Šta je novo?

Ako vam treba džabe

E pa ovako da se zahvalim odma Ketnet-u i da postavim jedno pitanje njemu :dali mozesh da mi kupish tamo dva 92mm kulera koja su UV Sens i da su oba iste boje (zelene plave ljubichaste) naravno ja placam kulere ako ti nije frka da poshaljesh sa paketom shto saljesh ostalima jer tako se vishe isplati oni su preko oko 5Eura komad a kod nas ima samo TT Starforce koji mi netrebaju jer nemogu da ih stavim :wave:

Blackfire4 92uv Bleu (plavi) rouge (crveni) (negde su mi na poslu ili radionicii ili garazi ) ILI BeCRISTALNI OD ANTEC-A samo je problem da cekas ja cu to da posaljem krajem oktobra _BENCHMANU_ jer ne mogu pre a za zelenu i ljubitacta nemam imam nesto mozda od 80mm ?120m (ovo je malo vece i malo manje pa ti neodgovara) ako ih budem nasao poslacu ti ,ne moras nista da placas samo moras da cekas ja cu polovinom otobra slike da izbacim ovde a paket ce te da dobije benchman krajem oktombra pa ljudima sta treba eka biraju pa posle se dogovorite sa benchman-om kada dobije paket kako da to preuzmete



i jos ovo bez ljutnje neko da me ne shvati pogresno ja ne mogu nikako da da naplatim od nekoga dole iz srbije , razumete kad stvari posaljem svako ce naleteti ono sto mu treba ok nikakvo narucivanje bez narucivanja molim ok:););):):):bottle:


uf bajo dok pisem tekst treba da snimam SNIMI/IZMENI?snimi izmeni 20 puta koliko gresaka
 
Poslednja izmena:
Blackfire4 92uv Bleu (plavi) rouge (crveni) (negde su mi na poslu ili radionicii ili garazi ) ILI BeCRISTALNI OD ANTEC-A samo je problem da cekas ja cu to da posaljem krajem oktobra _BENCHMANU_ jer ne mogu pre a za zelenu i ljubitacta nemam imam nesto mozda od 80mm ?120m (ovo je malo vece i malo manje pa ti neodgovara) ako ih budem nasao poslacu ti ,ne moras nista da placas samo moras da cekas ja cu polovinom otobra slike da izbacim ovde a paket ce te da dobije benchman krajem oktombra pa ljudima sta treba eka biraju pa posle se dogovorite sa benchman-om kada dobije paket kako da to preuzmete

i jos ovo bez ljutnje neko da me ne shvati pogresno ja ne mogu nikako da da naplatim od nekoga dole iz srbije razumete kad stvari posaljem svako ce naleteti ono sto mu treba ok bez narucivanja molim :););):):):bottle:


uf bajo dok pisem tekst treba da snimam SNIMI/IZMENI?snimi izmeni 20 puta koliko gresaka

nije problem chekanje;) vazno je da stigne ove plave ako mozesh poshalji ako budesh bilo kad dolazio kontaktiraj me na msn ili na pm dolazim odma u bg ili vec gde budesh dosho da te chastim ruchkom/vecherom picem zavisi shta ocesh hvala ti mnogo cheers

nego al mogu ja tebi nekako da poshaljem pare preko wester union (ili kako se vec zove :) ) nije ok da mi dash za dzabe ispada ko da te iskorishcavam
 
Ja se izvinjavam ali nije mi jasno sta ce vam neonke ,ventilatori u boji i ostale stvari,zasto od pc-a pravite jelku.
 
@ miomirje : uobicajeni razlog - pitanje ukusa.

@ svi ostali koji su dovoljno bezobrazni/drski da su se usudili da narucuju muzicke zelje od decka koji samo hoce da razdeli ono sto ima i ne treba mu :
Znate li onu poznatu srBsku - pruzi ciganu prst, on ti uzme celu ruku
th_chainsaw.gif
(tako nekako)
Ovo nisam uperio ni u koga posebno i licno, samo mi smeta sto neki ljudi preteruju i dokazuju kako prosti mozemo biti. Bruka i sramota.
badmood.gif

Mozemo mi i bolje od toga, nadam se ?

ps. oni koji ketnet-u nude kintu su druga prica, klasicna trgovina i to je OK.

Just my .02!
 
Ja se izvinjavam ali nije mi jasno sta ce vam neonke ,ventilatori u boji i ostale stvari,zasto od pc-a pravite jelku.

Zashto neko na sebe stavlja ciganski Armani kozni kajish ? Zashto nosi zaltni ciganski vertu telefon ? Zashto neko stavlja odvratne kajle od po 10 kila na sebe ?

To je sve meni gadno ali ukusi su razliciti prema tome , nekome se to svidja shto od kompa napravi "jelku" ( i ja sam medju njima ) a nekom drugom se svidja ovo ostalo...

O UKUSIMA NE TREBA RASPRAVLJATI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
nije problem chekanje;) vazno je da stigne ove plave ako mozesh poshalji ako budesh bilo kad dolazio kontaktiraj me na msn ili na pm dolazim odma u bg ili vec gde budesh dosho da te chastim ruchkom/vecherom picem zavisi shta ocesh hvala ti mnogo cheers

nego al mogu ja tebi nekako da poshaljem pare preko wester union (ili kako se vec zove :) ) nije ok da mi dash za dzabe ispada ko da te iskorishcavam


ma nista bre kakve pare,
a kada posaljem paket kosta me kao da sam pice popeo sa tobom eto to je to :)
 
a i SoneMasina pomenu neki WB u kontekstu...
poz.

Ja nisam mislio da narucim od coveka wb. Nego sam mislio da ako opet neko ima wb ili bilo sta od opreme za vodeno neka zna da meni moze da posluzi ako njemu ne. To sam rekao ne zato sto sam pohlepan nego zato sto nemam blage veze sa vodenim, pa bih pre uzeo nesto provereno nego da po prvi put sklopim nesto sam i onda da s****m masinu koju sam tek uzeo.
 
Treba i meni neki wb i sve sto jos treba za vodeno s'obzirom da sad trebam da nabudzim c2d pa sam bas razmisljao o vodenom a nisam nesto sa $$. Pa ako moze nesto da ispadne od toga... bilo bi VEOMA VEOMA VELIKODUSNO!!!:wave:

onda se izrazi preciznije, vidis da smo te pogresno shvatili.

zvucalo je kao da se obracas ketnet-u

Ja nisam mislio da narucim od coveka wb. Nego sam mislio da ako opet neko ima wb ili bilo sta od opreme za vodeno neka zna da meni moze da posluzi ako njemu ne. To sam rekao ne zato sto sam pohlepan nego zato sto nemam blage veze sa vodenim, pa bih pre uzeo nesto provereno nego da po prvi put sklopim nesto sam i onda da s****m masinu koju sam tek uzeo.

cool. jer mi nije namera ni da branim ketnet-a ni da napadam nekog licno.
valjda sam bio jasan u predhodnom postu...

+1 za otvaranje teme 'Poklanjam...'
 
Poslednja izmena:
Svaka pohvala Ketnetu i svima koji su dobre volje da ucestvuju u ovoj i slicnim akcijama...

Kad bude stigao drugi paket, ja bih prisvojio onaj kabal za povezivanje tv-a i kompa, ako je duzi od 5 metra, a moj sadasnji od 5m bih poklonio nekome kome ne treba duzi... Ako sam prevideo i ono nije s-video ili slican kabal, onda nista...

pozdrav drugari!
 
Svaka pohvala Ketnetu i svima koji su dobre volje da ucestvuju u ovoj i slicnim akcijama...

Kad bude stigao drugi paket, ja bih prisvojio onaj kabal za povezivanje tv-a i kompa, ako je duzi od 5 metra, a moj sadasnji od 5m bih poklonio nekome kome ne treba duzi... Ako sam prevideo i ono nije s-video ili slican kabal, onda nista...

pozdrav drugari!



s-video cabel -scart adapter-10 metar a drugi 5 met

komplet povezivanje kab;audio cinc kab,banana sa cinc adap scart adapter,s vid negde 1,50 znaci kratko


pa ako imas koacsijalni kabel sa njima da iskombinujes audio

rgb kab ,neznam imam li negde videcu ako imas crt stariji televizor on je odlican
 
E sad ako vam je ostala koja vezica vishak ako vam nije frka da neko da benchaman-u 2 3 pa da mi on poshalje usput sa qlerima ako ce naravno on da mi shalje :)
 
s-video cabel -scart adapter-10 metar a drugi 5 met

komplet povezivanje kab;audio cinc kab,banana sa cinc adap scart adapter,s vid negde 1,50 znaci kratko


pa ako imas koacsijalni kabel sa njima da iskombinujes audio

rgb kab ,neznam imam li negde videcu ako imas crt stariji televizor on je odlican

meni treba samo taj s-video kabal(ako je sa obe strane s-video konektor ili kombinacija s-video, cinc), scart adapter imam, a audio necu da povezujem na tv, tako da mi kablovi za audio ne trebaju... ako je taj s-video od 10 metra i odgovara mi, ovaj moj od 5 dajem madness99-u, prvi se javio... samo sto moj nije sa obe strane s-video, vec sa jedne strane ima s-video, a sa druge strane ima cinc...
 
Poslednja izmena:
meni bas sa cincem treba jer povvezujem vhs recored sa tv-om u drugoj sobi
 
Ma ja sam to napisao jer je on poklonio jedan wb(valjda) i animan jedan takodje pa posto se ja u to(vodena hladjenja) ne razumem bas najbolje, mislio sam da ako se neko ponovo pojavi kome ne treba wb mene kontaktira u vezi toga. Thats the point!
 
'aj' kad uradim 'popis' ovde kod mene na gajbi, postovacu u ovom tredu sve sto mi bude bilo viska potrosnog mat'rijala. trenutno ne znam ni sta imam ni koliko cega imam.
 
'aj' kad uradim 'popis' ovde kod mene na gajbi, postovacu u ovom tredu sve sto mi bude bilo viska potrosnog mat'rijala. trenutno ne znam ni sta imam ni koliko cega imam.

takodje ali ne ochekujte neshto mnogo :d
 
jel ostalo malo paste za kuler?da se posluzim pa da vratim...
 
@benchaman

I ja sam se cuo sa ketnet-om, ako stigne neki fan-kontroler ili neke neonke, nesto za mod, to ostavi za mene..
pozz
 
@Arko986
Sry bro, ali ona crvena neonka sa slike gde su kablovi je odavno rezervisana ;)
 
cable management ,el strip,bice jos neonki ,nece biti samo jedna :)

poz
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno