Šta je novo?

Battlefield 3

...i sad ne sljaka a drugima sljaka...
 
Poslednja izmena od urednika:
Pogresna tema...
 
Ispravljeno ;)
 
E pa drustvo, pre nekih 10ak dana se ponovo navukoh na trojku, a proteklih 7 dana sam citao ovu temu od prve strane, od prve "najave" igre tamo 2008. do 29.12.2015, odnosno 703 strane :d Prosto me je interesovalo, s obzirom da sam 2014. tek poceo da igram trojku, kako je sve to izgledalo tada kada je igra tek izasla, u jeku mladosti, dok je za mene i moj tadasnji racunar bila pojam :S:
I nacitah se svega i svacega, pocetak, pre samog izlaska i nekih 6 meseci nakon su bili zanimljivi za citanje, u trenucima sam se osecao kao da sam je i ja tek nabavio i poceo da igram, bukvalno sam osecao hype ahaha :D Kasnije je vec bilo manje zanimljivo, brdo hejtera koji su mazali igru u svakom postu, ali je ipak redovno igrali, rasprave o BF i CoD serijalu, rasprave izmedju Normal i HC moda itd itd. U svakom slucaju, svaki put pre igre, procitam koju stranu, nalozim se i cepanje... bilo je zanimljivo :D
Sto se same igre tice zeleo bih da pitam ima li vas jos aktivnih da igramo zajedno, moze li neko da me prihvati u Benchmark Platoon, poslao sam zahtev pre par dana. Igra i dalje ima tu car i i dalje mi je bolja od BF4. Pogotovo Premium. Sto se servera tice ima ih i na pretek svakodnevno, sto je dobar znak jer BF3 zivi i dalje sto je sjajno :D

Origin nick m je Boriccko, pa dodajte da trsimo :)

Evo i statistike servera, ovo je inace Favorite lista, uhvaceno oko 16h popodne.

bf.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne bih se slozio da bas ima servera. Ovo je lista servera koji nisu prazni sa pingom ispod 100: http://pokit.org/get/img/903f1ccfb3a157a22870a5c4192ad638.jpg
(ni u ostatku svijeta nema mnogo aktivnosti: http://pokit.org/get/img/17dcb86c27967e82a05c2d003b07436b.jpg)

Sa ovim filterima: http://pokit.org/get/img/fd0e82fee1560b8e87eea85df54357e1.jpg

Izbaci metroll grudvanje i lista je dosta manja. Ja je jucer instalirao i danas izbrisao. Vanila mape osim sto su dosadile, imaju vise onih jeftinih čitera dok ih dosta manje ima na DLC mapama, pogotovo u RUSH modu. Meni je BF3 mnogo bolja igra prvenstveno zbog mapa i zbog bolje responzivnosti kontrola, ali sam se danas vrtio u krug.. nisam imao sta igrati i izbrisem jer mi ej falilo prostora na SSD-u.
 
Poslednja izmena:
^ Pih, steta. Ali slika sa serverima koju sam ja postavio je od danas, filteri kao kod tebe, metroa nema niti ga igram, ovo su mi favorites i opet ima igraca sasvim dovoljno. I svaki dan je tako, sto i nije lose, uvek ima gde da se odigra kvalitetna partija. Doduse, vanilla mape slabo i igram ( Kharg/Caspian), samo ove sa premiuom odnosno ostalim DLCovima (Aftermath numero uno! :) ). Inace videh da si dosta aktivan bio u ovoj temi od pocetka, i mogu reci da si jedan od retkih koji je pokrio svaki izneti argument, sto je za pohvalu. No, s obzirom da je sada i Second Assault za BF4 free, igracu malo i cetvorku, pa me dodaj/te ukoliko ste raspolozeni. "Boriccko"
 
Poslednja izmena:
hS7gv6Y.jpg
 
На прошлој конфигурсцији сам био присиљен да играм на low подешавања где ми фпс није прелазио 50. На нормалу се то већ смањивало а на хај се игра распадала. Сад са новом конфигурацијом, пробао сам на ултра и фпс се креће од 90 до 130 али и сам знам да оно што видим у ствари 60 фпс јер јбг, монитор
 
Jel ima jos online partija? U 4-ci sam se davno penzionisao, 1 i 5 nisam ni nabavljao pa mi je palo na pamet malo 3-ku da igram. Nikada nisam kupio premium za 3. pa sam mislio da uzmem i malo igram.
 
Cool! Ima punih servera. Od dobre igre se ljudi ne oprastaju lako :)
 
Ja cekam Venice Unleashed, valjda ce da je zavrse do leta...
 
E bas cu da instaliram danas BF3 da pikam malo :D I onako ga imam od kada imam Origina, a nikad ga nisam igrao :)
 
Nazad
Vrh Dno