Šta je novo?

Battlefield 3

Iskreno se nadam da cu " pojesti " sve sto sam " kleo " :) Ovo izgleda dobro, mada zvuk je plastican kao da pucaju igrackama i do Multija treba puno, ovako je bio dobar preview i za BC2 pa su ga ispratili ogroman LAG i bad Hit Reg narednih 10 meseci.
 
Poslednja izmena:
Odlicno, mada u videu ima ponajvise skriptovanih set-piece-ova, ali opet, jako dobro izgleda.

Tipicno za svaki SP. Ceka se prikaz MP, ali navodno novinarima nije prikazan MP juce :(

I potvrdjeno je da nece biti nosenje ranjenih saboraca u MP. Dosta je tesko to izbalansirati i retko ko bi se odlucio za takvu ranjivost ali opet, bilo bi totalno originalno (da recimo bilo ko ko nije medic moze da odvuce svog kolegu u zaklon).
 
Dosta je tesko to izbalansirati i retko ko bi se odlucio za takvu ranjivost ali opet, bilo bi totalno originalno (da recimo bilo ko ko nije medic moze da odvuce svog kolegu u zaklon).

Koliko ih ti ostavis " ranjene " da im se pomaze :d nema kod nas ranjenih, odmah se pridje i overa u glavu ... originalno jeste.
 
Poslednja izmena:
Ne svidja mi se kako se ponasa puska (preveliki recoil, prste varnice na sve strane kao da koriste prskalice, nista ne vidis dok pucas), a i deluje previse skriptovano. Sve vise mi lici na COD MW...

Mada SP nikad nije bio merilo kvaliteta nekog MP naslova.

Ako se samo Karkand dobija preorderom, preskočiću ga. Ako budu stavili sve 4 mape iz BF2 kao bonus za preorder, onda možda i preordujem igru (nevoljno).
 

Prilozi

  • mapdesign.jpg
    mapdesign.jpg
    45.2 KB · Pregleda: 59
Gde je najbolje preorderovati:shopto,dvd.co.uk..?Znaci zanimaju me licna iskustva.Koji sajt je najkorektniji i kada bi igra trebala da bude kod mene u odnosu na datum izlaska?Nikada nisam kupovao nesto preko njih ali ne zelim da dajem vise novac ovim nasim derikozama
 
sto vise gledam klipove,sve mi je teze sacekati igru :D
 
vidi vidi jos jedan genericki fps :d
 
Ne svidja mi se kako se ponasa puska (preveliki recoil, prste varnice na sve strane kao da koriste prskalice, nista ne vidis dok pucas), a i deluje previse skriptovano. Sve vise mi lici na COD MW...

Hmm, meni se upravo recoil i sviđa... A njega baš nema puno u CoD-u.
 
vidi vidi jos jedan genericki fps :d

-Proper recoil
-SP kao "preview" multiplayera (misija sa avionom je prakticno tutorial)
-mogucnost prebacivanja na single shot i burst fire mode
-ako se uradi reload, a puska nije prazna racuna se na metak u cevi (prikazan na brojacu)
-DX11 only (ne moze na XP-u da se pokrene)
-Prvi snimak je sa PC verzije (glavna platforma)

Nesto mi ne deluje kao genericki shooter, doduse sacekajmo multiplayer video :)
 
Poslednja izmena:
Meni ovaj recoil deluje bolje od svega do sada vidjenog. :)

Bte, malo vise detalja...
Battlefield 3's executive producer, on balancing realism in Frostbite 2

Although the engine keeps track of individual bullet balistics, and realistically recreates the penetration and destruction of walls, Battlefield is far from a "simulation." In fact, Bach calls out gamers that are singularly focused on realism in shooters. "It's bullshit. There are no simulations ... there are so many things that are not only visual. There's weight, wind ... you can't simulate that in a game. There's always a filter ... there is no absolute arcade, no absolute simulation."
 
Poslednja izmena:
OMFG!!!!


 
auuuuuuuuuuuuuuuuu kakva igretinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D
 
AU BRATEEEE
Ovo mora da se uzima.
 
Zar ovaj klip nije postavljen na prethodnoj strani? :)
 
Sta reci. :) Stvarno je too good, ali bez onog too be true. :D
 
jbt mora novi komp da se uzima...jel ima neke sanse da ovo izadje krajem godine ?
 
