Šta je novo?

Ako vam treba džabe

O.K: druže, idem na poverenje. Šta misliš kako je najbolje da mi pošalje zvučnike ?
Samo nikako bex-om. Ako ima bus do tvog mesta, ti njemu uplatis, i vozacu busa das 200 din. To je najjeftinije. Ord svih kurirskih sluzbi post express je po meni najbolji jer moze da oznaci da ti dodje do 13h. Sa bexom samo najgora iskustva imam.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Ljudi treba mi hladnjak za mosfet bilo bi lepo gigabyte-ov ali moze i neki drugi samo da moze lepo da se nakaci a u pitanju je z77 d3h ploca, naravno platio bih.
 
Pa trebao bi mi za CM Eisberg pumpu, jer sam malo ostetio sraf prilikom dopunjavanja sistema tj više je to estetski, ali bode mi oko i zato gledao da naručim novi :)
 
Poy, da li ima neko sleevove za napajanje, hocu da sleevujem napajanje ali ne znam gde da nadjem te pertle to. Ako ima neko nek mi se javi u pm ili znate gde mogu da kupim. U NS sam i mozemo se trampiti za razne delove i ventilatore recimo :D
 
Куцај у google "mixer pc kablovi" и ту имаш све. :)
 
imas na aliexpressu sve, od raznih boja paracord navlake pa i konektore u bojama...
navlake se prodaju na metar i nisu nesto skupe...
 
da li neko ima slučajno od nekog starog kućišta hd _audio front panel pločicu sa kablom ?
 
Imam ja neku, ali ne znam da li je hd... mogu da ti sibnem postom, u pismu, da se ne trosis za kurira ako to nije to.
 
Ajd sačekaću dal neko iz bg ima da te ne cimam bezveze za slanje. Ako baš zatreba poslaću ti adresu na pp.
Hvala ti u svakom slučaju!
 
Nema na čemu. Ako se ne snađeš, u utorak firmin kombi vozi robu za Bg, možemo i tako da rešimo dostavu.
Uglavnom, čujemo se ako ti i dalje bude aktuelno :wave:
 
mnogo si svirep, turoče !
 
Ne, ne, sve ok, prosli put platio on, sad je na mene red... samo ce sad garant da vodi u Hajat :d
 
Drugari, da nema neko iz BG-a power switch od nekog matorog kućišta da menja za čokoladu ili slično? Baš bi mi pomogao. Eventualno može i neka fensi modding varijanta, platio bih naravno :)
 
Poslednja izmena:
Imam kacenje za hyper 212 i zice za ventove za isti kuler pa ako nekome treba...
4df5fb6420ef9e520791768e8bfd4ad5.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pozdrav društvo.

Nedavno sam uzeo jednu Powercolor HD 6850 bez oklopa i venta, samo je ostao hladnjak na koji sam nakačio jednu 9-ku i hladi bez problema.

Ono što me zanima jeste ako neko ima neku neispravnu 6850, može i samo oklop, da mu ne treba. Pretpostavljam da može od bilo kog modela da pasuje. Ne bi bilo loše da se nabaci i jedan hladnjak na VRM.
Naravno, ne mislim za dz, dogovorićemo se, može i neka zamena.

28-big-amd-radeon-hd6850-powercolor.jpg
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovoru, samo je problem što nikad nisam naručivao od njih, ukoliko se neko javi bilo bi mi zgodnije.
 
Drugari, da nema neko iz BG-a power switch od nekog matorog kućišta da menja za čokoladu ili slično? Baš bi mi pomogao. Eventualno može i neka fensi modding varijanta, platio bih naravno :)
Jesi nasao?
 
Pozdrav društvo.

Nedavno sam uzeo jednu Powercolor HD 6850 bez oklopa i venta, samo je ostao hladnjak na koji sam nakačio jednu 9-ku i hladi bez problema.

Ono što me zanima jeste ako neko ima neku neispravnu 6850, može i samo oklop, da mu ne treba. Pretpostavljam da može od bilo kog modela da pasuje. Ne bi bilo loše da se nabaci i jedan hladnjak na VRM.
Naravno, ne mislim za dz, dogovorićemo se, može i neka zamena.

Pogledajte prilog 233042

Ukoliko ti trebaju hladnjaci za VRM evo ti link pouzdanog prodavca na KP-u.
https://www.kupujemprodajem.com/Hladnjaci-za-RAM-Memorije-Graficke-i-Laptopove-NOVO--48383481-oglas.htm?filter_id=15840316
 
Te male hladnjake ću da nabavim od njega najverovatnije, a ono što mi treba jeste celo hlađenje neke 6850 kartice ili bilo što bi pasovalo, može i samo oklop sa ventilatorom.
 
Izmeri rupe na kartici pa razmisli o ovoj opciji ukoliko ne nadjes originalni hladnjak za nju.

http://www.itsvet.com/proizvod/deepcool-v95/comp_comp_cooler/728/1723
http://www.deepcool.com/product/dcoolingaccessory/vga/2013-12/45_612.shtml

Mada cesto po oglasima budu kuleri za kartice,ovo ispada kao jeftinije resenje.

ovo je koliko vidim hladnjak i kuler za grafiku? jel to moze i na referentnu msi 7950 da se stavi? ima samo onaj sugav vent koji je skoro prestao da radi... ako ne jel ima neko drugom custom hladjenje za referentu 7950? a da nije preko 30tak evre jer se onda ne isplati popravljati :)
 
Nazad
Vrh Dno