Šta je novo?

Battlefield 3


De opusti se, to su samo najave, sto neko lepo rece
Sad će DICE-oliki fegeti da prave milion malih teaser-a i trailer-a kako bi ložili masu nardenih godinu dana u cilju uzimanja novca na konzolaškom portu, a sve preko slave pravog BF-a..
 
Ovo se kupuje posle BC2 koji se vec isplatio uluzeno imam osecaj da ce ovo biti jos bolje i isplavitije:D
 
Dobro je ipak. :shock: Na trenutak su me zabrinuli da ce da kopiraju CoD. Videli su kako je to proslo sa MoH.
 
Da, dice je bas poznat po sugavim plagijatima :p

Call of Duty on sights ? Valjda su mislili na prodaju igre ?

..mislili su da "ubiju" cod (u svakom smislu). :p sto i nije neki poduhvat imajuci u vidu koliko je cod jadan i bedan i da su so desperate da su u black opsu prizvali i zombije (neobicno za jedan military shooter).
 
Poslednja izmena:
Zombiji su bili i u WaW :D
 
upravo moja poenta :d ... ni jedna igra koja drzi do sebe (osim ako joj to nije tema) ne moze da ima zombije jer ono sto tvorci , u sustini porucuju:
" e dobro jos samo da odradimo multyplayer.... ma ko ce da se cima, ubacimo par zombija ,jer su zombiji sada IN, pa nek se igrac napucava do mile volje" :p
 
[YOUTUBE]foXVF7q035Y[/YOUTUBE]
 
Procurele prve konkretne informacije:

-Aiming for CY Q4 2011 release
-Concept for BF3 has been in the works for years, waiting on proper tech to seamlessly come together
-Frosbite 2.0 is the culmination of this tech, entirely re-written
-Lighting sounds neat, one "probe" contains more lighting information than an entire BFBC2 level.
-Level destruction is going to be "believable" but basically everything is destructible.
-Character animations powered by ANT, what EA Sports uses.
-AI characters and multiplayer characters have different animation sets
-No more "gliding" animations that look off, animation realism is a focus
-Captured their own war audios (bullets, tanks, helicopters, etc) at different distances to ensure realism
-Better audio cues for certain actions, more easily able to listen for threats
-Plan on better, more immediate post release content
-More unlocks than BFBC2
-Dice trying to find a good balance between customization of your character and not having "pink rabbit hat(s)"
-4 classes
-Will talk about squads "later"
-Looking into a theater mode but can't talk about it
-Will have co-op
-There will be a kill-cam but it can be turned off
-BF3's team is almost twice as big as the team for BFBC2
-They want the pacing of the single player mode to be balanced, with highs and lows. Makes the comparison to a song vs a guitar solo.
-Part of the single player mode takes place in Sulaymaniyah - Iraqi Kurdistan.
-"lalalala" will be used often, so M rates for sure
-There will be an earthquake in a level. The destruction sounds very impressive. 7 story building collapses, looks very well done
-Significant narrative that goes with the SP mode
-More than one setting, you're not in the middle east for the whole game
-PC version is lead version
-Why 64 players for PC only? No complains from the console crowd.
-No mod tools at release. Maybe none down the line either. Frosbite 2.0 is complex and mods tools would have to be dumbed down, so does Dice really want to put their time to that or would it be better spent elsewhere?

Suvise smaraju sa SP. Sve deluje ok sem 4 klase! Ne zelim rambo-jesus medice i u BF3! :wall:
 
...no mod tools...znači i ovo preskačem ili čekam dok ne ubace naknadno...
 
Biće kao i sa BC2, imaće autorizovane partnere koje će moći da drže servere i to je to, da slučajno ne bi bilo piraterije.
 
'PC is lead version' svidja mi se
 
'PC is lead version' svidja mi se
Na zalost, vec neko vreme se mnogi sluze tim motom samo da bi smirili strasti i zamazali oci. Samo sto to u ovom slucaju nije tako ocigledno.