-Proper recoil
-SP kao "preview" multiplayera (misija sa avionom je prakticno tutorial)
-mogucnost prebacivanja na single shot i burst fire mode
-ako se uradi reload, a puska nije prazna racuna se na metak u cevi (prikazan na brojacu)
-DX11 only (ne moze na XP-u da se pokrene)
-Prvi snimak je sa PC verzije (glavna platforma)

Nesto mi ne deluje kao genericki shooter, doduse sacekajmo multiplayer video :)

kako ne deluje, pa snimak je kopija cod-a 100% :)

cod, osim mw2, ima proper recoil al nije bitno ;)

meni se svidja ono sto se videlo, grafika je zomg, animacija likova isto... samo i mp da bude dobar i eto nama zabave za sledecu zimu !
 
Koje ****** od ratne propagande, muka mi je od toga.... "poslali su marince da bi doveli stabilnost u Iraq/Iran region"... bullshit!
 
Koje ****** od ratne propagande, muka mi je od toga.... "poslali su marince da bi doveli stabilnost u Iraq/Iran region"... bullshit!

Ti si zalutao u temu :) kake veze ima ko gde zavodi stabilnost ... to smo apsolvirali pre 15 godina ...
 
Poslednja izmena:
pa jeste bljutavo po ko zna koji put iste gluposti iznova... pazi kada sledeci recimo cod ili bf svejedno, dolazi sa temom sirenja demokratskih vidika u delove Libije i juris Gadafija dok on bezi sa rusima ruku pod ruku sa Iranskim predsednikom, a voze ih kinezi u jugoslovenskom oklopnom vozilu :p ... koliko propagande, i naravno da sve to finansira USofA vojska (kao u ostalom i sve medije koji popularisu prijavljivanje u istu) ... bljutavo je do zla boga...
 
Bljutavo je onom ko se nikad nije igrao, cudi me da vi koji ste prosli toliko igrica i dalje tupite o istoj stvari ?? Sta ste ocekivali, na bazi kog konflikta da bude " modern warfare " a da bude " postena slika " ?? Kad krene multi niko ne gleda u " propagandu " nego samo na ono ispred nisana ??

Hajde dajte jedan predlog koji bi po vama mogao biti " posteno bez propagande " uradjen multi fps a da nijedna strana ne moze da kaze " propaganda " ?? Ko mala deca ... Na kraju ko nama brani da sami napravimo Multi FPS sa temom Kosova gde " srpski jurisnici vracaju oduzete zemlje " , samo je problem na sta bi to lilcilo ... mislim na samo izvodjenje igre.
 
Poslednja izmena:
Zaludna rasprava. Poenta BF3 je da bude nastavak BF2 (a nadam se da nece razocarati) i to je sve. Kakve budalastine su smislili za glupost zvanu BF3 singleplayer campaign ne treba da nas dotice uopste...BF u sustini i ne bi trebalo da ima SP, ali posto se danas neki trendovi moraju ispostovati...
Bitno je multiplejer ratovanje u iole danasnje vreme, na nasoj planeti. Tj nastavak BF2. Koga zabole za pozadinsku pricu...

Ontopic- ipak nema odvlacenja ranjenog u zaklon, znaci pocelo je izbacivanje features-a, kad pre:D
 
Zaludna rasprava. Poenta BF3 je da bude nastavak BF2 (a nadam se da nece razocarati) i to je sve. Kakve budalastine su smislili za glupost zvanu BF3 singleplayer campaign ne treba da nas dotice uopste...BF u sustini i ne bi trebalo da ima SP, ali posto se danas neki trendovi moraju ispostovati...
Bitno je multiplejer ratovanje u iole danasnje vreme, na nasoj planeti. Tj nastavak BF2. Koga zabole za pozadinsku pricu...

+1

Ontopic- ipak nema odvlacenja ranjenog u zaklon

Za ovo vec zamisljam scenu, dok te prijatelj odvlaci u stranu ili zaklon, onaj isti sto te ukokao sa teammate-om dolazi i skenja prvo onog sto te odvlaci a kasnije u tebe dok lezis bespomocno samo vadi DE i odvaljuje 2 u glavu, eto tako bi se 90 % tih stvari desavalo u Multiju
 
Poslednja izmena:
Hajde dajte jedan predlog koji bi po vama mogao biti " posteno bez propagande " uradjen multi fps a da nijedna strana ne moze da kaze " propaganda " ?? Ko mala deca ... Na kraju ko nama brani da sami napravimo Multi FPS sa temom Kosova gde " srpski jurisnici vracaju oduzete zemlje " , samo je problem na sta bi to lilcilo ... mislim na samo izvodjenje igre.

Preostaju nam onda vanzemaljci, tada niko neće biti uvređen...
 
Ne, i vanzemaljci smetaju narodu...

Dakle, jedino resenje - zombiji. Oni izgleda smetaju samo meni:D
 
Nazad
Vrh Dno