Šta je novo?

Ako vam treba džabe

@Nemanja - neće se ovi koristiti sigurno, prešao sam na 4-pin pwm ventilatore u novoj mašini, tako da se slobodno javi ako ti trebaju :)
 
9cm ventilator 4 pina za hp 8200 cmt

Pozdrav drustvo,meni treba ako neko mozda ima negde kuler 1155 za hp 8200cmt ima 4 pina ali ne znam raspon rupa za srafljenje to cu naknadno javiti,potreban je mi je samo ventilator,pa ako neko ima ...platicu nije problem :)
I imam neke kablove kuci scart na scart,scart na 3 cinca i tako to za starije televizore,ako.nekome treba nek se javi,dajem free,zao mi da bacim,a mozda nekom treba.
 
Poklanjam ispravan DVD-DivX player Quart DX-99 sa neispravnim daljincem, ako nekome uopšte treba tako nešto. :D
To će da stoji do prekosutra, kad mora sve da se krči iz podruma, pa ako do tad ne ode, ide u sekundarne sirovine.
 
Da nema neko iz Jerkovica display port na hdmi adapter, trebao bi mi veceras i do sutra.
 
Ljudi poklanjam ako nekome treba delove za 3 laptopa:
- Dell 5010 nesto oklopa, tastatura i mozda jos nesto.
- Toshiba Satellite P300-219 ekran sa okvirom, kuciste, ploca, naponski adapter.
- Pavilion dv6000 (mislim da je taj) kuciste i jos neke sitnice

Samsung 940BW 19" 16:10 monitor ispravno osvetljenje, naponska, slomljen panel.

Neki MS industrial USB zvucnici.

Mislim da je to to. Ako nekome treba nek se javi na PP. Do kraja nedelje je sve kod mene u NS-u, posle toga je u kontejneru.

Edit: Imam i 2-3 dvd rezaca za te laptopove.
IMG_0439.jpg
 
Poslednja izmena:
Ljudi poklanjam ako nekome treba delove za 3 laptopa:
- Dell 5010 nesto oklopa, tastatura i mozda jos nesto.
- Toshiba Satellite P300-219 ekran sa okvirom, kuciste, ploca, naponski adapter.
- Pavilion dv6000 (mislim da je taj) kuciste i jos neke sitnice

Samsung 940BW 19" 16:10 monitor ispravno osvetljenje, naponska, slomljen panel.

Neki MS industrial USB zvucnici.

Mislim da je to to. Ako nekome treba nek se javi na PP. Do kraja nedelje je sve kod mene u NS-u, posle toga je u kontejneru.

Edit: Imam i 2-3 dvd rezaca za te laptopove.
Pogledajte prilog 244481
Da nemaš kameru za dell 5010 ćerka se igrala pa isčupala. Sutra joj je rođendan da je iznenadim.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Javim ti sutra rano ujutru nisam kod opreme trenutno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na zalost nema. Verovatno sam je otposlao sa ekranom i flat kablom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo da se zahvalim članu Borgof na poslatom strujnom adapteru za Toshibu. :)
 
ima neko iz bg-a neki sendi bridz celeron?trebao bi mi da preflesujem bios na ploci,jer imam samo ajvi bridz celeron...moze i trampa ako ko hoce da se apgrejduje sendi bridz celerona na g1610 :)
 
Poz ljudi, uzeo sam jedan Galaxy S2, ispostavilo se da je baterija loša i neoriginalna.. ima li neko da mu ne treba ili prodaje/trampi?
 
Na s2 i ne postoji dobra baterija.... promašen model imao sam ga i više je bio na punjaču nego što sam ga koristio još dok je bio aktuelan model....

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ploca za acer aspire 5741g sa radeon grafikom? Ako neko ima neka ponudi na pm

Sent from my SM-J500F using Tapatalk
 
Izgleda da je tako, ukoliko nađem neku originalnu nadam se da će bar malo bolje držati.
 
