Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Ketnet

Slavan
Učlanjen(a)
27.07.2007
Poruke
59
Poena
310
ako hoce neko da se organizuje neko sa ovoga foruma ko zivi u srbiji ,vidim da vam je frka i potraznja za Thermal Grease (pasta) ako neko hoce da mu ja posaljem neka bude jedna osoba lakse mi je spremiti jednoj osobi ,pa neka on podeli sa drugarima neka mi ostavi na pm adresu pa ta osoba neka razdeli drugarima posto imam ovde kod mene nekoliko tubica Zalman Thermal Grease ZM-STG1- Spire SilverGrease Stars-7002 i samo skuplaju prasinu znaci nista mi ne placate ja cu sve da platim i sta treba postarinu :)
 
Meni ne treba, ali samo da pohvalim ovakav potez :wave:
 
Poslednja izmena:
ja samo pitam ko hoce ,ako hoce neko ,ako ne nista ;)
 
ako hoce neko da se organizuje neko sa ovoga foruma ko zivi u srbiji ,vidim da vam je frka i potraznja za Thermal Grease (pasta) ako neko hoce da mu ja posaljem neka bude jedna osoba lakse mi je spremiti jednoj osobi ,pa neka on podeli sa drugarima neka mi ostavi na pm adresu pa ta osoba neka razdeli drugarima posto imam ovde kod mene nekoliko tubica Zalman Thermal Grease ZM-STG1- Spire SilverGrease Stars-7002 i samo skuplaju prasinu znaci nista mi ne placate ja cu sve da platim i sta treba postarinu :)


Nesebično i darežljivo.

Sve najbolje :wave:
 
Ni meni ne treba ali svaka cast za ovako nesto.Nadam se da ce da se javi neko kome stvarno treba i da ce da podeli drugarima a ne da preprodaje.;)
 
evo spremio sam i malo vise od onoga sto sam rekao

evo jos slika sta sam se poslao ,http://allyoucanupload.webshots.com/b/2075539025558648312 izvinjavam se unapred na pisanju nisam bas pisanje jos utvrdeo ,a dosta sam nauceo citajuci nasa slova na ovome forumu dalje

papirne trake za rezanje shablona ;net karta za internet;stene za obradu rupica ivica za dremel za makiti ,bosch


neko je trazio za antec h,napred na frontu mrezastu masku dalje ,2x2 20 cm c lampa sa adapterom malo modovanja
podesavanje da se pali i gasi na 1 sec,2sec na kolik;o hoces sec da se pali i gasi

dve zalmana tube i jedna Spire SilverGrease komplet postolje za zalman Zalman CNPS7000B-AlCu LED plastika za uvezivanje kaplova plava crna bela crvena

traka plava koja se lepi u kuciste ili vani na kuciste sa adapterom malo za modovanje

uglavnom da ne nabrajam sta imate vidi se po slika ovde pa nekome sta hvali neka drugari menjaju dolazi paket do 7 10 dana ,ja cu ti miomirje poslati na pm cod mozes 30 procesora 30 drugara da iskoriste pastu pa ako sktigne sve kako treba onda ;cu i da vam posaljem negde kasnije dremel masinu komplet sa postoljem ,lepo podelite ko sta kome treba bez svadje:) poz

tolko
 
Poslednja izmena:
Meni treba, ali ne cela tubica. Na vr' prsta, što se kaže. :)
 
kakav si ti car lep gest nema sta

PS
VELIKO HVALA u ime drugih
 
Poslednja izmena:
Vidi se da nisi iz Srbije. Ovi nasi ne bi dali Bogu tamjana, a kamoli da imaju viska bilo cega koji im ne treba !!!
Potez je za svaku pohvalu, nesebicnan i razuman !!!
 
Vidi se da nisi iz Srbije. Ovi nasi ne bi dali Bogu tamjana, a kamoli da imaju viska bilo cega koji im ne treba !!!
Potez je za svaku pohvalu, nesebicnan i razuman !!!

moji su poreklom sam iz beograda nemamo tamo nikoga deda mi je rodjen ovde znaci pra deda je dosao ovde kada je imao 16 i dalje ta zadnja familija nosimo samo srpska imena a prezimena su strana ,tako volim da nasim ljudima pomognem,nikada nisam bio u srbiji a sto sam sve stari vise imam potraznje da odem dole jednoga da na:)

a nema se je tamo koliko citam ,ljudi nemaju tako ne treba im zameriti
 
Ketnet , sta da ti kazem, svaka cast . Kada si u Beogradu, javi, imas pivo od mene :)

PS: Ni meni ne treba nista od navedenog :)
 
BRAVO BRAVO BRAVO...svaka ti cast :)...
ti si iz Belgije, right?
 
i od mene 2 piva :wave:
 
Poslednja izmena:
Svaka cast,veoma velikodusno od tebe.
 
Ovakvo nešto do sada nisam doživeo.Svaka čast!
 
Svaka ti cast ako dolazis u Srbiju javi da sabijemo po neku domacu :smoke::D
meni bi trebao Zalman Thermal Grease ZM-STG1 :smash:
 
moji su poreklom sam iz beograda nemamo tamo nikoga deda mi je rodjen ovde znaci pra deda je dosao ovde kada je imao 16 i dalje ta zadnja familija nosimo samo srpska imena a prezimena su strana ,tako volim da nasim ljudima pomognem,nikada nisam bio u srbiji a sto sam sve stari vise imam potraznje da odem dole jednoga da na:)

a nema se je tamo koliko citam ,ljudi nemaju tako ne treba im zameriti

Osecam da zivis u Australiji ;), svaka cast za potez! pozzz
 
Ovo niko nije jos doziveo.Bar niko u Srbiji.E lik ti da za dzabaka ,a jos hoce da snosi i troskove slanja.Pa ovo nema ni u bajkama.I meni bi trebala jedna pasta,ali mi je mnogo bre ovo.Kako kaze decko 30 x da stavljas na cpu-u! Ako neko ima iz Valjeva pa da i podelimo,a ovako je glupo traziti bilo sta.SAto kaze lik da se razdeli kao drug-drugu!

Svaka cast za ovakav gest!:wave:
 
Poslednja izmena:
hvala se i vama ,

svima sta treba od ovoga neka se jave miomirje ,pa podelite drugarski ,,pa ako neko zakasnilo,poslacu ponovo
 
Ovakav potez bi trebalo objaviti u novinama. Prosto neverovatno, lik jos placa postarinu.
 
Sve pohvale za potez :wave:
 
Cujem casti se neko pivo ovde :D

Svaka cast , nemam reci...
 
Sokiran sam. U pozitivnom smislu, mi nismo navikli na ovako neke stvari.

Nista mi ne treba od ovoga, ali svaka cast.
 
Svaka chast, stvarno ovako neshto se ne vidja bash chesto :bottle:

Ako ostane paste vishka dobro bi doshlo, jer ja imam mozhda za josh jednom :crash:
 
Ako kojim slucajem ostane zalman stg1 lak, rado bih ga posedovao ;)

Inače pokretaču teme sve najbolje. Malo je takvih ljudi :wave:
 
Nazad
Vrh Dno