U prevodu, verujem da ce ovde "console" posledici biti svedene na minimum, sto ne znaci da nece biti primetne (narocito kod okorelih BF2 fanova). :)
 
Poslednja izmena:
-Aiming for CY Q4 2011 release
-Concept for BF3 has been in the works for years, waiting on proper tech to seamlessly come together
-Frosbite 2.0 is the culmination of this tech, entirely re-written
-Lighting sounds neat, one "probe" contains more lighting information than an entire BFBC2 level.
-Level destruction is going to be "believable" but basically everything is destructible.
-Character animations powered by ANT, what EA Sports uses.
-AI characters and multiplayer characters have different animation sets
-No more "gliding" animations that look off, animation realism is a focus
-Captured their own war audios (bullets, tanks, helicopters, etc) at different distances to ensure realism
-Better audio cues for certain actions, more easily able to listen for threats
-Plan on better, more immediate post release content
-More unlocks than BFBC2
-Dice trying to find a good balance between customization of your character and not having "pink rabbit hat(s)"
-4 classes
-Will talk about squads "later"
-Looking into a theater mode but can't talk about it
-Will have co-op
-There will be a kill-cam but it can be turned off
-BF3's team is almost twice as big as the team for BFBC2
-They want the pacing of the single player mode to be balanced, with highs and lows. Makes the comparison to a song vs a guitar solo.
-Part of the single player mode takes place in Sulaymaniyah - Iraqi Kurdistan.
-"****" will be used often, so M rated for sure
-There will be an earthquake in a level. The destruction sounds very impressive. 7 story building collapses, looks very well done
-Significant narrative that goes with the SP mode
-More than one setting, you're not in the middle east for the whole game
-PC version is lead version
-Why 64 players for PC only? No complains from the console crowd.
-No mod tools at release. Maybe none down the line either. Frosbite 2.0 is complex and mods tools would have to be dumbed down, so does Dice really want to put their time to that or would it be better spent elsewhere?
-Original story, not based on Bad Company at all.
 
Koj' ce im singleplayer, kakva ordinarna glupost. Pa da opet budu glupavi opisi u (domacim i stranim) medijima koji ocenu zasnivaju na tome i opet ce da popiju (losija grafika i losiji zvuk LoL) minuse u odnosu na nadolazeci nastavak nama omiljene fransize ili nekog drugog wowzomgwtf derivata iste. Ili jos gluplje, prica koja nije "ubedljiva" ili nesto gore. Cisto tracenje resursa i vremena. Ali krastavac, for a few dollars more...
4 klase, smor. Ovo ostalo obecava. Jos da zadrze player-squad-squad leader-commander hijerarhiju i da vidimo.
 
Poslednja izmena:
pa ako ciljaju cod prodaju tesko da ce biti ista kvalitetnije od do sada vidjenog

mozda ce morati da ubace zombije :d ili neku verziju dote :D
 
Za igru koja je " Multi " u samom izvoru previse podataka o SP ... WGF about SP ?!?! Jesu li normalni uopste ??

There will be an earthquake in a level.
- cemu ovo sluzi a uz to i .. ?? Kakav je to momenat u multiju koji zahteva ovo ?

No complains from the console crowd.
- pazi ovo, znaci da su se konzolasi zalili ne bi bilo 64 player v ?? Sramota

Original story, not based on Bad Company at all.
- a koju to pricu prati BC2 iliti opsta bf tematika, opet sp crap

Lighting sounds neat, one "probe" contains more lighting information than an entire BFBC2 level.
- bas jako bitno ...

Mogu da odgovorno tvrdim da je sve ovo navedeno " Crap " i ako je ovo istina
Will talk about squads "later"
onda se oni bave glupostima koje uopste nisu bitne

Mislim generalno nisu oni ni krivi nego sav povratni uticaj i misljenje koje su pokupili sa kojekakvih foruma i od najvise " tinejdzerskog " poimanja ovakve igre koja je realno *****na, jerbo da je za decu rat ona bi se i slala.