Ima li neko neki FM2+ procesor za probu samo? Pancevo ili Beograd
 
Gde kupiti 4 pin RGB nastavak žensko na žensko od nekih 30-60cm? U Kruševcu trenutno nema nigde po lokalima gde se prodaje rasveta.

512tN73wtKL._SX425_.jpg
 
Ima li neko ovakav kablic koji povezuje grafu (Nvidia gforce 9500gt) i plocu za hdmi zvuk? Beograd

s-l300.jpg


41eapoSt4WL._SX425_.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li neko iz Novog Sada može da mi napuni bateriju za laptop Toshiba satelite L650D. Baterija u pitanju je u prilogu.

Konektor za punjenje je crkao opet posle popravke, treba mi laptop na kratko da prebacim neke podatke.
da74a305054e4b6aafcf73e3c1a248e4.jpg


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Izvadi HDD i povezi na bilo koji racunar i izvuci podatke?https://youtu.be/_q83oWkrc8cOdmah pri pocetku klipa pokazuje kako se vadi HDD. Prostije od ovog ne moze.
 
Poslednja izmena:
Poklanjam kućište Blueberry CN 832-BK, potpuno ispravno, malko čuknuto na gornjoj ivici ali ništa strašno.
 

Prilozi

  • 20180616_142424~01.jpg
    20180616_142424~01.jpg
    174.9 KB · Pregleda: 158
ima neko iz bg-a neki sendi bridz iz inicijalne serije (tipa 2100,g6x0,2400) da ga ubacimo u neku MSi plojku kojoj je pukao bios apdejt,pa da vidim dal moze da se ozivi ili da je bacam?cascavam,gde god da sam poslao mejl svi kazu da mora da se lemi novi bios cip i programira,sto se za ovu plocu ne isplati...
 
Sumnjam da mi je crkao CPU. Ako neko ima na kratku pozajmicu bilo koji od AMD AM3+ FX[emoji769]/Phenom[emoji769] II/Athlon[emoji769] II/Sempron[emoji769] 100 bio bih zahvalan, čisto da vidim da li je proc u pitanju.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Samo da se ovim putem zahvalim forumašu Orchard jer mi je izašao u susret u vezi sa mojim problemom. Cpu smo kao šamani vratili u život a ploča je otišla u džehenem. Još jednom hvala na utrošenom vremenu i cimanju oko hardvera. Uzdravlje.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
nema frke buraz,krivo mi je za plojku i win aktivaciju,zao mi je sto nisam bio od vece pomoci...
 
ima neko iz bg-a neki sendi bridz iz inicijalne serije (tipa 2100,g6x0,2400) da ga ubacimo u neku MSi plojku kojoj je pukao bios apdejt,pa da vidim dal moze da se ozivi ili da je bacam?cascavam,gde god da sam poslao mejl svi kazu da mora da se lemi novi bios cip i programira,sto se za ovu plocu ne isplati...

prastajte na duplom postu.posto recovery proces moze da se uradi sa bilo kojom verzijom bios-a (jer je ami bios) dakle moze bilo koji 1155 cpu,tako da ako neko ima i voljan je da pomogne,bas bi mi znacilo.
 
Poslednja izmena:
Poklanjam punjač za mi band 1, Beograd

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
prastajte na duplom postu.posto recovery proces moze da se uradi sa bilo kojom verzijom bios-a (jer je ami bios) dakle moze bilo koji 1155 cpu,tako da ako neko ima i voljan je da pomogne,bas bi mi znacilo.

Imam ja, trebalo bi kroz nedelju dana da dodjem za Beograd, jel odgovara? Inace sam u Zajecaru ili Nisu.
Ima li neko neki FM2+ procesor za probu samo? Pancevo ili Beograd

Isto vazi i za ovo.

Cisto da budem jasan, nudim da donesem procesor da probate.
 
Nazad
Vrh Dno