Šta je novo?

Ako vam treba džabe

ANiman i Ketnet, svaka vam cast!

Kad stigne ugalj, sve ove barabe da zovete :d
 
Ma salim se bre ja, uostalom i ranije sam rekao, ako ima neka viska - setite me se.
Neka uzme pre onaj kome zaista treba, i nema drugu pastu.

Osim toga, ono sto ja znam jeste da je Proday trazio pre mene... a mora i da se zna neki red, majku mu... ;)
 
Poslednja izmena:
Jednu pastu sam ostavio za sebe a jednu dao prijatelju.
 
Е свака част. Стварно су ме неки гестови чланова овог форума тако пријатно изненадили да немам ријечи.
 
Stvarno svaka cast retko ko hoce neshto da pokloni u poslednje vreme. Mozda bi mogli da organizujemo neku temu gde bi clanovi pokljanali nepotrebne stvari koje su im nepotrebne, npr. ja sam poklonio P1 masinu koja mi je do nedavno sluzila kao ruter. Eno sad fercera u nekoj radionici i tera neki program sa merama automobila i svirucka muzika sa njega. A vereovatno ima ovde ljudi koji imaju nekog starog hardware-a koji im se vucara po tavanu.sobi/podrumu, a nekome bi dobro dosao.
 
Poslednja izmena:
Treba i meni neki wb i sve sto jos treba za vodeno s'obzirom da sad trebam da nabudzim c2d pa sam bas razmisljao o vodenom a nisam nesto sa $$. Pa ako moze nesto da ispadne od toga... bilo bi VEOMA VEOMA VELIKODUSNO!!!:wave:
 
Odavno nisam video ovakav gest jos da placas postarinu svaka cast.Ako ima jos koja pasta meni bi treba jedna jer ova Titan je bas ..... Ako ikada budes dosao u Srbiju moj si gost sa 4 plavuse :d
 
pa miomirje,pa gde ovaj sajt nadje pa jos iz [1]malasicije ima drugih sajtova mnogo boljih i ti bas nadje neki [2]malaziski (ne znam ni kako da napisem )
[1]Malezije
[2]malezijski

ne pravim se pametan vecj pomazem coveku;)
 
Koja frka za Super Thermal Grease (ZM-STG1) od 500 din :D
 
pozz svima


Svaka cast KETNET malo je ovakvih ljudi,

Meni bi trebao neki cooler za CPU am2 socket samo da je bolji od BOX.
 
Poslednja izmena:
pre ili kasnije je moralo da se dogodi - pocelo je narucivanje - bilo je neminovno...
 
pre ili kasnije je moralo da se dogodi - pocelo je narucivanje - bilo je neminovno...

uzeo si mi slova iz tastature :)

ljudi, chovek je ovde sa dobrom namerom nemojte to iskorishcavati, uvek navede shta ima kao vishak, ako vam treba neshto od toga ok, al nemojte naruchivati stvari koje chovek nema. mislim da bi trebalo stvarno da se organizuje tema sa tematikom tipa poklanjam to i to ko se prvi javi njegovo je i kraj. vec sam vidjao par takvih oglasa, zadnje shto sam video je da je neko poklonio neki hp-ov inkjet shtampach.
:wave:
 
Poslednja izmena:
Ja sam mislio ako nekada bude imao viska cooler za AM2 da posalje ja cu sve da platim i troskove!!!!
 
Poslednja izmena:
onda se izrazi preciznije, vidis da smo te pogresno shvatili.
a i SoneMasina pomenu neki WB u kontekstu...
poz.
 
Poslednja izmena:
drugari, kako sam se dogovorio sam Ketnetom, sledeca posiljka stize kod mene, pa javljam sta je stiglo i onda da to podelimo.
hajde nemojte narucivati coveku to nema smisla, ispravka: budite precizniji kada pisete "zelje" a drugaru Ketnetu svaka cestitka zbog velikog gesta koji cini za Bench druzinu!
Ova tema je tema godine 2007 jer ovako nesto se ne desava! Glasam za temu godine a Ketnetu da se dodeli neki pocasni rang tako da modovi ucinite nesto :)
 
Pa i ja to predlozih,ali chovek netje pa netje....voli da bude isti medju jednakima.:d
 
drugari, kako sam se dogovorio sam Ketnetom, sledeca posiljka stize kod mene, pa javljam sta je stiglo i onda da to podelimo.
hajde nemojte narucivati coveku to nema smisla, ispravka: budite precizniji kada pisete "zelje" a drugaru Ketnetu svaka cestitka zbog velikog gesta koji cini za Bench druzinu!
Ova tema je tema godine 2007 jer ovako nesto se ne desava! Glasam za temu godine a Ketnetu da se dodeli neki pocasni rang tako da modovi ucinite nesto :)





ma bre nista da mi se dodeluje,moze moderator da otvori temu nesto kao ,davam, poklanjam menjam,tako da je bolje i izmedju vas i stvarate vece prijateljstvo i plus ZNANJE ,i pored znanja vise UPOZNAVANJA ,pa neko nesto nema a hvali mu to pa zameni ,ili neko ima visak pa pokloni ,ili neko ne zna nesto pa i nekoga naucis ,meni burazeri kazu da ovde ima mnogo ,talenata za,oc , , , znaci svaki put kada posaljem nesto bice super ,od 4 burazera ja sam najmladji tako da su oni i dan danas aktivni za modovanje i oc znaci za delove nema da se brine
ma i oni hoce kasnije malo kasnije ne iduci mesec da se organizuju ovd"e preko prijatelja pa da vam posaljemo jos toga :);)
 
svaka cast na skromnosti, ali zato ti ne gine ono sto smo se dogovorili za napijanje :bottle: i plavuse:guitar:
 
eur ti je otprilike oko 80 dinara znaci 500:80=6.25 eura,racunaj 7
 
Jel ostalo mozda nesto i za mene a da bi mi trebalo za doticnu konfu?!!! ;)
Ajde Vi velikodusni da vas vidim sada.
 
ako nekome treba pasta ostalo mi je od hyper 6-a ima za jos jedan ili 2 coolera da se stavi....
 
E pa ovako da se zahvalim odma Ketnet-u i da postavim jedno pitanje njemu :dali mozesh da mi kupish tamo dva 92mm kulera koja su UV Sens i da su oba iste boje (zelene plave ljubichaste) naravno ja placam kulere ako ti nije frka da poshaljesh sa paketom shto saljesh ostalima jer tako se vishe isplati oni su preko oko 5Eura komad a kod nas ima samo TT Starforce koji mi netrebaju jer nemogu da ih stavim :wave:
 
Poslednja izmena:
ja dajem one kutije za diskove od 25 imam dosta i par od 50 ako kome treba neka se javi,jer vise ne znam sta cu sa njima
 
Nazad
Vrh Dno