Zamislite scenu u Vietnamu dolazi " klinja tek obucen " i pravi razmestaj po terenu i govori ko kako radi i kako treba sve to da izgleda ?? cccccccc *****ana cista eto ...

Imali su na raspolaganju 50 evropskih ili svetskih klanova i mogli su izabrati po 5 predstavnika koje su trebali da sasluaju i naprave igru po njima i mislim da bi svi bili zadovoljni, ovako 5 miliona tinejdzera i njihovo poimanje sveta ce napraviti od ove igre ...
 
Poslednja izmena:
au jbt koje poimanje video igre.... pa ni bivsu ribu nisam ovako "osecao" dok mi je analizirala i citirala Bulgakova...

Najbolje da ce oni da prave underground heavy igru i da ne zarade dinar a da im "konkurencija" u par dana pokupi kajmak koji su oni uzeli za vise meseci.. ili sta god..
 
A to je neki pisac ? Lepo pise na knjigama - Dostojevski ... a ne bulgakov :) lepo reci devojci da godinama cita pogresne knjige

I jel mi ovde raspravljamo kakva bi igra TREBALA da bude ako se zove BF3 ili kako ostvariti zaradu na novom naslovu ?? Normalno je da im konkurencija pokupi kajmak kad razmisljaju na nivou 15 godisnjaka
 
Poslednja izmena:
1297140879026.jpg
 
A to je neki pisac ? Lepo pise na knjigama - Dostojevski ... a ne bulgakov :) lepo reci devojci da godinama cita pogresne knjige

I jel mi ovde raspravljamo kakva bi igra TREBALA da bude ako se zove BF3 ili kako ostvariti zaradu na novom naslovu ?? Normalno je da im konkurencija pokupi kajmak kad razmisljaju na nivou 15 godisnjaka

Joj koja stativa covece..

Naravno da je poenta profit a ne simulacija rata koju svi ocekuju...to jednostavno nije moguce.. Na kraju krajeva zbog cega ni u jednoj slicnoj takvoj igri nije omogucena klasa kao u TF2 na primer kada si spy? To je i te kako moguce i desava se i dan danas. Kada bi bilo koja war based igra imala makar to kao opciju, porasla bi u mojim ocima mnogo na primer.. Ali znash li ti koliko je to komplikovano uvesti u igru i koliko bi bilo tesko igrati na primer tako?? To nikome sem nekom hard core war based igrama fanu ne ide u korist...

Ako nisi cuo za "Majstor i Margarita" onda je sve receno..

:wave:
 
Joj koja stativa covece..

Cuj " stativa " kh kh kh ... prvo Dostojevski ... pa 10 praznih mesta ... pa onda ... no OT je ...

ednoj slicnoj takvoj igri nije omogucena klasa kao u TF2 na primer kada si spy?
- Razmisljam sve o cemu ti polemises uopste i onda se setih one da ces me povuci u blato i tamo ces se na " svoje " zadovoljstvo uprljati sa mnom.

Ali znash li ti koliko je to komplikovano uvesti u igru i koliko bi bilo tesko igrati na primer tako??
- ovo smo mi imali a ti ocigledno nis igrao cim imas ovakve argumente ... Ne razumem sta im je tesko da ispeglaju BF2, tehnicki gledano. No vidim po BC2 da ne mogu " tehnicki " da rese pitanja LAG- i HITREG-a odnosno da programeri nisu dorasli zahtevima.

Uostalom ne vidim razloga da polemismo oko bilo cega drugog osim onog " Kakva bi igra trebala da bude " bar dok ne vidimo prvi demo ili gameplay, ko zna mozda nas razuvere ( u sta ja iskustveno imam pravo da sumnjam jerbo ko poznaje lose namere ne moze da ocekuje valjano izvodjenje )
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno