime (razvodnjen, prošo kroz sita i rešeta šta je PC, M, R, PG...) kapiram samo kao teaser, da čovek sedne, i pročita sve lepo, kako priliči.
 
Poslednja izmena:
Da li ti se svidela npr. animacija u novom Berserku? Pretpostavljam da, posto kazes da je odlican.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, animacija je malo posebna, sa bezveznim 3d upadima...ali je i dalje to Berserk, pa ispadne dobro :)
 
rekao sam već
 
Onda se slazem.
Manga onavezno da se procita.
Ja to u cugu, za nekih 10ak dana.
I sad naravno cekanje...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poceli Boku No Hero Academia 4 i Sword Art Online 3/2.
 
Ne znam dal ce Miura ostati ziv da dovrsi Berserk.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
ako ga ne ukokaju, kao kobejna...
 
*anime
Izvini, ali mi ruzno zvuci anima.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Anime je riječ, nije množina. Anime je jedna serija i deset serija, ista se riječ koristi.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
ja se malo salim posto je zamrla tema...
inace dobra je serija, 4 od 5 za prve dve epizode, gledao sam dubovanu verziju.
 
4ta epizoda mi je malo losija od prethodnih, videcemo dalje.
 
The romantic anecdotes of mount shu, dosta zabavna manga :) Naročito ako se čita posle Volcanic age :):):)
 
Drugari, koje anime filmove preporucujete da odgledam, odnosno koje mislite da svako mora bar jednom da odgleda?

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
ninja scroll, vampire hunter
 
ovih dana gledam DC Universe Animated Original Movies https://en.wikipedia.org/wiki/DC_Universe_Animated_Original_Movies
koliko skapirah, većina su ekranizacija istoimenih grafičkih novela. jedan od ovih filmova koji mi se veoma dopao, Batman and Harley Quinn, je original (nije zasnovan na ranije objavljenoj noveli/epizodi). jedan od omiljenih mi je i "Batman: The Gotham Knight" (urađen u Japanu)
 
Tensei Shitara Slime Datta Ken, Solo leveling i Peerless dad su mi trenutno omiljene mange, mahwe, kineske mange...

A prate ih:
-Above all goods manga, nista se ne desava, a imam potrebu da citam i da svaki dan proveram da li je izaslo nesto novo. :S:
-The begining after the end, ako sam dobro shvatio to pisu crtaju neki klinci?, pokupili su fazone iz drugih mangi i napravili svoju, kojoj nista ne fali, osim malo orginalnosti.
-Return from the world of immortals, strip onako, ali u kojem speedu zivi taj lik - sad, sve, i odmah :)))
-I od poznatijih Volcanic age i Act-Age.
 
Ljudi, pocela je 3. sezona Kingdom-a :happy:
Mislio sam da ga nikada nece oziveti, a brutalno je dobar anime.

edit: I moram reci, odlican pocetak :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno