Šta je novo?

Problem sa IDM

AcaN

Slavan
Učlanjen(a)
10.08.2007
Poruke
462
Poena
330
Imam problem sa Internet download menagerom.
Koristim mozilu i kad hocu da skidam,jednostavno zamarkiram sve i stisnem download with idm i on treba linkove da ubaci u idm i da ih ja cekiram i krene download,ali kad stisnem download with idm,nista se ne desava i moram rucno da ubacujem file po file,a kad probam u internet exploreru isto se desava,samo sto on javlja da je problem "internet explorer scriopt error"


Sta je fazon?
 
Probaj da integrišeš IDM sa browserom da download kreće automatski...bez ikakvih menija u browseru, moguće je da to ne radi kako je zamišljeno. IDM prati šta radiš u browseru i kada hoćeš da skidaš nešto on to prepozna i sam otvori dijalog za download.

Poz :wave:
 
Nije to,probao sam,ne kontam sta je fazon?
 
vidi da li ti je ovo uključeno. Znači ovo je bez korišćenja add-on stvarčica
Mislim da je potreban RESTART sistema nakon ovoga
 

Prilozi

  • idm.jpg
    idm.jpg
    44.4 KB · Pregleda: 72
Ja takodje koristim IDM, dok sam imao premium na rapidu sve je radilo sjajno bajno, medjutim sa hotfilom me nesto zeza iako sam ukucao username i pas, nece da prepoznaje fajlove nego mi javlja kao da su linkovi izbrisani ( tipa velicine17,7kb) , sta bi to moglo da bude
 
Kada ti pise da su linkovi te velicine , dve su mogucnosti : 1. linkovi su mrtvi ( hotfile umire lagano vec nedelju dana) , 2. ako si kopirao single link a pokazuje tu velicinu moguce je da je link vodi ka folderu u kom ces naci vise fajlova koji su , daj Boze jos zivi , pa njih kopiras u IDM....
@ Acan ... selektuj linkove , copy ,pa u IDM : Tasks / Add batch download fom clipboard ( ova opcija radi ako ti je registrovan IDM ;) )
 
problem je u tome sto linkovi nisu mrtvi a javlja kao da jesu.

i sta je to sa umiranjem hotfila
 
Poceli su i oni kao rapidshare onomad... Hotfile.com has always maintained a policy of terminating the accounts of users found to have engaged in repeated copyright infringement.
Our Terms of Service, to which all users must agree, prohibit using Hotfile.com to share content to which users do not have intellectual property rights. Recently, we have become concerned that despite these policies, some users persist in attempting to use Hotfile.com to share materials to which they do not have the necessary rights. Therefore, we have implemented a more aggressive policy of terminating the accounts of users who are the subject of repeated complaints of infringement. ....BLAHBLAHBLAHLAH :))) sad je filesonic aktuelan.....

Ako nisu mrtvi onda je neki bug sa site logins... ne znam .. mozda si upisao www.hotfile.com a treba samo hotfile.com ili nesto slicno.... kod mene jos uvek radi posto imam Acc. do kraja marta , naravno sa zivim linkovima :) .. a verzija idm mi je 6.05 build 2... mada nikad nisam imao problema sa IDM.
 
Hotfile i megaupload imaju problema sa IDM-om. Ako se ne koriste jedno vreme onda moras da ides na account settings primera radi MU i destikliras ono za direct download, zatim save, pa onda stikliras ponovo. Svaki put mi to radi ne znam zasto kao da zaboravi ili izbrise iako imam oba premium.
 
Hmmm... misterija... ja imam hotfile premium i nisam nikad imao taj problem... znam o cemu govoris..... imao sam samo sa rapidom kad su promenili sistem , jednom sam to podesio i cao...
 
Da li je moguće kada se skida neki zip, recimo kada skidam titlove sa titlovi.rs da mi ne skine zip već da ga otvori i samo da izvučem srt iz zip-a, da ne bi download-ova zip, pa ga odzipam pa izvadim srt, pa zatvorim zip pa ga na kraju obrišem. Znači da otvorim zip bez skidanja i izvučem srt, da li je izvodljivo?
 
bbK1ng@ nije mi baš najjasnije koja je primena toga, da li sam lepo razumeo, to je uslužno zapakivanje i otpakivanje?
Nekad dok nisam koristio IDM kada preuzimam neki zip pita me da skine ili da otvori, a od kada imam IDM toga više nema, na to sam mislio kada sam pitao?
 
Nazad
Vrh Dno